در طرح بزرگ از چیزهایی که من چند شکایت.

ما در میان یک جهانی همه گیر همراه با از دست دادن زندگی و مرتبط قابل توجهی آسیب های اقتصادی.

اما من یک صاحب کسب و کار کوچک نگران من نصب هزینه و بدون درآمد در آینده من نمی کردند هر یک از کارکنان و یا از دست دادن کار من به عنوان یک نتیجه از همه چیز در حال تعطیل و خدا را شکر خانواده من ایمن ماندن. شما حتی ممکن است می گویند من باید زمان بندی بزرگ به عنوان من بازنشسته در پایان 2019 از یک زندگی حرفه ای طولانی در مراقبت های بهداشتی روابط عمومی و مدیریت بحران; گرفتن از نزاع فقط در زمان به عنوان همکاران قدیمی در حال کار در سراسر ساعت و هفت روز هفته.

مانند هر کس دیگری – اکثر مردم به هر حال – من ماندن در خانه با پوشیدن یک ماسک زمانی که من انجام سرمایه گذاری و به طور منظم و مطابق با اصول بهداشتی همه چیز را در دید. من شده است با رفتن در پیاده روی های طولانی در منطقه ما و بسیاری از مسیرهای پیاده روی و در نظر گرفتن زمان به تحسین مناظر و قدردانی از کسانی که در اطراف من. و اگر چه من دیده ام گزارش از مردم بدون ماسک فشرده تنگ مانند ساردین و نوشیدن آبجو در خود ایوان جلو من موفق به افکار وجه از انجام این کار خودم. آن است که کمی ترسناک به باز کردن حساب بانکی نه فقط به خاطر پاکت ممکن است غرق در coronavirus و دیگر میکروب ها را برداشت تا جایی در طول سفر خود را به صندوق پستی من بلکه به دلیل همه گیر ایجاد کرده است یک سوار وحشی برای همه, تلاش برای مدیریت هزینه های خود را.

با تغییر زندگی چیزهایی اتفاق می افتد به مردم در جامعه و در جهان به طور کلی چه چیزی من را به گله مورد ؟ که آن را آزار دهنده برای من عینک مه تا به من در فروشگاه مواد غذایی فروشگاه ؟ که من فقط ناهار خوری گزینه به جای تکیه بر شخصی من مهارت های آشپزی است که برای تماس های آینده به منظور takeout? که من برداشت زن و شوهر بطری شراب در فروشگاه مواد غذایی و ایستاده بود در یک مدت طولانی و اجتماعی فاصله خط مناسب تنها برای پیدا کردن که من در حق ثبت نام برای خرید شراب ؟ یا این که خدای ناکرده آن برف در روز آخر هفته هنگامی که ما در دماهای شده است باید به خوبی به 60s? من فکر نمی کنم.

وجود دارد یک چیز جزیی هر چند که من خودم اجازه می دهد به ضجه و زاری کردن. برخی از ما ممکن است از دست تئاتر یا کنسرت یا دیگر تجمعات. کسانی که همه بزرگ indulgences اما من برای ترک بت و بوی تازه رشد چمن در زیبایی آراسته میدان توپ. آن را می سازد من احساس گناه به اعتراف آن در حال حاضر, اما من از دست بیس بال. من می دانم که من ضعیف مناسب است ؟ به نظر می رسد آنقدر بی اهمیت است که من احساس می کنم مانند دیر نویسنده و روانشناس دکتر وین دایر که هنگامی که آن را به نوبه خود به ایستادن و صحبت کردن در بهبود اعتیاد, جلسه اذعان کرد که او با داشتن یک مشکل با رژیم غذایی خود نوشابه عادت. او همیشه می خندید در مورد آن برای قرار دادن همه چیز در چشم انداز اما واقعا ؟

من شده است با یک جستوجوی بیس بال از آنجایی که من بچه بودم و همیشه از آن استفاده می شود به عنوان یک انحراف از شخصی یا اجتماعی مسائل و چالش است. هنگامی که اخبار از جهان بد است که آن اغلب این است که من همیشه می تواند قرار داده و در یک بازی بیس بال و استراحت.

بیس بال نقش در کمک به ما برای التیام بخش بزرگی از ملت ما تاریخ است. بازگشت زمانی که لیگ اصلی بیس بال در نظر گرفته شده تعطیل در سخت ترین روزهای جنگ جهانی دوم رئیس جمهور فرانکلین دلانو روزولت تاکید کرد که آمریکایی ها نیاز به بیس بال برای فرار از آشفتگی و استرس بار و بازی در. پس از حملات تروریستی در سپتامبر. 11, 2001, دید از رئیس جمهور جورج دبلیو بوش پرتاب از زمین برای اولین بار چند روز بعد در استادیوم یانکی بود یک نماد است که در حالی که ما شده بود زدم ما نمی ماند پایین. یک بار دیگر بازی بیس بال بود بخشی از درمان است.

در حال حاضر در یکی از بزرگترین چالش های زمان ما, ما تفریح و سرگرمی ملی وجود ندارد که ما به آن نیاز دارید. که ممکن است تغییر در هفته های آینده به عنوان بیس بال صاحبان و بازیکنان به نظر می رسد با نزدیک شدن به یک توافق به صورت مختصر از فصل. هر دو طرف امیدوارم قرار داده خواهد شد طرفداران برای اولین بار و به نظر در یک راه امن برای حرکت رو به جلو حتی اگر محدودیت هایی وجود دارد در مورد رفتن به بازی در فرد است. حداقل ما می تواند زندگی می کنند بیس بال در تلویزیون.

من تماشا کرده ام به اندازه کافی reruns از بازی های کلاسیک از سال های رفته در بسیاری از مواقع بیش از دو ماه گذشته که من می دانم نه فقط کسانی که برنده اما همچنین بسیاری از مهم ایفا می کند. اگر آن را به نقطه که در آن من می توانم به یاد زمین دنباله من می دانم که من واقعا در رفتن بر لبه مانند بیل موری شخصیت در فیلم روز موش خرمای کوهی امریکا زندگی می کردند که در همان روز بارها و بارها در بسیاری از مواقع که او می دانست که تمام معرض خطر پاسخ حتی قبل از سرنخ داده شد. اگر من فقط می تواند یکی از کسانی که شرط بندی خدمات از وگاس به گرفتن برخی از اقدام امروز در نتیجه 1980 جهان سری من می تواند به سرعت من 401(k) کل دوباره. باید به دنبال یک پوشش نقره ای جایی اما آنها فقط نمی خواهد آن را انجام دهد.

من برخی از بیس بال زندگی می کنند اما از آن است که کره ای بیس بال در می آید و در تلویزیون در وسط شب. وجود دارد هیچ طرفداران در می ایستد و من می دانم که هیچ یک از بازیکنان و من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم در مورد داوری مجاورت نزدیک به گیر و خمیر. من امیدوارم که آنها ماسک صورت در زیر این فو’ ماسک. ما miffed بازگشت هنگامی که ما بچه ها و مربیان ما فرستاده به خود اما این بازیکن کره ای ایستاده به تنهایی در بیرون از محیط چمن است که در حال حاضر در بهترین محل می شود. اجتماعی فاصله در بهترین است. و من تعجب می کنم که چرا این نام را در پشت لباس خود را در کره اما نام تیم در مقابل در انگلیسی. بازاریابی ، بازی من تماشا شد شیر در برابر ببر و من فقط می دانم که جایی که آنها باید یک تیم به نام خرس.

دیروز هر چند قرار دادن کل همه گیر تجربه به چشم انداز برای من. با یک بازی بیس بال کلاسیک در تلویزیون در پس زمینه شنیدم از یکی از دوستان که به اشتراک گذاشته شده او به طور دائم بسته های کوچک خود را به تناسب اندام مرکز کسب و کار با توجه به ضرر و زیان پایدار از نیاز به قفل کردن درب به عنوان بخشی از COVID-19 تعطیل. سپس من صحبت با برادر من و خواهر و برادر خود را در مورد خواهر خود را Chantell بود که بدحال در ونتیلاتور در نیوجرسی بیمارستان بخش مراقبت های ويژه. متاسفانه Chantel گذشت یک شبه. او نفر دوم من می دانستم که به مرگ از همه گیر میشوند. من دوست دیرین و همکار ران که بازنشسته بازگشت به نیوجرسی خانه سال پیش پس از یک موفقیت حرفه ای در مراقبت های بهداشتی, رهبری و که من تدریس به گلف حتی اگر پدر او یک حرفه ای گلف گذشت چند هفته پیش پس از سقوط بیمار با COVID-19.

این چیزی است که این است که واقعا همه چیز در مورد. دو نفر در میان هزاران نفر که دیگر با ما با فرد در میان بسیاری از قفل کردن درب برای کسب و کار خود و میلیون ها نفر از دیگران بدانم چه باید بکنید بعد. این غم همه اطراف و همه بیش از حد واقعی است. امیدوارم به زودی ما می تواند استدلال می کنند توپ و اعتصابات و فراموش روزانه جنون حداقل برای در حالی که کمی.

دیوید جولی نویسنده “یک فنجان قهوه خوب … کوتاه-زمان عمده Leaguers و ادعای خود را به شهرت.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de