توسط بیل بارو

آتلانتا (AP) — و کمیته ملی حزب دموکرات خود را گسترش داده اند که شامل 26 دولت احزاب دموکرات نگاه کنید به دندانه از دولت آمریکا پول استفاده و ساخت یک کمپین ملی بنیاد رفتن به انتخابات ماه نوامبر.

تنظیم اجازه می دهد تا یک دلار جدید 620,600 حداکثر سهم که یک اهدا کننده می تواند به حزب در یک زمان. که از $360,600 در زیر درپوش اول جمع آوری کمک های مالی معامله که presumptive دموکراتیک نامزد امضا شده با این حزب در آوریل 24. شامل احزاب دولت می تواند حداکثر 10 ، 000 دلار از هر اهدا کننده در حالی که بایدن در پوش $5,600. بقیه می رود به DNC کمپین و عامل حساب. بایدن انتخاباتی و DNC برنامه ریزی شده به فایل مقالات را برای معامله در روز شنبه با کمیسیون انتخابات فدرال. ایران دارای ترتیبات مشابه در جایی که داده اند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کمیته ملی حزب جمهوری خواه شروع به سر در سازمان ملی ساختمان.

لارا مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور در قانون و یک کمپین مشاور گفت: هفته گذشته که ایران با بیش از 250 میلیون دلار پول نقد در دست; بایدن به کمپین گفت: دموکرات ها یک ترکیب $103 میلیون. اما دموکرات ها گفت: مشترک جمع آوری کمک های مردمی عملیات هنوز در مراحل ابتدایی مواضع بایدن و حزب را به سرعت باقی مانده از مبارزات انتخاباتی.

“ما دیده ایم شتاب ساخت در سراسر کشور, و ما همچنان به ساخت این سازمان است که شکست مغلوب ساختن پیشی جستن” و “انتخاب معاون رئیس جمهور بایدن و دموکرات ها در سراسر کشور” گفت: گرگ شولتز معاون سابق مدیر کمپین که در حال حاضر بر اساس در DNC.

آرایش می آید به عنوان بایدن گسترش نفوذ خود با حزب ملی کار می کند و با DNC و احزاب دولت. ایده این است برای ساخت “هماهنگ مبارزات” در محوری متحده که در آن زمینه دهندگان و داوطلبان خواهد رسید رای دهندگان به نمایندگی از همه دموکرات ها در حال اجرا در ماه نوامبر. در علاوه بر این به تلاش برای سرنگون کردن برگ برنده دموکرات ها به دنبال حفظ خانه خود را اکثریت و گردش کنترل سنا از جمهوری خواهان.

“ما اعتقاد داریم که وجود دارد خواهد بود در میدان نبرد متحده است که هرگز میدان نبرد متحده قبل از” بایدن را مدیر کمپین تنها اومالی دیلون در روز جمعه گفت. “ما باید یک رویکرد سفارشی در هر میدان نبرد.”

بررسی 26 متحده از جمله در جمع آوری کمک مالی توافق نشان می دهد که چگونه دموکرات دیدن چشم انداز رقابتی در پاییز. برخی از آنها از کشورهای مغلوب ساختن پیشی جستن برنده دقت در 2016 برخی انجام شد از نزدیک توسط هیلاری کلینتون و دیگران باید پایین-رای گیری مسابقه مهم به توازن قدرت در کاپیتول هیل.

این قرارداد همچنین شامل برخی از نقاط دورافتاده. بایدن پایگاه دلاور به شدت دولت دموکراتیک است نه به عنوان یک میدان نبرد هر چند دموکرات ها در حال دفاع از فرماندار صندلی این سال است. ورمونت به بایدن آخرین اولیه رقیب دیابت برنی ساندرز نیز امن دولت دموکراتیک است.

کشورهای دیگر می تواند اضافه شود.

در حال حاضر فلوریدا و میشیگان و کارولینای شمالی و ویرجینیا و ویسکانسین لنگر نقشه به عنوان پنج رقابتی ترین کشورهای که در ترکیب برای ارائه مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 پیروزی. در کارولینای شمالی دموکرات ها نیز در حال هدف قرار دادن ایران از سوی دیگر ، تهم Tillis در حالی که به لیبریا روی کوپر به دنبال یک دوم.

میشیگان دموکراتیک رئیس Lavora بارنز که دولت به مغلوب ساختن پیشی جستن نزدیک ترین حاشیه پیروزی چهار سال پیش گفت: هجوم پول است “بحرانی” برای تقویت آنچه که دولت در حال حاضر انجام داده است از سال 2016 به “منتخب دموکرات … در هر گوشه از دولت است.” میشیگان بدبختانه آن فرماندار و چند کنگره مناطق در سال 2018 midterms.

اوهایو ساخته شده از برش نیز با دموکرات ها تصریح می کند که مغلوب ساختن پیشی جستن را تقریبا دو رقمی حاشیه در سال 2016 شد یک انحراف نه نشانه ای از یک تغییر دائمی.

مینه سوتا و نیوهمپشایر در حال متحده تهمت معتقد است او می تواند تلنگر. کلرادو نقل مکان کرد به طور پیوسته به سوی دموکرات ها در سال های اخیر و جمهوری خواه ایالت کوری گاردنر چهره دشوار گشتند.

اومالی دیلون خاص سه GOP پایگاه به عنوان بخشی از یک منعکس در جمع آوری کمک های مردمی کرد. آریزونا و جورجیا و تگزاس دیده می شود و جمعیتی و تغییرات و به تدریج نزدیک انتخابات ایالتی در سال های اخیر است. آریزونا و گرجستان ترکیب به سه جمهوری خواه برگزار شد کرسی سنا در انتخابات به عنوان به خوبی.

آلاباما, West Virginia ایستادگی کردن به عنوان به شدت ایران می گوید که نمی تواند در انتخابات ریاست جمهوری. اما هر سه را قابل توجه مجلس سنا نژادها. دموکرات ها در حال دفاع از امتیازهای در آلاباما و, غرب ویرجینیا, ایالات متحده است که خواهان نمایش به صورت بالقوه وانت.

وجود دارد قابل توجه حذفیات: آیووا و مین ، مغلوب ساختن پیشی جستن به ثمر رساند و یک پیروزی راحت در آیووا چهار سال پیش اما دموکرات ها در این ایالت را پس بدبختانه دو کنگره مناطق و به امید سرنگونی جمهوری خواه در کنگره استیو کینگ در پاییز. مین به ایران سناتور. سوزان کالینز یکی از دموکرات اهداف بالا به عنوان آنها سعی کنید به دست آوردن مجدد به مجلس سنا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de