با وجود رشد خواستار رسیدگی به این منبع COVID-19 چین باقی مانده است بی اعتنا از جمله درخواست. به نظر می رسد به عنوان اگر حزب کمونیست چین (CCP) است که ترس از هر گونه مستقل رسیدگی به ووهان آزمایشگاه است که اعتقاد به منشاء CCP شیوع کروناویروس. برخی از فعالیت های اخیر این آزمایشگاه از جمله حذف عکس نقطه به جان رژیم در تلاش برای حفاظت از برخی از اخلال اسرار.

این ووهان آزمایشگاه

این ووهان موسسه ویروس شناسی (WIV) حذف برخی از تصاویر از وب سایت خود را نشان داد که دانشمندان مشغول به کار در آزمایشگاه و همچنین به عنوان بازديد توسط دیپلمات های آمریکایی. “ویرایش مطالب شامل یک صفحه از این موسسه را در سایت نشان دادن تصاویر از کارکنان ورود به غارها سواب را از خفاش ها حمل coronaviruses — با دانشمندان پوشیدن حداقل تجهیزات حفاظتی. و موسسه به نظر می رسد همچنین حذف مرجع برای مراجعه به این موسسه در ماه مارس سال 2018 از ریک Switzer یک علم و فن آوری متخصص از سفارت ایالات متحده در پکن” با توجه به ایمیل های روزانه.

سفارت آمریکا با ارسال چند کابل بازگشت به خانه پس از Switzer بازدید, هشدار در مورد خطر بت آزمایش های در حال انجام در آزمایشگاه است. یک نکته آمده است که دیپلمات یافت آزمایشگاه به طور جدی وجود ندارد و در شرایط خوبی تکنسین های آموزش دیده و سایر کارکنان مورد نیاز برای اجرای بالا-مهار تسهیلات. پروفسور کلایو Hamilton, چین, کارشناس معتقد است که CCP coronavirus شکست خارج از ووهان آزمایشگاه و نه از حیات وحش, مرطوب بازار به عنوان دولت چین پیشنهاد. او اشاره می کند که اولین موارد عفونت در چین پیدا شد در افرادی که تا به حال هیچ تماسی با ووهان مرطوب بازار است. به این ترتیب تنها ممکن است نتیجه این است که آنها قرارداد این ویروس از جای دیگری احتمالا نشت از ووهان آزمایشگاه.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

در سال 2018 دیپلمات از سفارت ایالات متحده در بر داشت آزمایشگاه به طور جدی وجود ندارد و در شرایط خوبی تکنسین های آموزش دیده و سایر کارکنان مورد نیاز برای اجرای بالا-مهار تسهیلات. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

در ماه فوریه دو دانشمند از دانشگاه ووهان تا به حال نوشته شده از یک مقاله با عنوان این ممکن است ریشه های 2019-nCoV coronavirus. در این مقاله محققان اشاره می کنند که خفاش ها که می گفت برای انجام این ویروس زندگی می کنند حدود 540 کیلومتر از غذاهای دریایی بازار است. در بالا از آن ساکنان ووهان نیست باید عادت خوردن خفاش ها. به علاوه آنها هیچ مدرکی برای حمایت از این نظریه که خفاش ها بودند که داد و ستد در منطقه است. دانشمندان پیشنهاد کرد که COVID-19 ممکن است به بیرون درز از WIV.

مسدود کردن تحقیقات

با توجه به چنین شواهدی روشن است چرا که پکن به شدت رد هر شخص ثالث تحقیق منشاء COVID-19. اگر آزمایشگاه در ووهان شناخته شده است به عنوان منبع آن خواهد بود عظیم خجالت برای پکن است که برجسته کشور سهل انگاری استانداردهای حرفه ای. به علاوه اگر آزمایشگاه درگیر شد در چیزهایی مانند bioweapons به عنوان شایعه توسط برخی از رسانه ها مانند یک کشف می تواند دلالت حزب کمونیست چین به عنوان مسئول جهانی شیوع ویروسی.

با توجه به یک گزارش از مقامات چینی به شدت مانع از تحقیقات انجام شده توسط بین المللی محققان از سازمان بهداشت جهانی ماموریت بودند که در تلاش برای پیدا کردن ریشه های این ویروس است. مقامات ظاهرا حاضر به ارائه تحقیقات تیم با به روز رسانی و مهم دیگر جزئیات آنها درخواست شده است. پکن نیز ضربه پشت در کشورهایی که خواستار تحقیقات تازه به کروناویروس منبع.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

زمانی که استرالیا خواست برای رسیدگی به کروناویروس منبع پکن تهدید به افزایش تعرفه ها در استرالیا جو واردات و معلق واردات گوشت گاو در اقدامی تلافی جویانه. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

زمانی که استرالیا خواستار تحقیق دولت چین هشدار داده است که چنین حرکتی را آسیب رابطه بین دو ملت “فراتر از تعمیر.” پکن تهدید کرده است که افزایش تعرفه ها در استرالیا جو واردات و معلق واردات گوشت گاو در اقدامی تلافی جویانه. این اقدامات توسط حزب کمونیست چین تنها تحکیم ظن که ووهان آزمایشگاه قطعا تا به چیزی برای انجام با ویروس که دولت نمی خواهند جهان را به می دانم.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

COVID-19 اشتعال بحث در مورد زندگی مردم در مقابل اقتصاد

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de