Anthony Capozucca

آنتونی Capozucca

آنتونی Capozucca

محل سکونت: Geisinger وایومینگ دره

موقعیت: پرستار ICU

نقل قول: “شما وجود دارد برای بیمار وجود دارد و برای اعضای خانواده خود و عزیزان. شما وجود دارد برای کمک به مراقبت از آنها را در بدترین زمان است.”

مقالات مرتبط

یکی از بهترین واژه برای توصیف یک پرستار فداکار.

آنتونی Capozucca مظهر این طول می کشد افتخار در کار خود را در حالی که کمک به دیگران است.

Capozucca مشغول به کار در ICU در Geisinger وایومینگ ولی برای بیش از سه سال در حال حاضر و COVID-19 همه گیر است و بر خلاف هر چیزی هر پرستار انتظار برای دیدن.

“این است که احتمالا یکی از سخت ترین زمان ها که من کار کرده اند از طریق” Capozucca گفت. “هیچ کس تا به حال فکر می کند که رفتن به مدرسه پرستاری که می خواهد کار را از طریق یک بیماری همه گیر مانند این.

“این واقعا می دهد نور به پزشکی و پرستاری حرفه ای است که شما واقعا می دانید چه انتظار می رود.”

حتی اگر بار عجیب و غریب و خطرناک است که متوقف نمی شود پرستاران از کمک به بیماران خود را.

“طرز فکر است که واقعا فقط قرار دادن دیگران اول” Capozucca گفت. “شما ترک نیازهای شخصی خود را در درب هنگامی که شما راه رفتن به کار می کنند. وجود دارد که در آن روز من حتی نمی تواند صحبت می کنند به خانواده من در حالی که من در محل کار حتی در شکستن من.”

این عمل فداکارانه از پرستاران مورد نیاز برای بسیاری از بیماران به خصوص در این بیماری همه گیر در زمانی که بیمار قادر به دیدن خانواده و دوستان است.

“شما وجود دارد برای بیمار وجود دارد و برای اعضای خانواده خود و عزیزان” Capozucca گفت. “شما وجود دارد برای کمک به مراقبت از آنها را در بدترین زمان است.”

بسیاری از پرستاران مجبور به فداکاری در این بیماری همه گیر از جمله دیدن اعضای خانواده.

“من هنوز زنده با خانواده اما آن را دشوار است دیدن پدربزرگ و مادربزرگ من. ما در نهایت در یک نقطه که در آن من می توانید آنها را مشاهده کنید و خارج بشین” Capozucca گفت. “است که بسیار دشوار است هر چند به خاطر من به پدربزرگ و مادربزرگ.”

آنتونی Capozucca یک مثال نخست از فداکارانه قرار می دهد و بیماران خود را نیاز دارد ، کاری که Capozucca در حال انجام است که تا حد زیادی قدردانی است و ما می خواهیم برای تشکر از او را برای همه چیز او را برای دیگران.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de