ویلکس-بار ، — که آیا آنها اعضای نه, AAA Mid-Atlantic ارائه شده است محلی قهرمانان کمی آرامش خاطر آنها به عنوان کار به نگه داشتن جوامع ما امن و سالم است.

خدمات رایگان شامل تغییر تایر تحریم خدمات تحویل سوخت پرش شروع و باطری قابل تعویض و خدمات (نصب و راه اندازی رایگان; باتری هزینه منعکس خواهد شد زمان عضو قیمت گذاری و مالیات)

“مراقبت های بهداشتی حرفه ای و اولین پاسخ دهندگان در خط مقدم هستند و هزینه های خستگی ناپذیر ساعت حفاظت از ما در حالی که در کار ما می خواهید برای محافظت از آنها را در سفر خود را وجود دارد و پشت گفت:” جانا L. Tidwell مدیر عمومی و امور حکومتی برای AAA Mid-Atlantic. “آنها خود را در معرض خطر هر روز پس از AAA می خواهد به مطمئن شوید که آنها در حال مراقبت از گرفته شده در صورتی که مشکل ماشین در طول این زمان بحرانی.”

مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان لازم نیست به AAA اعضای. برای اطلاعات بیشتر AAA Mid-Atlantic مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان کمک های کنار جاده ای. برای شروع کمک های کنار جاده ای خدمات حرفه ای بهداشت و درمان و پاسخ ابتدا باید تماس 1-855-328-9090.

عضویت ارائه شده

علاوه بر این, AAA اواسط اقیانوس اطلس است که ارائه مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ 50% حق عضویت اولیه به علاوه یک رایگان دانشیار 50% دوم کاردانی و $5 نوسازی سالانه در حال حاضر از طریق پایان سال است. برای استفاده از این پیشنهاد تماس 1-844-945-0620.

“ما قدردانی از فداکاری های خستگی ناپذیر از مراقبت های بهداشتی ما کارگران و اولین پاسخ که صبورانه انجام شغل خود را در طول این زمان به چالش کشیدن” گفت: Tidwell. “تیم ما به طور فعال کمک به این قهرمانان به طوری که وسایل نقلیه خود را آماده زمانی که آنها به آنها نیاز دارید.”

رسیدن به لایحه O’Boyle در 570-991-6118 و یا در توییتر @TLBillOBoyle.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر