ستاره شناسان پیدا کردن ریتم منظم در میان ستارگان ضربان دار


دانیل هی یک دانشجوی دکتری در دانشگاه سیدنی و همکاری نویسنده در این مقاله طراحی نرم افزار است که اجازه این تیم به روند تس داده است. او گفت:

Asteroseismology

داخل ستاره شد هنگامی که یک رمز و راز به علم است. اما در چند دهه گذشته ستاره شناسان قادر بوده اند برای تشخیص داخلی نوساناتی از ستاره های خود را آشکار ساختار. آنها این کار را با مطالعه ستارگان ضربان با استفاده از اندازه گیری های دقیق از تغییرات در نور خروجی است. در طول دوره از زمان تغییرات در داده ها نشان پیچیده و اغلب به طور منظم — الگوهای ما اجازه می دهد به خیره به قلب بسیار عظیم هسته ای کوره که قدرت جهان است.

Professor Tim Bedding. (Image: University of Sydney)

پروفسور تیم ملافه. (تصویر: دانشگاه سیدنی)

این شاخه از علوم شناخته شده به عنوان asteroseismology ما اجازه می دهد تا نه تنها به درک عملکرد ستاره های دوردست اما به درک چگونه خود ما خورشید تولید می کند, لکه های خورشیدی, عود و عمیق ساختاری جنبش است. اعمال می شود به خورشید آن بسیار دقیق اطلاعات در مورد آن حرارت آرایش شیمیایی و حتی تولید نوترينو که می تواند ثابت کند ما مهم برای شکار ماده تاریک. استاد ملافه گفت:

ایزابل کلمن یک co-نویسنده و دانشجوی دکتری در دانشگاه سیدنی گفت:

فقیر ‘اجتماعی فاصله’

شناسایی الگوهای منظم در این intermediate-جرم ستاره را گسترش دهد و با رسیدن به asteroseismology به مرزهای جدید استاد ملافه گفت. به عنوان مثال آن را به ما اجازه می دهد برای تعیین سنین جوان, در حال حرکت, گروه, خوشه و ستارگان جریان و اضافه کرد:

دکتر جورج Ricker از MIT Kavli موسسه فیزیک نجومی و فضایی پژوهش محقق اصلی برای ناسا Transiting Exoplanet آسمان نظرسنجی که از مطالعه آن داده گفت:

سازمان دیده بان ضربان از دلتا Scuti ستاره! در این تصویر ستاره تغییرات در روشنایی داخلی که امواج صدا را در فرکانس های مختلف علت بخش هایی از ستاره به گسترش و قرارداد. در یک الگوی تمام ستاره منبسط و منقبض در حالی که در یک ثانیه مخالف نیمکره تورم و کوچک خارج از سنکرون. در واقع یک تک ستاره نمایشگاه بسیاری از ضربان الگوهای است که می تواند به ستاره شناسان در مورد سن آن ترکیب و ساختار داخلی. دقیق تغییرات نور ستاره شناسان مشاهده نیز بستگی دارد که چگونه ستاره چرخش محور زاویه نسبت به ما. دلتا Scuti ستاره چرخش تا به سرعت آنها صاف به بیضی که jumbles این سیگنال و باعث می شود آنها را سخت تر برای رمزگشایی. در حال حاضر به لطف ناسا Transiting Exoplanet Survey Satellite ستاره شناسان در حال رمزگشایی برخی از آنها. (تصویر: NASA Goddard Space Flight Center)

ارائه شده توسط: دانشگاه سیدنی [توجه داشته باشید: مواد ممکن است برای ویرایش محتوا و طول.]

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر