لیز وستون: شما باید به بچه های خود را مساوی ارث ؟املاک خود را طرح ممکن است آخرین کلمات خود را به کسانی که شما را پشت سر بگذارید. اگر شما پدر و مادر هستید, شما باید با دقت فکر می کنم در مورد پیام شما ارسال می شود.

والدینی که فرزندان خود را ترک نابرابر ارث خطر دامن زدن به دشمنی های خانوادگی. اما به شدت در برابر bequests نیز می تواند باعث خشم اگر ورثه نمی بینید, توزیع منصفانه.

“پول می تواند باعث شود خانواده, اختلاف, و شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما در حال فکر کردن را از طریق این و نگه داشتن روابط خواهر و برادر دست نخورده می گوید:” کالین Carcone co-نویسنده کتاب “اصول برنامه ریزی و مستغلات” و ثروت و متخصص برنامه ریزی در TIAA.

تعریف ‘نمایشگاه’

Carcone توصیه مشتریان خود را برای اولین بار فکر می کنم در مورد چگونه آنها را تعریف “عادلانه است.” برای برخی از مردم منصفانه به معنی مساوی مقدار دلار. دیگران ممکن است بخواهید برای تنظیم توزیع به کسر کمک مالی آنها در حال حاضر داده می شود به عنوان مثال و یا به ترک بیشتر به وارثان با بیشتر نیاز دارید. والدین معمولا می خواهید به ترک بیشتر برای کودکانی که اجرای کسب و کار خانواده و یا کسانی که کمک به مراقبت از پدر و مادر خود را در سال های بعد می گوید Marianela Collado یک برنامه ریز مالی خبره با توبیاس مشاوران مالی در کشت و زرع فلوریدا.

هر روش دارای محاسن و مشکلات. با یک برابر دلار توزیع وارثان ممکن است خشم خود را ثروتمند خواهر و برادر برای گرفتن پول آنها اصلا “نیاز است.” به همین ترتیب کودکانی که کمتر دریافت کمک مالی در طول زندگی پدر و مادر ممکن است خشمگین کسانی که بیشتر اگر املاک و توزیع را منعکس نمی کند که عدم تعادل.

نابرابر توزیع می تواند باعث احساسات سخت و همچنین. فرد کمتر از دیگران ممکن است مشاهده آن را به عنوان یک مجازات به خصوص اگر مقدار آن لنگر انداخت به تأمل در گذشته به کمک مالی و یا به حساب ثروت شخصی. (یک وارث من می دانم که اشاره به این که “موفقیت مالیات.”)

آنچه مهم است این است که چگونه خود را به تصمیم گیری است به احتمال زیاد به بازی داده می شود خانواده خود را پویایی و که ممکن است متفاوت از شما انتظار می رود.

بچه های خود را بپرسید آنچه آنها فکر می کنم

Carcone تا به حال یک بار مشتریان که پسر بود خیلی ثروتمندتر از خود خواهر و برادر یا پدر و مادر خود را که برای ماده. او را تشویق مشتریان به بحث در مورد طرح و مستغلات خود را با پسر خود را و کشف آنها او نمی خواست آنچه را که آنها فکر می کردم.

“آنها فکر شده بود” ما در حال رفتن به تقسیم همه چیز به سوم چون ما سه تا از بچه ها و ما عشق ما سه تا از بچه ها به همان اندازه,'” Carcone می گوید. “اما او گفت:” من ترجیح می دهند که پول رفتن به من و خواهر و برادر و اما آنچه که من واقعا می خواهم این است که مجموعه سازمان دیده بان که پدر بزرگ در سمت چپ شما است.'”

در خانواده های دیگر هر چیزی که به شدت مساوی توزیع خواهد شد باعث اختلاف. ترک یک کودک بیشتر از دیگری خواهد مشتعل کسانی که “مادر (یا پدر) همیشه دوست داشتم شما بهترین” رقابت است که می تواند به از بین بردن روابط خواهر و برادر.

آن پول خود را, بدیهی است, بنابراین شما می توانید انجام آنچه شما می خواهم. اما بحث در مورد املاک خود را طرح و نیت خود را با کودکان می تواند به شما غیر منتظره بینش و ممکن است کمک به دفع مشکلات آینده است. اگر شما تمایلی از خود بپرسید که چرا می گوید CFP Hui-چانه چن از پاولوف برنامه ریزی مالی در آرلینگتون ویرجینیا.

“اگر آنها احساس نمی راحت ساخت (املاک خود را طرح) شناخته شده است که آنها زنده هستند که ممکن است نشانه ای که آنها فقط کاشت بذر اختلاف برای زمانی که آنها رفته” چن می گوید.

فکر می کنم سخت در مورد درخواست بچه ها برای به اشتراک گذاری

یک مانع برای بسیاری از والدین این است که چه چیزی برای انجام با خانواده خانه و یا بسیار دوست داشتنی اموال تعطیلات. برخی از کودکان ممکن است بیشتر متصل به املاک و مستغلات در حالی که دیگران ترجیح می دهند که پول از فروش آن است. اگر شما می خواهید کودکان خود را برای به اشتراک گذاشتن مالکیت فکر می کنم در مورد چگونه است که کار می کنند.

“چه کسی مسئول نگهداری و تعمیر و نگهداری و هزینه? آیا همه بچه ها که تمایل? آیا همه بچه ها که توانایی?” Carcone می گوید.

بچه های خود را ممکن است ایده های در مورد چگونه آنها می توانند با موفقیت به اشتراک گذاری مالکیت و هزینه های, یا ممکن است شما یک پیش نمایش کوچک از مخالفت اموال می شود. در هر صورت که می توانند تصمیم خود را.

پاسخ دقیق نامه

Carcone را تشویق می کند به صحبت کردن با کودکان خود در مورد چگونه شما تقسیم املاک خود را و همچنین پشت سر گذاشتن یک نامه مفصل توضیح تفکر پشت تصمیمات خود را. نامه چنین می توانید سر اختلاف نظر در مورد آنچه شما گفت و آنچه که شما به معنای. (به هر پدر و مادر می داند آنچه که می گویند ما به فرزندان ما و آنچه را که می شنوید می تواند کاملا متفاوت است.)

“مطمئن شوید که آنها درک کنند که چرا شما انجام آنچه شما انجام” Carcone می گوید. “هیچ کس می خواهد به ترک یک میراث خانوادگی ناهماهنگی.”

لیز وستون یک مقاله نویس در NerdWallet یک برنامه ریز مالی خبره و نویسنده “نمره اعتباری خود است.” ایمیل: lwestonnerdwallet.com. توییتر: lizweston.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر