بسیاری از مردم فکر می کنم که رکود اقتصادی ناشی از CCP شیوع کروناویروس به زودی فروکش هنگامی که مستندات برداشته می شوند. متاسفانه این درست نیست. آن می تواند حداقل یک سال یا حتی بیشتر برای اقتصاد جهانی به عقب بر گردیم به قبل از coronavirus رشد سطح. تا زمانی که آن را به احتمال زیاد خواهد شد آهسته خرد کردن به جبران همه که از دست داده است و در این چند ماه گذشته. در اینجا سه امتیاز است که توضیح جدیت بحران مالی ناشی از COVID-19.

1. تولید ناخالص داخلی پیش بینی

گزارش اخیر صندوق بین المللی پول (IMF) پیش بینی کرد تولید ناخالص داخلی جهانی به کوچک شدن با 3 درصد در سال 2020 است. در همین حال ایالات متحده انتظار می رود که به رنج می برند کاهش 5.95 درصد در این سال به دنبال 4.7 درصد رشد در سال 2021. یک نظرسنجی که توسط بلومبرگ نشان داد که اقتصاد آمریکا خواهد شد کوچک 3.3 درصد در سال 2019 بیش از دو برابر جهانی انقباض 1.5 درصد است. حتی در سال 2021 و 2022 ایالات متحده رشد است و انتظار می رود به عقب.

نگه داشتن در ذهن است که این برآورد با توجه به شرایط فعلی. اگر CCP coronavirus وضعیت حل و فصل نشده است به زودی پیش بینی خواهد شد تجدید نظر به تعداد پایین. “آن است که به احتمال بسیار زیاد است که در این سال اقتصاد جهانی خود را تجربه می کنند بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ گردیده است که دیده می شود در طول بحران مالی جهانی از یک دهه پیش… بزرگ مستند به عنوان یکی ممکن است تماس آن پیش بینی شده است به کوچک شدن رشد اقتصاد جهانی به طور چشمگیری” اقتصاددان ارشد صندوق بین المللی پول گیتا Gopinath نوشت: به گزارش عصر نیوز.

بسیاری از مردم را از زمان بحران مالی به آرامی. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

2. شاخص مدیران خرید

شاخص مدیران خرید (PMI) نشان می دهد که سلامت اقتصادی از تولید و بخش خدمات بوده است در یک سقوط آزاد برای چند ماه گذشته ، در امریکا شاخص مدیران خرید در ماه آوریل سقوط کرد و به رکورد پایین سیگنالینگ دوران سخت برای اقتصاد است. شاخص مدیران خرید بخش تولید ثبت شده در 36.9 است که پایین ترین سطح خود در حدود 11 سال است. شاخص مدیران خرید بخش خدمات کاهش یافت و به 27 از 39.8 در ماه مارس است. هر تعداد زیر 50 دیده می شود به عنوان یک نشانه ای از انقباض اقتصادی. از این رو چنین تعداد کم باید نگران کارشناسان اقتصادی. سفارشات جدید و خروجی سقوط به زیر نادر از بحران مالی 2008-2009.

این حادثه جدا نیست. وضعیت کشورهای اروپایی است و حتی بدتر. شاخص مدیران خرید منطقه یورو کاهش یافت و به یک تکان دهنده کم از 11.7 در ماه آوریل است. آلمان در منطقه پیشرو در اقتصاد شاهد آن شاخص مدیران خرید بخش خدمات به سقوط فقط 15.9. به درک پایین از جمله شاخص مدیران خرید وسیله ای برای اقتصاد شما فقط باید نگاهی به ArcelorMittal بزرگترین فولادسازی. این شرکت نوشته شده عظیم US$1.1 میلیارد دلار ضرر برای Q1 سال 2020 با توجه به COVID-19 شکست. تقاضا برای جراحی بزرگ است شاخص رشد اقتصاد است. زمانی که بزرگترین تولید کننده فولاد خود قرار داده تا مانند از دست دادن بزرگ به دلیل عدم تقاضا مقیاس و دامنه اقتصادی تخریب به هر طریقی توسط CCP ویروس به راحتی می توان درک کرد.

بیکاری

با ضعیف مدیران خرید بخش اطلاعات و تضعیف رشد تولید ناخالص داخلی آن اجتناب ناپذیر است که سطح بیکاری را در رکورد. بیش از 36 میلیون آمریکایی یا حدود 15 درصد از این کشور در مجموع نیروی کار در حال تخمین زده می شود بیکار. برخی حتی با قرار دادن این رقم 20 تا 25 درصد است.

ArcelorMittal بزرگترین فولادسازی ارسال شده عظیم US$1.1 میلیارد دلار ضرر برای Q1 سال 2020 است. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

در دسامبر 2019, سطح بیکاری بود و فقط 3.5 درصد به این معنی است که افزایش بیکاری است رسید در حدود 400 درصد در فقط چند ماه! جیمز نایتلی ارشد بین المللی اقتصاد در ING بازارهای مالی معتقد است که نرخ بیکاری را تنها سقوط به 8.1 درصد در پایان این سال است. حتی در 2022, سطح بیکاری انتظار می رود که بالاتر از دسامبر 2019 شکل است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

چین ترس از اعطای دسترسی به ووهان آزمایشگاه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de