ما جوانی Reyna 1 بوندسلیگا شروع به خنثی آسیب

دورتموند آلمان (AP) — Gio Reyna راه اندازی شد برای اولین حرفه ای شروع به زمانی که آلمان بوندسلیگا از سر گرفته شد روز شنبه پس از دو ماه استراحت علت جدید coronavirus اما 17 ساله آمریکایی آسیب در طول warmups قبل از دورتموند بازی برابر شالکه.

Reyna برای دورتموند در ژانویه. 18 تبدیل شدن به جوانترین آمریکا در بوندسلیگا در 17 سال, 2 ماه, 5 روز. قبل از فصل متوقف شد توسط همه گیر حمله هافبک تا به حال 11 ظاهر به عنوان یک جایگزین: هشت در بوندسلیگا دو در لیگ قهرمانان و یک جام حذفی آلمان در. او به ثمر رساند در فوریه. 4 در یک آلمانی از دست دادن جام به Werder Bremen.

او یک پسر سابق ایالات متحده کاپیتان تیم ملی کلودیو رینا و زنان بازیکن تیم دانیل اگان Reyna.

Reyna چپ آکادمی لیگ برتر فوتبال را در شهر نیویورک, تیم, که در آن پدر خود شد و سپس مدیر فوتبال به ثبت نام با دورتموند در ماه جولای. Reyna تعیین شده بود برای پیوستن به ایالات متحده در تیم ملی برای اولین بار در ماه مارس, اما آمریکایی ها’ مسابقات نامیده می شدند به دلیل این بیماری همه گیر.

بازی, بازی های برگزار شده بدون طرفداران در میان پنج شنبه به عنوان بوندسلیگا شد اولین بار عمده اروپا لیگ به سر پس از شیوع کروناویروس.

___

بیشتر AP فوتبال: و

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>