درو Pavlou یک دختر 20 ساله دانشجو از دانشگاه کوئینزلند که رو اخراج از دانشگاه. جرم خود — سازماندهی pro-هنگ کنگ تجمع سال گذشته و آوازی در برابر حزب کمونیست چین (CCP).

رو اخراج

دانشگاه متهم کرده است Pavlou تعدادی از سیاست نقض و خصوصی سوء شنیدن این ماه است. آن را آماده کرده 186-صفحه سند ترسیم اتهامات علیه او. “آن مخلوط فعالیتهای من برای هنگ کنگ و انتقاد من از CCP با بیشتر دنیوی مسائل… مثلا من با استفاده از یک قلم در یک مغازه در پردیس و من نمی پرداخت برای قلم من قرار داده و آن را در قفسه… من فکر می کنم آنها قرار داده ایم گنگ, چیزهای کوچک وجود دارد و در کنار آن به پوشش را به این واقعیت است که آن را واقعا سیاسی-انگیزه مرتب کردن بر اساس چیزی که او گفت:” به ABC News.

یکی از اتهامات وارد علیه Pavlou است که او مطرح شده خارج از دانشگاه موسسه کنفوسیوس با پوشیدن لباس های محافظ. او همچنین درگیر شدید ارز آنلاین با دانشجویان بین المللی در سال گذشته که در آن او به نام “سگ.” در بازگشت Pavlou همچنین با استفاده از ناسزاهای در پیام خود را. اولیویا Brumm, Queensland University of Technology, دانشجو, صنفی, رئیس جمهور نامیده می شوند بسیاری از اتهامات سوء رفتار به عنوان “بی اهمیت.” او معتقد است که Pavlou است که هدف قرار داده چرا که او یک “خار در دانشگاه جانبی.”

ارتباط بين دانشگاه کوئینزلند و پکن بوده است به شدت طلبه در سال گذشته یا بیشتر. حزب کمونیست چین شناخته شده است به تامین حداقل چهار دوره در دانشگاه از جمله یکی که در مورد نقش چین در “حقوق بشر.” معاونت دانشگاه پیتر Hoj قبلا یک مشاور در Hanban سازمان که بودجه و اجرا می شود موسسات کنفوسیوس در سراسر جهان است. زو جی چین سرکنسول در بریزبن منصوب شد و به عنوان استاد کمکی در این دانشگاه در سال 2019. زو ناشی از طوفان زمانی که او به نام طرفدار-هنگ کنگ حامیان “ضد چین جدایی طلبان” در حالی که استقبال از این فعالیت از دانش آموزان چینی در دانشگاه به عنوان “وطن پرست.”

با چنین ارتباط بین دانشگاه و پکن آن را کمی تعجب است که Pavlou است که دیده می شود به عنوان یک تهدید. در واقع Pavlou شده است به دنبال “صلح و رفتار خوب سفارش” در برابر زو که تا به حال او را به نام جدایی طلب. اظهارات منتشر شده توسط حزب کمونیست منادی جهانی بار. او همچنین دریافت چندین تهدید به مرگ. یکی از این تهدید حتی تحریک که مادرش مرده بود. با وجود همه این چالش ها Pavlou همچنان به افشای حزب کمونیست چین و فعالیت های نابکار. او را شفاعت “مقصر” به هر اتهام در جلسه.

کروناویروس و دانشگاه

چین است که با استفاده از آن جمعیت دانشجویی در استرالیا برای تحت فشار قرار دادن این کشور است. پس از دولت استرالیا خواستار تحقیقات مستقل به منشاء CCP coronavirus پکن تهدید کرد که این حرکت منجر به امکان تحریم دانشگاه های استرالیا توسط دانش آموزان چینی. چنگ Jingye چین سفیر ایران در استرالیا هشدار داد که چینی ها پدر و مادر خواهد بود با خشم کانبرا برای teaming تا با واشنگتن به از بند باز کردن یک “مبارزات سیاسی” در برابر چین است.

دانش آموزان چینی شکل بخش عمده ای از دانشجویان بین المللی ثبت نام در دانشگاه های استرالیا. اگر پکن موفق به محدود کردن آنها از آن خواهد شد یک ضربه بزرگ به اقتصاد کشور است. شیوع CCP coronavirus در حال حاضر قطع چینی, ثبت نام, در نتیجه قرار دادن چندین دانشگاه های استرالیا در پریشانی مالی. بسیاری از نهادهای عمده را پیش بینی زیان برای سال ترین پیش بینی به طور متوسط حدود US$163 میلیون.

اگر آنها کاهش وابستگی به دانش آموزان چینی و CCP بودجه دانشگاه ها می تواند به دست آوردن مجدد برخی از آزادی خود بازگشت و اجازه می دهد تا دانشجویان و استادان به بیان نظرات خود را آزادانه در محوطه دانشگاه. پس از همه, اگر کسی نمی تواند آزاد باشد در یک دانشگاه که نشان دهنده ضعیف در کل کشور است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

آلمان را محکوم چینی برداری از Uyghurs

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de