فراتر از Byline: هیچ چیز مانند یک 1960 پیک نیک در دریاچه


 Bill O’Boyle

لایحه O’Boyle

مقالات مرتبط

WILKES-BARRE — در آن روز های خوب قدیمی روز یادبود آخر هفته یک بار برای تفریح خانواده — پیکنیک راه سفر طولانی درایوهای.

ما رفت و به دریاچه شمالی و یا جنگلی, دریاچه یا دریاچه Silkworth یا ملودی پارک و ما را جمع آوری و تحت یک غرفه و منتظر آبدار هامبورگ یا هات داگ و ما نمونه سیب زمینی, سالاد ماکارونی, سالاد کول سالاد کلم و لوبیا پخته. همه ما می دانیم که حزب شروع نمی کند تا لوبیا پخته بیرون می آیند.

ما را پر کنید ما tummies و صبر یک ساعت و نیم سر به دریاچه یا استخر و شنا برای ساعت. گاهی اوقات ما می خواهیم بازی سافتبال یا بسکتبال یا بدمینتون یا والیبال تا اواخر بعد از ظهر. سپس ما را به یکی دیگر از وعده غذایی قبل از پدر و مادر ما را بسته تا ماشین و سر در خانه است.

اما نه به طور مستقیم در صفحه اصلی. همیشه وجود دارد یک توقف برای یک بستنی در جایی در امتداد راه.

خانواده های آن لذت می برد این تعطیلات گردش. برخی از خانواده ها آن را یک گام بیشتر و سر New Jersey shore برای آخر هفته. کسانی که سرگرم کننده بیش از حد چون من همیشه دوست داشتم ساحل به جز شن و ماسه و آب شور.

اما در این بیماری همه گیر در سال 2020, AAA Mid-Atlantic به ما می گوید در تعطیلات, سفر, خواهد شد راه را به پایین. برای اولین بار در 20 سال AAA این هفته اعلام کرد که آن را نمی خواهد موضوع را یک روز یادبود سفر پیش بینی به دقت آمار اقتصادی مورد استفاده برای ایجاد پیش بینی شده است تضعیف COVID-19. سالانه هوا – که تخمین زده است که تعداد زیادی از مردم سفر در طول تعطیلات آخر هفته – بازگشت در سال آینده.

در حال حاضر که فقط ain’t راست. چه چیز دیگری می خواهد این coronavirus را از ما ؟ ما در حال حاضر از دست داده اند و همه جامعه. ما نمی توانیم غذا خوردن در رستوران ها و یا رفتن به سینما و یا حضور در یک برنامه زنده رویداد ورزشی. در حال حاضر ما نمی توانیم حتی برای سوار شدن در روز یادبود. به یک پیک نیک ؟ ما با خانواده و دوستان ؟

صدای بوق اگر شما از آنها بدم میاید این بیماری همه گیر.

صدای بوق! صدای بوق! صدای بوق!

با توجه به AAA, گزارش های موردی نشان می دهد مردم کمتر خواهد شد به جاده نسبت به سال گذشته برای آنچه در نظر گرفته شده است غیر رسمی شروع تابستان فصل مسافرت. در سال 2019 بیش از 46,000 Wilkes-Barre ساکنان منطقه سفر 50 مایل یا بیشتر در طول روز یادبود تعطیلات آخر هفته, AAA می گوید.

سال گذشته 43 میلیون آمریکایی سفر برای آخر هفته روز یادبود — دوم-بالاترین سفر دوره ثبت شده از AAA شروع ردیابی تعطیلات سفر جلد در سال 2000 AAA گزارش. اجتماعی فاصله دستورالعمل هنوز هم در عمل AAA به ما می گوید این تعطیلات آخر هفته را به مسافرت حجم است که به احتمال زیاد به یک رکورد کم است.

روز یادبود 2009 در حال حاضر دارای رکورد بالاترین حجم سفر در حدود 31 میلیون مسافر با توجه به AAA. که تعطیلات آخر هفته که به سمت پایان از رکود 26.4 میلیون آمریکایی سفر با ماشین 2.1 میلیون نفر با هواپیما و نزدیک به 2 میلیون نفر دیگر اشکال حمل و نقل (قطار کروز و غیره.).

AAA انتظار دارد که به سفر برنامه ریزی برای اواخر تابستان و پاییز فرض متحده سهولت و محدودیت های مسافرتی و کسب و کار بازگشایی شده است. در حال حاضر نشانه های وجود دارد که آمریکایی ها سودای سفر به خارج است که الهام بخش آنها برای برنامه ریزی آینده تعطیلات.

هنگامی که آن را بی خطر است برای سفر, AAA پیش بینی گردشگران را به یک اولویت برای U. S مقصد عمدتا محلی و منطقه ای در مکان های بزرگ آمریکایی سفر جاده ای.

AAA به ما می گوید که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری همچنان توصیه می شود که آمریکایی ها در خانه بمانند و جلوگیری از غیر ضروری سفر.

AAA انتظار گردشگران را جذب به سفرهای جاده ای و خانواده رزرو از جمله فیلتر هوا, ماشین, هتل ها و فعالیت های به مقصد در ایالات متحده, کانادا و مکزیک است. مدت کوتاهی پس از آن فرض مسافرت های بین المللی محدودیت ها برداشته ما AAA expectto دیدن بیشتر تقاضا برای گرمسیری مقصد و طیف وسیع تری از مسافرت های بین المللی.

آیا می شود که grand? قادر به بسته یک چمدان و سر برخی از locale فقط پشت پا زدن و استراحت و شاید به دلیل کمی تور تاریخی و یا سرگرم کننده ،

اما برای من, من می خواهم هیجان زده فقط به بسته کولر با ساندویچ و سالاد ساز — فراموش نکنید که پخته لوبیا — چند شیرینی و یک آبجو و یا دو و برخی از Kool-Aid و سر به نزدیکترین دریاچه.

فرض کنید من می توانم پیدا کردن یک فضای باز در غرفه و یک سوراخ.

رسیدن به لایحه O’Boyle در 570-991-6118 و یا در توییتر @TLBillOBoyle.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر