‘Black Mirror فصل 6 در حال حاضر در خود نگه دارد با توجه به CCP ویروس

Sixth فصل تحسین سریال Black Mirror ظاهرا متوقف شده است برای لحظه ای. با توجه به خالق چارلی Brooker تصمیم گیری ساخته شده بود پس با توجه غم انگیز محیط زیست ایجاد شده توسط CCP شیوع کروناویروس. آینه سیاه و سفید است dystopian گلچین سری است که به بررسی عواقب ناشی از فن آوری بر روی افراد و جوامع است.

توقف ‘آینه سیاه و سفید’

“من مشغول انجام کارهای. من نمی دانم آنچه من می توانم در مورد آنچه من انجام و عدم انجام… در حال حاضر من نمی دانم آنچه در معده وجود دارد خواهد بود برای داستان در مورد جوامع در حال سقوط از هم جدا من نه کار دور در یکی از آن. من مرتب کردن بر اساس مشتاق به دوباره من, طنز, مجموعه ای از مهارت های, بنابراین من شده نوشتن اسکریپت با هدف ساخت خودم خنده” Brooker گفت: به رادیو فردا.

آخرین قسمت از آینه سیاه و سفید پخش شده در ماه ژوئن 2019. با نشان دادن در برگزاری آن تقریبا قطعی است که ما نمی تواند دیدن هر قسمت از این مجموعه در این سال است. Brooker تصمیم معقول است و در شرایط کنونی از آنجا که مردم کمتر احتمال دارد به تماشای افسرده مسائل در حال حاضر. و آینه سیاه و سفید معروف است به صورت داستان است. با این حال, هاردکور, طرفداران نشان می دهد خواهد بود دل شکسته توسط Brooker تصمیم به خصوص از آنجا که در فصل گذشته تنها تا به حال سه قسمت است.

(Image: Screenshot / YouTube)

با توجه به شرایط فعلی مردم کمتر به احتمال زیاد به می خواهید به تماشای افسرده نشان می دهد در حال حاضر. (تصویر: Screenshot / YouTube)

در ضمن Brooker مشغول ایجاد یک ویژه coronavirus محور قسمت برای در Screenwipe سری. با عنوان ضد ویروسی پاک کردنقسمت شات شده است در طول این مستند خواهد شد و در حال حاضر یک نگاه تیز در کل وضعیت از ویروسی شدن بحران به آنچه که مردم انجام می دهند در این زمان. BBC Two تایید کرده است که ضد ویروسی پاک کردن قسمت را هوایی در 14 ماه مه در 9 p. m.

این مستند به ارمغان آورده است صنعت سرگرمی به وقفه. متعدد نشان می دهد تلویزیون به تعویق افتاده اند از جمله عناوین محبوب مانند Witcher, WandaVision, شاهین و سرباز زمستان, Loki, فلش, Batwoman, پیشتازان فضا کشف ، همانطور که در حال حاضر کانال های تلویزیون و وب سایت جریان سیستم عامل در حال سوختن را از طریق در حال حاضر آماده محتوا به بینندگان چیزی جدید به سازمان دیده بان. در چند ماه عواقب ناشی از تاخیر تولید تبدیل خواهد شد آشکار به عنوان بسیاری از رسانه ها نمی خواهد که خیلی مطالب جدید برای برخی از زمان.

تغییر عادات

این COVID-19 مستند اتحادش را تغییر تلویزیون مشاهده عادات مردم چیزی است که انتظار می رود از آنجایی که آنها بسیار وقت آزاد. Comcast داده ها نشان می دهد که متوسط خانواده های آمریکایی در حال تماشای حداقل 8 ساعت از تلویزیون بیشتر در هر هفته نسبت به قبل. اواخر شب مشاهده است شروع به پریدن کرد و با 40 درصد بیشترین افزایش می دهد اتفاق می افتد بین 11 بعد از ظهر و 2 ساعت روشن شده و به 6 درصد کاهش بینندگان بین 6 صبح و ساعت 8 صبح این دو قطعه از داده ها نشان می دهد که مردم به ماندن تا دیگر به شب, به عنوان به خوبی به عنوان گرفتن تا بعد از آن در صبح از حد معمول.

(Image via pexels / CC0 1.0)

اواخر شب مشاهده است شروع به پریدن کرد و با 40 درصد بیشترین افزایش می دهد اتفاق می افتد بین 11 p. m. و 2 صبح (Imag:e از طریق pexels / CC0 1.0)

شده است وجود دارد 64 درصد پرش در اخبار بینندگان تا کنون پس از CCP coronavirus شیوع تبدیل به یک موضوع داغ است. مردم در حال تماشای تقریبا همان مقدار از تلویزیون در روزهای, به عنوان آنها را در تعطیلات آخر هفته. به تازگی دوشنبه پیشی یکشنبه به عنوان محبوب ترین روز به تماشای تلویزیون را نشان می دهد. مشاهده درام محتوا افزایش یافته است 30 درصد کمدی با 18 درصد و اکشن-ماجراجویی 15 درصد است. وقتی که می آید به ویدئو در تقاضا استفاده شده مشخصی تقریبا 50 درصد است. مردم با استفاده از دستورات مانند “من” و “آنچه به تماشای” در این ویدئو تقاضا عامل نشان می دهد که آنها باید به بررسی بیشتر نشان می دهد که آنها علاقه مند بودند و به دنبال چیزی تازه است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

خواهد چینی افزایش به عنوان یک زبان جهانی? علمی می گوید: “بله”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر