‘Bull Durham’ شد و کلاسیک با اجتناب از کلیشه


 In this photo made from video, writer-director Ron Shelton speaks about the movie ‘Bull Durham’ during an interview from his home in southern California. Shelton, a former minor league ballplayer in the Baltimore Orioles organization, set out to put a personal stamp on the sports movie, avoiding the familiar tales of the heroic underdog player, hard-charging coach or team of misfits that somehow becomes a winner. ‘Bull Durham’ finished tied for second in a poll of AP Sports writers’ favorite sports movies. Ap photo

در این عکس ساخته شده از نویسنده و کارگردان Ron Shelton صحبت در مورد فیلم “بول دورهام” در طی مصاحبه ای از خانه اش در جنوب کالیفرنیا. شلتون سابق جزئی لیگ ballplayer در بالتیمور اوریولز سازمان تنظیم برای قرار دادن یک تمبر شخصی در ورزش فیلم, اجتناب از آشنا قصه های قهرمانانه underdog بازیکن سخت شارژ مربی و یا تیم از بورس که به نوعی تبدیل به یک برنده. ‘بول دورهام” به پایان رسید گره خورده است برای دوم در یک نظرسنجی از AP نویسندگان ورزشی’ ورزش های مورد علاقه ،

عکس از آسوشیتدپرس


Ron Shelton نویسنده-کارگردان “بول دورهام” “White Men can’t Jump” و “قلع جام” آیا از طرفداران بزرگ ورزش ،

“فیلم های ورزشی به طور کلی من دوست ندارم و به عنوان یک بچه در حال رشد و به عنوان یک مرد جوان من آنها را دوست داشت حتی کمتر” شلتون آسوشیتدپرس گفت. “من مادر دوست داشتنی ‘Pride of the Yankees,’ است که حتی به عنوان یک بچه من نمی تونستم تحمل کنم. من فکر کردم آن بود احساساتی و نادرست و دو و میدانی شد وحشتناک است.”

شلتون سابق جزئی لیگ ballplayer در بالتیمور اوریولز سازمان تنظیم برای قرار دادن یک تمبر شخصی در ورزش های فیلم. او اجتناب آشنا قصه های قهرمانانه underdog بازیکن سخت شارژ مربی و یا تیم از بورس که به نوعی تبدیل به یک برنده. و او به یک گرند اسلم در سال 1988 با “بول دورهام” اولین تلاش به عنوان یک نویسنده و کارگردان که به پایان رسید بسته دوم با “راکی” در یک نظرسنجی از AP نویسندگان ورزشی’ ورزش های مورد علاقه ،

“بول دورهام” به شرح زیر کلاس یک دورهام گاو از طریق یک فصل — نوع — به عنوان زرنگ و دانا جانباز جالب تصادف Davis (کوین کاستنر) اکراه آموزگار وحشی جوان پارچ اتمی LaLoosh (تیم رابینز). Spoiler alert: زمانی که فیلم به پایان می رسد, یک بازیکن کلیدی به نام به رشته های دیگر منتشر شده است و شلتون نمی زحمت به نشان می دهد که در آن خریداران پایان در رده بندی است.

“من برای جلوگیری از بزرگ بازی به دلیل وجود تعداد بسیار کمی از بازی های بزرگ در ورزش و در زندگی” شلتون گفت. “بیس بال حرفه ای به پایان می رسد با آهسته groundball به سوم نه یک گرند اسلم در پایین نهم.”

شروع فیلم با یک نوای بیس بال در صدای گوینده از یک بازیکن یا مربی, اما از یک فن پرشور آنی پیچ (سوزان ساراندون) و آزاد فکری که به نفع فصل طولانی flings با ballplayers. آنی است که قهرمان فیلم آمر یک مثلث عشق و یک صدای قوی برای احترام به خودتان و بازی. شلتون گفت که او در تلاش برای دزدکی حرکت کردن یک فمینیست پیام به فیلم.

“من می دانستم که زنان قوی نقطه نظر در مورد اینکه بخشی از این دنیا چه دشوار است آن را بر روی آنها” شلتون گفت. “من نمی خواهم آن را مورد محاصره همسر یک بازیکن اما حداقل در یک نقطه نظر به مرد جهان است.”

ساراندون گفت: آنی بود که بخشی نادر او حاضر به مبارزه برای به خاطر شخصیت خیلی غیر متعارف: “او بسیار جنسی او را بسیار خنده دار و او نمی باید برای آن مجازات در پایان فیلم” او گفت: موسسه فیلم آمریکا در سال 2009.

همانطور که برای در میدان عمل آن را hilariously unsentimental.

“دریافت یک ضربه تصادف” یک پسر بچه بت میگه به جانباز در اول خود را بر روی صفحه نمایش در-بت.

“Shut up” سقوط پاسخ می دهد.

شلتون هدف بود را به مخاطبان داخل بازی. اگر چه صحنه های در حال پخش, کمدی, آنها پر از جزئیات مهم است. “بول دورهام” dispels برخی از افسانه ها در مورد آنچه اتفاق می افتد در ستاره شرق یا در طول صمیمی چت بین پارچ و گیر گیر و خمیر یا گیر و داوری.

یک بی حرمتی بحث بین سقوط و داوری است که بیشتر در مورد استدلال خود را نسبت به این ماده از ump را تماس بگیرید. یک جلسه در تپه بین چند بازیکن است که در مورد همه چیز, اما بیس بال.

به منظور آموزش Nuke درس تصادف دو بار می گوید یک خمیر آنچه در زمین آمار در مورد به پرتاب. (“در اینجا می آید شیطان” سقوط می گوید از پشت بشقاب اعلام موبایل و کامپیوتر “و هنگامی که شما از صحبت من به خوبی صحبت می کنند.”) هر دو بار hitter وظیفه له آن.

این یک نمونه که در آن شلتون به واقعیت انجام بیش از.

“برای این روز من خالی از سکنه بازی من بازی در دو-یک در تگزاس لیگ برابر ال پاسو خورشید” شلتون گفت. “جالب توجه گفت:” او به پرتاب موبایل و کامپیوتر اولین زمین است.’ نگاه کردم و او می گوید: “نه موبایل و کامپیوتر اولین زمین. چرا دروغ به شما ؟ من نمی دانم گیر از آدم. آن مرد انداخت ترین حلق آویز موبایل و کامپیوتر من تا کنون دیده ام و من نمی نوسان در آن و من می دانستم که من می تواند به آن ضربه 400 فوت است. … گیر می گوید: “که آخرین زمین من همیشه به شما بدهد. اگر شما نمی به من اعتماد کن من نمی توانم به شما هر زمینهای.'”

و اتمی بود و در واقع یک باب روز پایین نسخه واقعی پارچ که الهام بخش او: استیو Dalkowski که ماه گذشته از جدید کروناویروس. Dalkowski انداخت سخت تر بود و حتی وایلدر — در این زمینه و خارج از شخصیت.

در نگاهی به گذشته “بول دورهام” (منتشر شده توسط Orion تصاویر) بخشی از یک عصر طلایی فیلم های ورزشی. هر فیلم در AP ورزشی’ top 10 ضربه تئاتر بین 1977 تا 1992. شلتون اعتبارات استودیوهای هالیوود در آن زمان برای اینکه بیشتر هرزگرد و کمتر نگران بازار های خارج از کشور که در آن بیس بال به طور خاص به فروش نمی.

حتی یک مدیر شلتون پرورش نمی توانید یک بازی بیس بال, فیلم امروز ساخته شده. او یک اسکریپت شرکت نوشته شده با “قلع جام” همکار جان Norville در مورد یک پارچ تلاش برای احیای زندگی حرفه ای او در کلمبیا که یافت نشد ،

و در حالی که او را بیشتر نگران در مورد پروژه بعدی خود را از میراث 74 ساله شلتون می داند که چرا “بول دورهام” همچنان محبوب است.

“این در مورد یک مرد است که دوست دارد چیزی بیش از آن را دوست دارد او را به عقب. و این بزرگتر از بیس بال آن را بزرگتر از ورزش آن را بزرگتر از جنس” شلتون گفت. “وجود دارد یک فرد بر روی زمین که نمی توانید می گویند که آنها عشق چیزی بیش از این آنها را دوست داشت ؟ یک فرد با شور و شوق هر چه. من فکر می کنم زمانی که من نوشت: فیلم, من حتی نمی دانم که آنچه در آن بود. و بنابراین من فکر می کنم که چرا ما در حال صحبت کردن در مورد آن.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر