الماس به ایران راه وایومینگ ولی بیشتر Wilkes-Barre اتاق بازرگانی و دیگران درگیر در راه اندازی یک نشانه در Wilkes-Barre را در میدان عمومی ضمن تشکر از کسانی که خود را در معرض خطر به ما کمک می کند از طریق Covid-19 بیماری همه گیر. پیام — “برای کسانی که در خط مقدم و همه کسانی که در حال کمک به با تشکر از شما!” — ساده و زیبا و صمیمی. “”آن زمان مقدار زیادی از کار برای رسیدن از جایی که ما در اواسط ماه مارس به جایی که ما در حال حاضر” راه متحده پرزیدنت بیل جونز گفت: با اشاره به طولانی اما کاهش مداوم از موارد جدید در این شهرستان در ماه گذشته یا بیشتر. این کافی نیست که البته برای همه کار سخت و خطرات ناشی از پزشکان و پرستاران به ایدز در خانه های سالمندان و دیگر برنامه به طور بالقوه در معرض هر روز به آنها ارائه خدمات مورد نیاز است. اما این یک یادآوری ثابت از سهم خود را.

زغال سنگ به کسانی که معتقدند داشتن یک تفنگ به معنی داشتن امتیاز بیشتر. این هفته عنوان مثال: Wilkes-Barre, پلیس می گویند تراویس وولف خواسته ناشناس فرد اگر او می تواند قرض گرفتن یک ماشین. هنگامی که این درخواست رد شد — با توجه به شاکی — وولف اولین ساخته کلامی تهدید از طریق تلفن و سپس اسلحه تهدید در فرد در شاکی ، جزئیات باقی می ماند آموخته می شود اما حتی اگر وولف به پایان می رسد تا نه گناه وجود دارد مقدار زیادی از موارد که در آن اسلحه تشویق صاحبان به طور مشابه اصرار گفت: مالکیت و حق آنها را به حقوق آنها ندارد و ادعا این حقوق با خطر از نیروی مرگبار. این هیچ ربطی به “کنترل اسلحه” قانون. مالکیت اسلحه است که قانون اساسی محافظت می شود. مسئول صاحبان توقف وجود دارد. غیر مسئولانه صاحبان خوب بکار بردن اسلحه به عنوان اثبات آنها سزاوار تر است.

الماس به Wilkes-Barre منطقه مدرسه منطقه برای اتخاذ این ایده از ضبط پیاده روی دانش آموزان در سراسر مدرسه خود را در کلاه و لباس شب — به تنهایی و در یک سالن خالی — برای آینده و تصویری برای کمک به از نو خلق کردن حداقل برخی از احساس سنتی شروع. مناطق دیگر در سراسر کشور و ملت هستند و در نظر گرفتن مراحل مشابه برای حفظ ایمنی در میان همه گیر در حالی که هنوز در تلاش برای حفظ یک بار-در-یک-عمر سنت برای سالمندان دبیرستان. کلاس 2020 تضمین شده است برای متمایز خاطرات خود را در مورد فارغ التحصیل شدن در سال است. هر گام که می تواند به کاهش این خاطرات بد باید به گرمی در آغوش گرفت.

زغال سنگ به کلاهبرداران که اصرار پیشرو پلیس خطرناک با سرعت بالا تعقیب است. البته آنها به احتمال زیاد نوع به خواندن سرمقاله هشدار چنین اقدامات و حتی اگر آنها در حرارت ضرب المثلی لحظه شانس بالا هستند آنها هنوز هم سعی کنید به فرار. اما ارزش آن را دارد گفت: به هر حال: فقط همین نیست. این هفته دو نفر دستگیر شدند که با توجه به Wilkes-Barre پلیس آنها تصمیم به اجرا هنگامی که یک توقف ترافیک آغاز شد و پس از یک بررسی نشان داد یک “مرده” پلاک در بلاگ. پیگیری عجله از طریق پنج شهر خیابان از جمله رانندگی راه اشتباه در خیابان مدیسون قبل از این بلاگ از کنترل خارج رفت, زده از یک وسیله نقلیه پارک شده و سقوط کرد. دو مرد دستگیر شدند و دو تپانچه داشت — احتمالا نتیجه مشابه به آنچه که اتفاق افتاده است بدون خطر ایجاد شده توسط طالبان ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de