In this Sept. 13, 1972, file photo, UCLA quarterback Mark Harmon, left, son of former Michigan Heisman Trophy winner Tom Harmon, works out with coach Pepper Rodgers, right, in Los Angeles. Rodgers, a colorful personality who helped Georgia Tech to an unbeaten season as a player in 1952 and went on to coach the Yellow Jackets as well as Kansas, UCLA and in the United States Football League, died Thursday at the age of 88. AP photo

در این هفت. 13, 1972, فایل, عکس, UCLA کارفرمایی Mark Harmon, سمت چپ, پسر سابق میشیگان Heisman برنده جایزه تام هارمون کار کردن با مربی فلفل راجرز راست در لس آنجلس. راجرز یک شخصیت رنگی که کمک Georgia Tech به یک فصل بدون شکست به عنوان یک بازیکن در سال 1952 و در ادامه به مربی کت زرد و همچنین کانزاس, UCLA و در ایالات متحده, فوتبال, لیگ, درگذشت, شنبه در سن 88.

عکس از آسوشیتدپرس

آتلانتا — فلفل راجرز یک شخصیت رنگی که کمک Georgia Tech به یک فصل بدون شکست به عنوان یک بازیکن در سال 1952 و در ادامه به مربی کت زرد و همچنین کانزاس, UCLA و ممفیس تیم در هر دو USFL و لامپ کم مصرف درگذشت پنج شنبه. او 88.

با انتشار بیانیه ای مادر آلما گفت: راجرز درگذشت در رستون ویرجینیا که در آن او زندگی می کردند پس از بازنشستگی از نهایی خود را به واشنگتن معاون رئیس جمهور از فوتبال عملیات در سال 2004. هیچ علت مرگ داده شد اما او به تازگی دچار سقوط.

کارفرمایی و کیکر, راجرز بخشی از Georgia Tech تیم که رفت 32-2-3 ادعا کرد دو Southeastern Conference قهرمانی و برنده سه کاسه های خود را در طول سه سال در تیم اول دانشگاه یا دانشکده. او دربسته در محیط یک 12-0 نجومی در سال 1952 با پرتاب یک touchdown تصویب لگد زدن به یک هدف زمینه و اضافه کردن سه امتیاز اضافی در یک 24-7 پیروزی بر اوله خانم در کاسه شکر.

Georgia Tech به پایان رسید No. 1 در اخبار بین المللی, خدمات, نظرسنجی, اما برای حل و فصل شماره 2 پشت ایالت میشیگان در هر دو آسوشیتد پرس و مربیان’ نظر سنجی.

هنگامی که او بازگشت به گرجستان به عنوان مربی در سال 1974 او نشان داد تا سوار هارلی و ورزشی پرم نشانهای free wheeling, سبک است که اغلب او را در تقابل با کارفرمایان و موقر فارغ التحصیلان.

زمانی که مربیگری در USFL او هنگامی که عینک یک لباس رسمی و در پرواز به بازی یک بازی در برابر نیوجرسی ژنرال بزرگ-هزینه های حق رای دادن متعلق به رئیس جمهور آینده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. بار دیگر او ملبس به کلاه میپوشید در حالی که خدمت در نیروی هوایی در تلاش برای ایجاد انگیزه تیم خود را.

اما برای همه antics راجرز گیر به کسب و کار در این زمینه است.

“‘او هیچ دلقک” ممفیس linebacker استیو هاموند گفت که نیویورک تایمز در سال 1985. “او یک مربی خوب است که دوست دارد به برخی از پاپ. که تمام است.”

راجرز خود را آغاز کرد سر مربیگری حرفه ای در کانزاس در سال 1967. او رفت و 20-22 بیش از چهار فصل از جمله هشت عنوان و نارنجی کاسه ظاهر در سال 1968 قبل از حرکت به UCLA. پس از رفتن 2-7-1 در مراسم تحلیف خود را فصل با برونز او رفت 17-5 شده و نفر دوم پس از اتمام در Pac-8 در طول دو سال آینده با انفجاری جناق جرم.

راجرز چپ و راست مسلما کار بهتر در UCLA به بازگشت به مادر آلما, که در آن او نصب جناق اما موفق به مطابقت با سطح موفقیت از تصدی خود در لس آنجلس. بهترین فصل بود در سال 1978 زمانی که کت زرد رفت 7-5 با ستاره در حال اجرا پشت ادی لی Ivery اما او قادر به غلبه بر کمبود امکانات مدرن و یا مدرسه و سپس مستقل از وضعیت.

“ما نمی شد در یک کنفرانس و امکانات تا به حال تغییر از من تا به حال بازی” راجرز گفت: آتلانتا-مجله اساسی در سال 2015. “من می دانستم که چگونه از آن خواهد بود را به نفع خود وجود دارد. اما که تا به حال هیچ چیزی برای انجام با در نظر گرفتن شغل. آن را در مورد عشق من برای فن آوری.”

پس از لغزش به 4-6-1 در سال 1979 راجرز اخراج شد توسط Georgia Tech. او نوشته شده یک رکورد از 34-31-2 بیش از شش فصل در آتلانتا اتمام کالج مربیگری حرفه ای با کلی علامت 73-65-3.

راجرز بازگشت به مربیگری با ممفیس Showboats از تازه بدوران رسیده ایالات متحده آمریکا لیگ فوتبال در سال 1984. او رفت و 7-11 فصل اول خود را و 11-7 علامت سال بعد با حضور در لیگ نیمه نهایی اما USFL از کسب و کار رفت و پس از یک تلاش ناموفق برای حرکت به سقوط به رقابت سر به سر با لیگ ملی فوتبال.

راجرز تا به حال یکی از آخرین کار مربیگری نیز در ممفیس. در سال 1995 او رفت 9-9 با یک تیم شناخته شده به عنوان Mad Dogs در لیگ فوتبال کانادا را شکست خورده تلاش برای شکستن بازار ایالات متحده است. در مواجهه با تلفات گسترده و رو به کاهش حضور این تیم خورده پس از یک فصل.

“من ویران به یاد عبور از فلفل راجرز” Georgia Tech مدیر ورزشی تاد Stansbury گفت. “او یک Georgia Tech افسانه است.”

Stansbury سابق گرجستان بازیکن که استخدام شد به بازی برای کت زرد توسط راجرز.

“من تا ابد سپاسگزار او را برای آوردن من به اینجا’ Stansbury گفت. “اگر آن نیست برای فلفل, من هرگز تا به حال فرصت برای زندگی کردن رویاهای من به عنوان یک فن آوری, دانش آموز, فوتبال, بازیکن, فارغ التحصیل و در حال حاضر مدیر دو و میدانی. او همچنین یک مربی و دوست من در طول کار حرفه ای, و من او را از دست ندهید تا حد زیادی.

“ما از دست داده اند یک فن آوری است.”

راجرز بسته کار حرفه ای خود را در NFL, که در آن ما مشغول به کار تحت دن اسنایدر در سال های اولیه خود را به واشنگتن مالک. این تیم موفق به ایجاد پلی آف در طول تصدی خود, اما او وجود دارد برای مارتی Schottenheimer نهایی فصل به عنوان مربی ballyhooed استخدام استیو Spurrier از دانشگاه فلوریدا و Joe Gibbs’ بازگشت به حاشیه در سال 2004.

“من خیلی غمگین برای شنیدن اخبار در مورد عبور از فلفل راجرز” اسنایدر در بیانیه ای گفت. “هر کسی که می دانست فلفل می دانست آنچه که واقعا فرد خوب او بود. او مهربان و ملایم که با کمک راهنمای من به عنوان یک جوان صاحب در NFL. او یک دانش باور نکردنی از این بازی بود و معشوق هر کس در سازمان است.”

فرانکلین کالن راجرز متولد شد و در آتلانتا در Oct. 8, سال 1931. او همیشه به فکر بسکتبال شد, بهترین ورزش سه او ستاره دار در قهوه ای دبیرستان اما فوتبال او شد کارت ویزیت پس از او رهبری به زادگاه خود دانشگاه در سال 1949 پس از مسابقات قهرمانی کشور.

او انجام شده که موفقیت در Georgia Tech در طول شاید بزرگترین دوره در تاریخ است. پس از شکست فصل در سال 1952 که در آن مدرسه هنوز هم ادعا می کند به عنوان یک مشترک ملی عنوان راجرز چراغ زرد کت به 9-2-1 علامت گذاری به عنوان ارشد دربسته در محیط توسط یک 42-19 تار و مار West Virginia در کاسه شکر. او انداخت سه touchdown عبور و نام بازی را MVP.

راجرز فراخوانده شد در 12 دور توسط بالتیمور کلت اما وارد نیروی هوایی به جای که در آن او به عنوان یک خلبان به مدت پنج سال. او شروع به خود را در حرفه مربیگری به عنوان دستیار در آکادمی نیروی هوایی در سال 1958 به فلوریدا نقل مکان کرد و در سال 1960 و پس از آن به UCLA در سال 1965.

راجرز در زمان او برای اولین بار سر کار مربیگری قبل از سال 1967 فصل پشت سر گذاشتن قدرتمند UCLA تیم شماره 1 به عنوان بعدی خود را-به-آخرین بازی فصل به طور منظم در برابر لس آنجلس رقیب جنوب کال led توسط ستاره در حال اجرا پشت O. J. Simpson.

برونز کاهش یافته است 21-20 هیجان انگیز یک بازی است که UCLA کارفرمایی و Heisman برنده گری با beban معتقد است را معلوم مختلف اگر راجرز تا به حال هنوز هم در کارکنان.

“ما باید نه از دست رفته به USC توسط یک نقطه و در اصل قهرمانی ملی” با beban گفت: لس آنجلس تایمز. “مربی به ارزش حداقل شش امتیاز زمانی که او خواستار شد نمایشنامه است.”

راجرز همراه بود با نام بزرگ او در طول زندگی حرفه مربیگری. به عنوان UCLA سر مربی خود کارفرمایی شد Mark Harmon که شد بهتر شناخته شده برای حرفه بازیگری خود را. راجرز به Spurrier اولین کار مربیگری به عنوان یک Georgia Tech دستیار و بعد از آن مربی رخی سفید در USFL.

راجرز جان سالم به در با همسر خود را از 45 سال جانت دریاچه لیوینگستون.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de