پوست بزرگترین ارگان در بدن انسان است که مسئول از بین بردن بسیاری از سموم است. آن را حس می کند که شما باید مراقبت از آن را. یک راه برای نگه داشتن پوست خود را در شرایط عالی است که از طریق خشک مسواک زدن که شامل ماساژ بدن خشک و سفت برس.

مزایای

با توجه به طب سنتی چینی (TCM) ریه ها مسئول تغذیه پوست است. هنگامی که پوست محروم از تغذیه مناسب سموم ممکن است جمع آوری و بثورات شروع خواهد شد ظاهر می شود. یکی از مزایای بزرگ از خشک مسواک زدن است که می تواند کمک به کاهش ظاهر از سلولیت. “توسط خشک مسواک زدن پوست شما قادر به ماساژ بافت چربی زیر جلدی در نتیجه شکستن مواد سمی که ممکن است انباشت اشیاء بدست آمده در آن است. این شکسته سموم پس از آن می تواند حذف شود و از طریق پوست و دیگر ‘فیلترینگ’ اعضایی مانند کلیه ها. ورزش منظم و تغذیه سالم توصیه می شود برای سرعت بخشیدن به فرایند حذف شروع شده توسط پوست خشک مسواک زدن” با توجه به Acca Kappa.

خشک مسواک زدن پاک سازی منافذ پوست و پاک کردن خاک و روغن و باقی مانده از آنها. این فرآیند همچنین شل و حذف سلولهای مرده پوست. پس از خشک مسواک زدن مردم اغلب متوجه خواهید شد که پوست خود را احساس می کند نرمتر از قبل حداقل در زیر چند روز اول. باز شدن منافذ پوست نیز افزایش جذب مواد مغذی توسط پوست است. خشک مسواک زدن است گفت: برای تحریک سیستم لنفاوی که وظیفه اصلی این است برای حمل مایع لنفاوی را از طریق شبکه ای از عروق در سراسر بدن است. از طریق خشک مسواک زدن و گردش خون بهبود یافته است که باعث می شود سیستم لنفاوی بیشتر کارآمد موجب اخراج سموم سریعتر.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

خشک مسواک زدن پاک سازی منافذ پوست و پاک کردن خاک و روغن و باقی مانده از آنها. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

در بدن انسان بیشتر از انتهای عصب در حال نزدیکی به پوست است. این است که این پایانه های عصبی که مسئول برقراری ارتباط با مغز به طوری که ما می توانیم پاسخ به محرکهای مختلف است. خشک به طور منظم مسواک زدن rejuvenates این انتهای عصب. به عنوان یک نتیجه بدن را تبدیل به هشدار و پاسخگو به هر نوع تحریک به خصوص هر گونه تماس با پوست است. افزایش جریان خون و همچنین باعث تقویت و تدابیر پوست آن صاف و درخشان درخشش. نشانه هایی از پیری را کاهش خواهد شد و فرد را جوان نگاه می کند.

اشکالات و پیشنهادات

با وجود این مزایا وجود دارد برخی از گروه های از مردم که هرگز نباید عمل خشک مسواک زدن. این شامل کسانی که رنج می برند از شرایط مانند پسوریازیس و اگزما و چنین. افرادی که زخم و خارش آفتاب سوختگی و پوست حساس همچنین باید اجتناب از مسواک زدن پوست. در حال حاضر حتی اگر شما هیچ جمله شرایط آن است که هنوز هم ممکن است که خشک مسواک زدن می تواند پوست شما را تحریک. باید این اتفاق می افتد, شما باید سعی کنید با استفاده از یک قلم مو نرم تر. به علاوه به خاطر داشته باشید که خشک مسواک زدن تمایل به ترک پوست خشک. به عنوان مثل استفاده از محصولات مرطوب کننده بر روی پوست ممکن است لازم باشد.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

اگر خشک مسواک زدن موجب تحریک پوست شما, شما باید سعی کنید با استفاده از یک قلم مو نرم تر. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

بهترین راه برای خشک قلم مو در حمام. به این ترتیب شما می توانید بلافاصله تمیز کردن پوست پس از مسواک زدن انجام می شود. قفسه سینه و معده مناطق بدن تمایل به بسیار حساس تر از مناطق مانند بازوها و پاها. به عنوان مثل به یاد داشته باشید شما را روشن شستشو در این مکان. هنگام مسواک زدن گردن و صورت استفاده از یک کوچکتر و نرمتر برس. اجتناب از مالش همان منطقه برای یک دوره طولانی از زمان. در بهترین حالت چند قلم بر روی پوست کافی خواهد بود.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

درک Antifragile کد

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de