توسط کالین بری

ونیز ایتالیا (AP) — در ونیز یک شهر معروف برای بازدید شده توسط بیش از حد بسیاری و بیش از حد چند بازی کودکان در حال حاضر پر محله مربع ماهیگیران فروش گرفتن خود را به آشپز خانه و آب و اتوبوس و انتقال نقاب و دستکش مسافران به کسب و کار در حال آماده شدن برای بازگشایی شده است.

در همان زمان مشهور لاکی سیاه, گوندولا باقی می ماند به اسکله لنگر; هتل اتاق خالی موزه درب مهر و موم شده و St. mark’s Square — به طور معمول پرتکاپو در هر فصل — صرف شده است در هر لحظه از گردشگران رها شده این شهر در اواخر فوریه.

برای سال ونیز مواجه شده است و تقریبا یک بحران وجودی که لجام گسیخته موفقیت صنعت گردشگری خود را تهدید به خراب کردن همه چیز است که باید کشیده بازدید کنندگان برای قرن ها. در حال حاضر این بیماری همه گیر کوروناویروس است dammed کردن جزر و مد از گردشگران و hobbled اقتصاد این شهر.

ساکنان امیدواریم بحران نیز ارائه فرصت به reimagine یکی از شکننده ترین شهرستانها ایجاد توسعه پایدار در صنعت گردشگری و جذب بیشتر وقت ساکنان.

همه گیر — پس از یک سری از استثنایی سیل در ماه نوامبر که در برخورد اول اقتصادی ضربه — زمین به توقف ایتالیا, ترین-بازدید شهر stanching جریان از 3 میلیارد یورو (3.2 میلیارد دلار) سالانه گردشگری مرتبط با درآمد اکثریت قریب به اتفاق این شهر مصرف. وعده داده شده دولت کمک شده است قابل پیش بینی آهسته می رسند.

این شهر که الهام بخش نقاشان مانند Canaletto و ترنر است که در حال حاضر یک بوم خالی است.

“این اجازه می دهد تا ما را به تجدید نظر زندگی در مرکز تاریخی گفت:” شهردار لوئیجی Brugnaro صحبت کردن در خالی پیازا در مقابل St. mark’s Basilica این هفته است.

جمعیت از مرکز تاریخی به برخی از 53,000 پایین توسط یک سوم از یک نسل پیش. برای کمک به تکثیر شوند, مرکز Brugnaro نفع یک پیشنهاد از شهر Ca’ Foscari university اجاره به دانش آموزان آپارتمان که حذف شده بود از سهام مسکن به عنوان توریست اجاره. شهردار تصور پویا شاهد در بوستون که در آن کسانی که به مطالعه در عشق با سقوط این شهر و اقامت.

Brugnaro همچنین می خواهد برای ایجاد یک مرکز برای مطالعه تغییرات آب و هوا داده است که می تواند جذب دانشمندان که تبدیل به ساکنان. او تصور باعث یک نوع رنسانس است که به ارمغان بیاورد دیگر ساکنان خارجی — طراحان — که برای قرن ها بودند شهر را حیاتی.

او می خواهم به تغییر اندازه در آن اقتصاد بستگی دارد.

“ونیز آهسته شهر” Brugnaro گفت. “کندی از ونیز زیبایی از ونیز.”

سند چشم انداز برای ونیز آینده شامل تماس به ارائه معافیت های مالیاتی به تولید سنتی به مرکز تاریخی. گروه های مدنی را پیشنهاد مشوق برای بازگرداندن روش های سنتی ونیزی زندگی مانند ایستاده rowboats مورد استفاده برای قرن ها توسط ساکنان اما که در تلاش برای رقابت با قایق موتوری. امید است که دام گردشگری مغازه ها که ناپدید شد و پس از خاموش شدن جایگزین خواهد شد با بیشتر پایدار کسب و کار است.

Bevilacqua — سازنده لوکس منسوجات مورد استفاده توسط خانه مد مانند Dior, Valentino و Dolce&Gabbana — تنها تولید کننده در عملیات در گراند کانال.

“به مجلس ونیز باید بازگشت به گذشته خود گفت:” Rodolfo Bevilacqua. “شما نمی توانید از من استفاده خواهد کرد سنگین ترم بی حرمتی آن روزانه است. افرادی که نمی تمیز کردن پس از خود را دارند.”

در حالی که همه گیر شده و یک نگاه اجمالی در یک تمیز کننده کندتر ونیز در حال حاضر نشانه هایی وجود دارد از اینکه چگونه سخت خواهد بود برای حفظ آن اجازه دهید به تنهایی و پیاده سازی برنامه های بزرگتر. جین دا Mosto مدیر اجرایی سازمان های غیر دولتی ما در اینجا ونیز اشاره می کند که میله است که شروع به بازگشایی خدمت هستند با بشقاب یکبار مصرف و قاشق و چنگال — نه پایدار تر جایگزین.

بحث بر سر نحوه مدیریت گردشگری همواره گرم در ونیز و به ویژه پر کن. ونیز شده است را کنار گذاشته و بسیاری از شی است که هر گونه سیستم را به این شهر حتی بیشتر از یک پارک هوا.

شهردار و گردشگری مقامات تخمین می زنند که می خواهد حداقل یک سال تا گردشگران — که شماره 30 میلیون سال — بازگشت در هر تعداد قابل توجهی. در حالی که بسیاری از آنها reveling در کاهش آلودگی و بهبود کیفیت هوا از یک سال بدون گردشگران همچنین بدان معنی است که بسیاری از مشاغل خواهد بود از بین برود.

“این خواهد بود که مبارزه برای بقا” گفت: Claudio Scarpa سر از پنجره هتل, انجمن.

این اتصال از کشتی های کروز است که متوقف شده برای این سال است. Gondoliers نیست که مجاز به سرش طریق کانال تا ژوئن 1 و بسیاری از آنها در مبارزه پس از دریافت فقط یک پرداخت 600 یورو از دولت است.

آینده خود را حتی پس از آن تاریخ نامشخص باقی مانده است. این کرجی بان موقعیت در عقب قایق به اندازه کافی اجازه می دهد تا از راه دور به قطعات یدکی آنها ماسک مورد نیاز است. اما آندریا Balbi رئیس انجمن به نمایندگی از شهرستان 433 gondoliers گفت که این قوانین تا کنون نمی خواهد اجازه آنها را برای کمک به گردشگران و سنگی قایق. تمدید دست نیست و فقط یک حسن نیت ارائه میدهد Balbi گفت: اما وضعیت پوشش بیمه.

Arrigo Cipriani صاحب هری بار گفت که او حتی فکر کردن در مورد باز کردن چوب-paneled کانال سمت نوار معروف ساخته شده توسط ارنست همینگوی تا سلامت محدودیت آرام هستند. نوار خود را ارائه می دهد برخی از بهترین تماشای مردم در ونیز بیش هلویی بلینی کوکتل — اما این فقط 9½ متر در 4 متر (30 فوت با 13 فوت) که تحت قوانین فعلی اجازه می دهد تنها کسری از معمول مشتریان.

“مهمان نوازی به معنای آزادی است. این به معنی عدم اعمال,” Cipriani گفت: — و اتفاق نمی افتد بیش از یک ماسک.

در نزدیکی هتل villa vittoria است که فاصله آن نوار جداول به بازگشایی دوشنبه آینده. “ما می خواهیم به ارسال یک پیام مثبت” گفت: صاحب جیانی Serandrei.

Brugnaro شهردار امیدوار است برای ارسال یک سیگنال از بازیابی با برگزاری محبوب نجات جشنواره در ماه جولای. این رویداد سالانه جشن پایان طاعون در سال 1577 — یکی از مهمترین فاجعه آمیز قسمت در تاریخ ونیزی — با یک مسابقه قایق رانی شرکت و یک آتش بازی دیدنی و جذاب نمایش می دهد.

“این خواهد بود که چیزی خارج از این جهان را ببینید,” او گفت: “از یک قایق در سنت مارک حوضه.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net