توسط جیمز ELLINGWORTH

دورتموند آلمان (AP) — روز بازی در بوندسلیگا بسیار ساکت تر از آن استفاده می شود.

به جای هزاران نفر از طرفداران چت و نوشیدن آبجو در خارج از ورزشگاه وجود دارد و تنها تعداد کمی از مردم محلی برای یک آخر هفته دوچرخه سواری به عنوان بوروسیا دورتموند آماده به میزبان شالکه در یک به طور معمول شدید محلی رقابت.

آلمانی فوتبال لیگ سرگیری شنبه پس از دو ماه استراحت با توجه به کروناویروس اما با طرفداران در استادیوم.

در مرکز شهرستان دیرین دورتموند مارکو فن Perz نشسته در خارج از فوتبال آلمان موزه در یک ژاکت وصله با نمادهای باشگاه. او گفت که او نه از دست رفته یک بازی خانگی از 1990s شروع شد.

“من می خواهم به طور معمول در جنوب ایستاده در حال حاضر و در زرد دیوار” گفت: با اشاره به تراس وسیع است که پی ریزی دورتموند شهرت برای پرشور پشتیبانی می کند. در حال حاضر Perz در حال برنامه ریزی برای تماشای بازی با یک دوست بیش از غذا و آبجو. “نکته اصلی این است که برای دیدن بازی,” او اضافه شده است.

مقامات محلی در حال التماس کرد با طرفداران نه به جرم در خارج از ورزشگاه.

“هر کسی که می ایستد در مقابل ورزشگاه به دلیل آنها می خواهند به دنبال این بازی دارای اشتباه کردم” دورتموند شهردار Ullrich Sierau گفت. “این یک درخواست تجدید نظر به حس خوب از همه طرفداران و من مطمئن هستم که طرفداران هر دو شالکه 04 و بوروسیا دورتموند در حال معقول مردم است.”

دورتموند فن نیکول Bartelt گفت: او را دور ماندن از ورزشگاه — که او را به نام “معبد” — به امید نشان دادن طرفداران می تواند اعتماد به بازگشت هر چه زودتر به جای بعد برای بازی.

اگر از طرفداران جمع آوری “ما می خواهیم تا پایان انتظار حتی دیگر به عقب بود,” او گفت:.

دورتموند در آخرین بازی در خالی ورزشگاه بیش از حد, اما با جمعیت خارج است.

هزاران نفر از Paris Saint-Germain هواداران خارج از Parc des Princes به عنوان تیم خود را ضرب و شتم دورتموند در لیگ قهرمانان اروپا در مارس 11.

آن صحنه و تصمیم پاری سن ژرمن بازیکنان به جشن با طرفداران — نشان داد که یک بازی خطر گسترش این بیماری حتی بدون اجازه یک فن به میدان جنگ. در طی دو روز به آلمانی, انگلیسی, فرانسوی و اسپانیایی لیگ همه تصمیم گرفتند به حالت تعلیق در رقابت به جای بازی در خالی استادیوم حداقل برای زمان حال.

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de