مارس 18, مهلت ثبت نام برای رای دادن در 2 ژوئن اولیه


 Boockvar

Boockvar

WILKES-BARRE — پنسیلوانیا وزیر امور خارجه کتی Boockvar یادآوری همه واجد شرایط ساکنان نیوکاسل به ثبت نام برای رای دادن توسط (دوشنبه) مه 18 مهلت به طوری که آنها می توانید با شرکت در 2 ژوئن اولیه انتخابات.

“من را تشویق همه واجد شرایط ساکنان نیوکاسل به مطمئن شوید که آنها در حال ثبت نام برای رای دادن مهلت روز دوشنبه” وزیر Boockvar گفت. “شما به راحتی می توانید ثبت نام کنید و یا بررسی وضعیت خود را در تلفن همراه خود و یا قرص در votesPA.com.”

Boockvar تشویق رای دهندگان به استفاده از حالت آنلاین ثبت نام رای دهندگان (OVR) سایت که آیا آنها در حال ثبت نام برای اولین بار و یا به روز رسانی های موجود و ثبت نام با یک تغییر نام و آدرس و یا وابستگی حزبی.

افرادی که مایل به ثبت نام برای رای دادن در 2 ژوئن اولیه باید:

• یک شهروند ایالات متحده برای حداقل یک ماه قبل از اولیه.

• ساکن پنسیلوانیا و انتخابات منطقه است که در آن برنامه های فردی برای ثبت نام و رای دادن برای حداقل 30 روز قبل از اولیه.

• حداقل 18 سال سن و یا قبل از تاریخ اولیه.

در ژوئن 2, رای دهندگان که در حال ثبت به عنوان جمهوری خواه یا دموکرات خود را انتخاب کنید احزاب نامزد برای رئیس جمهور ایالات متحده نماينده دادستان عمومی اداره کنترول و تفتیش, دولت, خزانه, دولت, نماینده, دولت, Senator در فرد شماره مناطق و نماینده و جایگزین نماینده به حزب ملی کنوانسیون.

پنسیلوانیا قانون نیاز به یک بسته اولیه به معنی تنها رای دهندگان ثبت نام شده به عنوان دموکرات ها و یا جمهوری خواهان را انتخاب نامزد به نمایندگی از حزب خود در انتخابات عمومی در نوامبر. 3.

مهلت ثبت نام در رای گیری تمدید شد 15 روز با تشکر تاریخی دو حزبی قانون به قانون امضا شده در ماه اکتبر گذشته توسط رژیم صهیونیستی است. تام گرگ.

در علاوه بر این به زمان بیشتری برای ثبت نام رای دهندگان پنسیلوانیا رای دهندگان خواهد شد از مزایای مهم دیگر انتخابات اصلاحات که به اثر با ژوئن اولیه.

رای دهندگان قادر خواهید بود به:

• رای توسط پست الکترونیکی-در رای گیری بدون نیاز به ارائه دلیل. آخرین مهلت برای درخواست پست الکترونیکی-در انتخابات مارس 26.

• بازگشت خود را به ایمیل یا غایب رای گیری از طریق پست و یا در خود شهرستان انتخابات اتاق تا 8 بعد از ظهر در روز انتخابات.

• درخواست داده دائمی پست الکترونیکی-در فهرست رای دهندگان.

علاوه بر امن تر و قابل دسترس از سیستم های رای گیری را در استفاده در تمام 67 شهرستانهای استان است. سیستم های جدید تولید کاغذ رکورد است که رای دهندگان می توانید بررسی کنید قبل از مصاحبه خود را رای.

حوزه های رأی گیری باز خواهد شد در تمام استان ها از جمله کسانی که تعیین شده در فاز COVID-19 اضطراری, اگر چه برخی از حوزه های رأی گیری ممکن است تثبیت شود. رای دهندگان باید با خود county, انتخابات, اتاق کار و یا بازدید از بخش رای گیری در محل ردیاب به منظور بررسی رای خود را در محل.

گروه و مقامات شهرستان در حال آماده سازی برای ورزش هر احتیاط به ارائه امن حوزه های رأی گیری نه تنها برای رای دهندگان بلکه برای ما اختصاص داده شده نظرسنجی کارگران است.

بخش ارائه خواهد شد 6,000 حوزه حفاظت کیت برای تقویت منابع که در استان ها تهیه کرده و برای پاکسازی حوزه های رأی گیری. هر کیت شامل لوازم مانند ماسک و دستکش های ضد عفونی کننده دست, تجهیزات, دستمال مرطوب و کف-مارک نوار و ارائه خواهد شد به شهرستان ها بدون پرداخت هزینه. رای دهندگان باید از ماسک و دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل در حالی که بازدید از حوزه های رأی گیری.

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس وزارت امور خارجه, تلفن رایگان, تدریس خصوصی در 1-877-VOTESPA (1-877-868-3772) و یا بازدید از votesPA.com.

رسیدن به لایحه O’Boyle در 570-991-6118 و یا در توییتر @TLBillOBoyle.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر