توسط مارک لوی و مایکل RUBINKAM

HARRISBURG, Pa. (AP) — یکی دیگر از 2.6 میلیون نفر در سراسر غرب پنسیلوانیا شروع به ظهور از همه گیر محدودیت جمعه به رژیم صهیونیستی است. تام گرگ اعلام کرد که 12 بیشتر استان ها به زودی به آنها ملحق خواهد شد در بخشی از کاهش.

گرگ گفت که Adams, مهبل, کربن, Columbia, Cumberland, Juniata, Mifflin, Perry, Susquehanna وایومینگ وین و نیویورک خواهد بود که دسته بعدی از شهرستانهای در حال حرکت به “زرد” فاز از بازگشایی طرح موثر مارس 22. آنها در درجه اول در جنوب مرکزی و شمال شرقی منطقه از دولت است.

آنها پیوستن به ساکنان 13 آرامی نهفته شهرستانهای استان از جمله شهرهای پیتسبورگ جانزتاون و آلتونا — که در آن گرگ خود را برداشته stay-at-home سفارشات در روز جمعه و اجازه داد برای خرده فروشان و انواع دیگر کسب و کار برای بازگشایی شده است. بیست و چهار شهرستانهای سراسر گسترده نوار عمدتا روستایی شمال پنسیلوانیا شد و برای اولین بار به دیدن یک بخشی از بازگشایی در هفته گذشته.

تمام گفته ها تا پایان هفته آینده بیش از 40 درصد از پنسیلوانیا جمعیت از 12.8 میلیون خواهد شد که شاهد کاهش محدودیت های همه گیر که در نظر گرفته شده برای جلوگیری از بیمارستان ها از غرق شدن با بیمار COVID-19 بيمار.

دولت در تلاش برای مهار شیوع ویروس است که بیمار بیش از 60,000 نفر کشته و بیش از 4,300 ایالت باید حفره حفره پنسیلوانیا اقتصاد و گرگ است تحت فشار جمهوریخواهان و برخی دموکرات شهرستان officeholders به بازگشایی سریع تر است.

ایران-لبنان کنترل هیئت مدیره شهرستان کمیسیون رای دادند 2-1 جمعه به لغو محدودیت خود به خود — بدون گرگ برکت و رحمت است. گرگ تهدید کرده است که برای جلوگیری از coronavirus بودجه به استان ها که مخالف او اما نگفت جمعه که آیا او را دنبال کنید از طریق.

“تاسف چیز در مورد تصمیم شبیه به همین دلیل است که هر کسی فکر می کنم آنها می توانید آن را به رنگ زرد در چهره یک ویروس که نشسته وجود دارد گفت:” من فکر نمی کنم شما واقعا آماده است.’ آن می تواند زندگی مردمی در این شهرستان در خطر او گفت:” در یک ویدیو کنفرانس خبری.

منتقدان از گرگ خاموش کردن سفارشات در درجه اول جمهوری خواهان ادعا می کنند که آنها تحمیل درد و رنج بی و دیگر موجه با توجه به این که عفونت نرخ کاهش در بسیاری از مناطق از دولت است. برخی از یمن کنترل استان ها از جمله Huntingdon و دوفین اند و رسما اعلام کرد که در پایان به برخی از گرگ همه گیر محدودیت — به لبنان را جمعه — اما می گویند که آنها نمی خواهد اجرای کسب و کار خود را خاموش.

مردم “با پای خود رای و رفتن به محل کار” گفت: جاش پارسونز رئیس Lancaster County هیئت کمیسیون.

صاحبان کسب و کار کوچک به طور خاص باید chafed در برابر گرگ بسته شدن “غیر پایدار زندگی” کسب و کار گفت: این تهدید را به درایو آنها را از کسب و کار. یک تعداد انگشت شماری از ورزشگاه آرایشگران مو سالن و رستوران ها در سطح ایالت را باز کرده اند و در سرپیچی از فرماندار. گرگ گفت: آنها با به خطر انداختن خود مجوزهای کسب و کار و دیگر دولتی مصوبات به کار گیرند.

حدود 2 میلیون پنسیلوانیا ساکنان را از دست داده اند شغل خود را از اواسط ماه مارس و غذا و شیر جالب قرعه کشی خطوط طولانی. برخی از مردم رفته اند دو ماه بدون چک به دلیل از دولت زده مشکل آنلاین مزایای بیکاری پورتال.

در دیگر coronavirus مربوط به تحولات:

___

یکی دیگر از اعتراض

به عنوان بسیاری از 2000 نفر جمع آوری شده در کنگره برای یکی دیگر از ضد خاموش کردن اعتراض, به عنوان سخنرانان و شرکت کنندگان در مورد گرگ گفت: آن را “بزدل” را برای شهرستان به رفتن در برابر او خاموش کردن سفارشات. بسیاری از انجام تهمت علائم و عینک تهمت متعلقات در حالی که یک RV festooned با مغلوب ساختن پیشی جستن آگهی blared سخنرانی های خود را بیش از یک بلندگو.

کاپیتول پلیس برآورد جمعیت در 1,750 به 2000 تعداد کمی از آنها عینک ماسک. بسیاری از علائم کارگردانی شد در گرگ و وزیر بهداشت راشل Levine از جمله آنهایی که خواستار گرگ استیضاح و لوین را شلیک.

یکی از شرکت کنندگان بری Sheeder از چمبرسبورگ گفت همسرش را به مرکز مراقبت از کودک است که در آستانه بیرون رفتن از کسب و کار به دلیل خاموش کردن. آن را تنها می تواند مراقبت از فرزندان کارگران ضروری مانند پاسخ اضطراری.

در ضمن جاش هوگان که به یک Facebook صفحه به نام دوباره باز Bucks County, گفت که او شاهد خاموش کردن و از بین بردن بسیاری از کسب و کارهای کوچک از کاراته استودیو به رستوران و از آن گذشته به اجازه دهید کسب و کار بازگشایی شده است.

___

نادر سندرم

وزارت بهداشت در روز جمعه تایید کرد که پنسیلوانیا دیده است موارد جدی نادر بیماری التهابی در کودکان مرتبط با کوروناویروس.

پس از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری با صدور بهداشت هشدار دوشنبه, دولت, مقامات بهداشتی در تماس با بیمارستان ها و آموخته شده اند درمان کودکان مبتلا به این بیماری به نام multisystem التهابی سندرم در کودکان, دکتر راشل Levine دولت وزیر بهداشت روز جمعه گفت.

Levine نمی تواند ارائه جزئیات بیشتر. در حال حاضر که CDC منتشر کرده است یک مورد تعریف پنسیلوانیا بیمارستان آغاز خواهد شد گزارش موارد جدید از طریق دولت به سیستم داده, او گفت:.

این بیماری گزارش شده در حداقل 110 کودکان نیویورک و در چندین کودکان و نوجوانان در کشورهای دیگر. چند کودکان فوت کرده اند.

برخی از کودکان ممکن است علائم شبیه بیماری کاوازاکی یک بیماری نادر در کودکان است که می تواند باعث تورم و مشکلات قلبی است.

___

موارد

پنسیلوانیا وزارت بهداشت در روز جمعه گزارش 124 اضافی coronavirus مرگ و میر بالا بردن سطح ایالت در مجموع به 4,342.

بسیاری از مرگ و میر 89 رخ داده است بیش از چند هفته گذشته اما تنها روز جمعه گزارش داد که وزارت بهداشت کاستن از سوابق خود را با داده های ارائه شده توسط بیمارستان های سلامت, سیستم های شهری, ادارات بهداشت و خانه های سالمندان.

مقامات بهداشتی گزارش شده 986 جدید عفونت آوردن ایالت مجموع به بیش از 60,600.

تعدادی از عفونت است که تصور می شود به مراتب بالاتر از دولت مورد تایید شده تعداد زیرا بسیاری از افراد آزمایش شده است نیست و مطالعات نشان می دهد افراد آلوده می تواند بدون احساس بیمار. هیچ اطلاعات در مورد چگونه بسیاری از مردم به طور کامل بهبود یافتند.

برای اکثر افراد این ویروس باعث خفیف یا متوسط علائم روشن است که در چند هفته. افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود هستند در معرض خطر بیشتر بیماری شدید از جمله پنومونی و یا مرگ.

COVID-19 گرفته است به خصوص سخت تلفات در دولت خانه های سالمندان و دیگر امکانات که برای مراقبت از افراد مسن که حساب برای بیش از دو-سوم از ایالت مرگ و میر.

___

Rubinkam گزارش از شمال شرقی پنسیلوانیا است. دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de