آنلاین کلاس های زبان انگلیسی احیای روابط قطع جنگ در سوریه

توسط سارا ال MOH

بیروت (AP) — که شوهر کردم ؟ که تا به حال یک کودک ؟ ما از دست هر کسی ؟

از طریق آمیزش, اینترنت خطوط و متلاطم اتصالات یک گروه از دانش آموزان سوریه به تازگی پیوست پس از نزدیک به دو سال دوباره خود را در کلاس های زبان انگلیسی و کوچک خود را به جامعه آنلاین از جیب مخالفان-برگزار مناطق.

در سن coronavirus مدارس و دانشگاه ها در سراسر جهان را با عجله به سوئیچ به آموزش و پرورش آنلاین. در این گوشه از سوریه حرکت نیز به ارمغان می آورد با هم دانش آموزان از هم جدا شده توسط جنگ از راه دور و فن آوری موانع.

دانشجویان زیادی را صرف از اولین درس های ابتلا به, در برابر تمدید زوم تماس دو بار. یکی از دانشجویان گفت: برادر او منتشر شد و پس از سه سال در زندان های دولت — نادر خبر خوب در یک جنگ داخلی که در آن ده ها هزار تن از آنها حساب نشده.

برخی از نوزادان دیگران ازدواج کردم و یا تغییر شغل. بسیاری از خانه های خود را گم و یا آواره شدند در دولت سوریه حملات نظامی. کشور را به آسیاب جنگ است که در حال حاضر در آن 10 سال است.

در یک کلاس هشت دانشجویان پیوست نیمه راه به نظام مقدس اسلامی ماه رمضان است. آنها صحبت بیش از اتصال به اینترنت است که اغلب شکست اواسط حکم. دیوار قابل مشاهده در برخی از زمینه های صفحه نمایش با مته سوراخ کردن آنچه به نظر می رسد ترک ها از گذشته بمب گذاری.

“این بدترین رمضان” گفت: یکی از دانش آموزان فاطمه درویش آواره در دولت توهین آمیز در استان حلب و مجبور به صرف ماه رمضان نشسته اند در مکان جدید روستا که در آن او می داند که هیچ کس.

معلمان خود را ارائه همدردی و سپس به یاد درویش که دیگران بی شماری در کاهش شورشیان تحت محاصره به اشتراک گذاری سرنوشت او.

در کلاس دیگری در ماه گذشته 19 دانش آموز مورد بحث coronavirus محدودیت. یکی گفت: مردم نمی شد در نظر گرفتن همه گیر به طور جدی و دیدن آن را فقط به عنوان “موج دیگری از قتل است.” یکی دیگر از آن گفت: تغییر در زندگی روزانه به این دلیل که در تهران برگزار می شود, مناطق, مردم هنوز هم احساس می کنم که جدا از جهان به عنوان قبل از.

قبل از همه گیر ادراک عمومی در اینجا بود که آموزش آنلاین گران بود و غیرشخصی تجربه. در حال حاضر این دیدگاه در حال تغییر است.

“همه آنلاین. این ایده از دوره های آنلاین را در ذهن مردم” گفت: Abdulkafi Alhamdo از بنیانگذاران موسسه مطالعات زبان خود آواره در یمن است. “همین دلیل است که ما تا به حال شجاعت به انجام آن است.”

این خانواده از انواع به خصوص برای کسانی که از دست داده خود را اضافه شده است.

تاسیس در شمال شرق تهران برگزار می شود نیمی از شهر حلب در 2015 موسسه نقل مکان به ادلب سال بعد نیروهای دولتی دوباره تمام حلب است.

مدرسه جان سالم به در دولت تهاجمی و جنگ داخلی شورشیان بود اما فاصله ای که در نهایت مجبور به خاموش کردن. Alhamdo زندگی می کردند دو ساعت رانندگی از مدرسه مرگبار بازحمت حرکت کردن در منطقه جنگ. موسسه بنیانگذاران, Wissam زرقاء نقل مکان کرد به ترکیه برای پیوستن به خانواده اش و شروع به تحصیلات تکمیلی.

اخیر روسیه حمایت نظامی علیه آخرین شورشی محاصره آواره نزدیک به یک میلیون نفر در داخل خاک و همچنین هدفمند مدارس و بیمارستان ها. مدت کوتاهی پس از آتش بس در زمان اثر در مارس coronavirus محدودیت آغاز شد بیشتر upending زندگی است.

انعطاف پذیر سوریه در خاک های شورشی برگزار غلبه بر بسیاری از موانع در این کشور جنگ داخلی کشیدن هم برای برگزاری کلاس ها در پناهگاه زیرزمینی و یا در حال حرکت schoolrooms بین جابجایی اردوگاه.

جنگ-کتک منطقه پراکنده برق و متکی بر اینترنت ماهواره ای برای ارتباط است.

در حال حاضر نزدیک به 60 درصد از 500,000 ثبت نام دانش آموزان در شمال غرب سوریه در حال برآورد پیوست آنلاین برنامه های آموزش و پرورش گفت: لیلا Hasso از Hurras شبکه یک گروه تسهیل مجازی آموزش و پرورش در منطقه است.

برای درویش فارسی-زبان-برای-بزرگسالان کلاس زوم جلسات برگزار اواخر در شب میزبانی از همسایه ترکیه توسط زرقاء.

هفته گذشته دانش آموزان اظهار تاسف چگونه به آن را حذف محدودیت مرطوب, رمضان, روح رفته خانواده بزرگ وعده های غذایی با بسیاری از بازدید از اقوام و دوستان و اواخر شب جمعی از نماز تا از ویژگی های حضرت ماه.

همه آنها توافق کردند که آنها از دست یک چیز کلاس های آنلاین نمی تواند جایگزین: این توزیع شیرینی در میان خود به جشن ازدواج نوزادان و دیگر خبر خوشحال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر