پکن (AP) — چین تجارت وزارت می گوید آن را “همه اقدامات لازم” در پاسخ به آمریکا محدودیت های چینی غول تکنولوژی Huawei توانایی استفاده از فناوری آمریکایی خواستار اقدامات سوء استفاده از قدرت دولتی و نقض اصول بازار.

یک سخنگوی ناشناس به نقل یکشنبه در بیانیه ای در وب سایت وزارت گفت: این مقررات همچنین تهدید امنیت جهانی صنعتی و زنجیره تامین است.”

“آمریکا با استفاده از قدرت دولتی تحت اصطلاح بهانه امنیت ملی و نقض صادرات اقدامات کنترل به طور مداوم ستم و حاوی خاص شرکت از کشورهای دیگر” بیانیه ای گفت:.

چین خواهد شد “همه اقدامات لازم مصمم به حفاظت از حقوق مشروع و منافع شرکت های چینی ،

بر اساس قوانین جدید خارجی نیمه هادی سازان که با استفاده از فن آوری آمریکا باید دست آمریکا مجوز به کشتی Huawei-طراحی نیمه هادی ها به شرکت چینی است.

تراشه طراحی و ساخت تجهیزات مورد استفاده در جهان نیمه هادی گیاهان است که عمدتا در ایالات متحده ساخته شده بنابراین قانون جدید تاثیر می گذارد تولید کنندگان خارجی است که فروش به هواوی و شرکت های وابسته از جمله HiSilicon که باعث می شود تراشه برای ابر رایانه علمی و نظامی استفاده می کند. وزارت تجارت ایالات متحده گفت: خارجی ریخته گری خواهد بود اعطا 120 روز مهلت برای چیپس در حال حاضر در تولید.

تجارت ایالات متحده, وزیر ویلبر راس در روز جمعه گفت که واشنگتن می خواهد برای جلوگیری از هواوی را از طفره رفتن از تحریم های قبلی بر آن استفاده از فناوری آمریکایی به طراحی و تولید نیمه هادی ها در خارج از کشور.

Huawei Technologies Ltd. چین اولین انجمن جهانی با نام تجاری و یک سازنده تجهیزات شبکه و گوشی های هوشمند است که در مرکز ایالات متحده و چین درگیری بیش از پکن تکنولوژی جاه طلبی.

مقامات آمریکایی می گویند Huawei است یک خطر امنیتی است که این شرکت را رد می کند.

آن روشن نیست چه شکلی چین پاسخ می کنند اما دو طرف در حال حاضر در درگیری بیش از ایالات متحده به اتهام سرقت کپی رایت و ناعادلانه تجاری با شرکت در چین را به شدت تحت کنترل دولت و اقتصاد.

کانادا دستگیر Huawei رئیس امور مالی Meng Wanzhou دختر Huawei بنیانگذار, در دسامبر سال 2018 در یک مورد که موجب دیپلماتیک دیوانگی در میان سه کشور و پیچیده و پر مخاطره ایالات متحده-چین ایران. چین بازداشت دو کانادایی در آشکار تلافی Meng بازداشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر