Buffalo Bills’ الیور به اتهام مستی رانندگی در تگزاس<p>This Nov. 28, 2019, file photo shows Dallas Cowboys’ Tyron Smith, left, and Buffalo Bills defensive tackle Ed Oliver (91) facing off during an NFL football game in Arlington, Texas. Oliver was arrested Saturday by police in the Houston area and charged with drunk driving and illegally carrying a gun. Montgomery County sheriff’s deputies pulled Oliver over after receiving reports around 9 p.m. of someone driving recklessly in a construction area north of the city, local media outlets reported, citing jail and police records and statements from sheriff’s officials.</p> <p>AP photo</p>

این Nov. 28, 2019, فایل عکس را نشان می دهد Dallas Cowboys’ Tyron اسمیت چپ و لوایح بوفالو دفاعی مقابله با اد الیور (91) رو در طول یک بازی فوتبال NFL در آرلینگتون تگزاس. الیور بازداشت شده بود روز شنبه توسط پلیس در منطقه هوستون به اتهام رانندگی در حال مستی و غیر قانونی حمل اسلحه. Montgomery County sheriff نمایندگان کشیده الیور پس از دریافت گزارش حدود 9 p. m. از کسی که رانندگی بی پروا در یک منطقه ساخت و ساز در شمال شهر, رسانه های محلی گزارش با استناد به زندان و پلیس پرونده و اظهارات از کلانتر مقامات.

عکس از آسوشیتدپرس

هوستون — Buffalo Bills دفاعی lineman اد الیور دستگیر شد در طول یک توقف ترافیک در منطقه هوستون به اتهام مستی رانندگی و به طور غیر قانونی حمل یک تفنگ دستی, مقامات گفت.

Montgomery County sheriff نمایندگان کشیده الیور بیش از شنبه پس از دریافت گزارش حدود 9 p. m. از کسی که رانندگی بی پروا در یک منطقه ساخت و ساز در شمال شهر در حالی که بکسل ATV در یک تریلر ستوان جیم شل از Montgomery County, پاسبان اداره در بیانیه ای گفت.

الیور شکست خورده یک آزمون هوشیاری و نمایندگان در بر داشت یک تپانچه کالیبر در کامیون خود شل گفت. تگزاس قانون منع داشتن یک تفنگ دستی در حالی که ارتکاب جرم و شل گفت: Oliver چهره یک اتهام تخطی از قانون برای داشتن سلاح هسته ای است.

ویدئو منتشر شده توسط Montgomery County Police خبرنگار را نشان می دهد افسران بررسی الیور چشم و او را در راه رفتن در یک خط و در کنار جاده قبل از قرار دادن او در دستبند.

الیور از هوستون که در آن او همچنین خود را در کالج حرفه ای. او انتخاب شده توسط لوایح بوفالو در دور اول 2019 پیش نویس است. Montgomery County سوابق لیست نبود الیور بودن در زندان صبح روز یکشنبه; هوستون کرونیکل گزارش داد که او از زندان آزاد شد پس از ارسال پیوند.

این تیم در بیانیه ای گفت که “ما با آگاهی از این وضعیت و ما در حال جمع آوری اطلاعات بیشتر.”

الیور عامل بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر