ما آغاز می شود ‘پیچ و تاب سرعت’ واکسن فشار به عنوان مطالعات سطح شیب دار بالا

توسط LAURAN NEERGAARD و ZEKE میلر

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متعهد به استفاده از “هر هواپیما کامیون و سرباز” به توزیع COVID-19 واکسن او امیدوار است آماده خواهد شد تا پایان سال — حتی به عنوان کشور برتر دانشمندان دنده تا برای یک استاد آزمایش به سرعت در حال بگویید اگر واقعا هر کار.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه اعلام کرد این واکسن در برنامه او خواستار “عملیات پیچ و تاب سرعت” خواهد بود “بر خلاف هر چیزی که در کشور ما دیده می شود پس از پروژه منهتن.”

هدف این است که به 300 میلیون دوز در سهام در ماه ژانویه یک قمار بزرگ پس از یک واکسن هرگز ایجاد شده از ابتدا تا به سرعت و یکی است که می تواند اتلاف میلیون ها اگر عکس انتخاب شده برای خط تولید پان نیست. به سمت تولید می شود به محل موسسه ملی بهداشت در حال کار به صورت موازی به سرعت علم.

حداقل چهار یا پنج ممکن است واکسن “نگاه بسیار امیدوار کننده” و یک یا دو آماده خواهد شد برای شروع آزمایش در مقیاس بزرگ توسط ژوئیه با دیگران به دنبال به زودی NIH مدیر فرانسیس کالینز آسوشیتدپرس گفت.

“چالش بزرگ در حال حاضر این است که بروید و همه در مورد آماده شدن برای آن است. و ما می خواهیم به مطمئن شوید که اتفاق می افتد در یک هماهنگی راه” کالینز گفت.

که تا پایان سال هدف این است که یک “بسیار پررنگ طرح … کشش هدف اگر تا کنون وجود داشت” او در مصاحبه ای گفت: اواخر پنج شنبه.

در سراسر جهان حدود ده واکسن نامزدها در اولین مرحله از آزمون و یا آماده برای شروع به کوچک, مطالعات ایمنی در افراد به دنبال مشکلات آشکار و اینکه آیا عکس برگرد تا سیستم ایمنی بدن است. در میان کسانی که بیشترین توجه هستند ایجاد شده توسط NIH و مدرن, Inc., و یک نوع متفاوت ایجاد شده توسط بریتانیا در دانشگاه آکسفورد.

زمان آزمون “به دنبال بسیار خوب” کالینز گفت. “اما تا زمانی که شما قرار داده و آن را به دنیای واقعی و آن را به اتمام شما واقعا نمی دانم. شما نمی توانید جست و خیز بیش از آن واقعا سخت بخشی از تست این در هزاران و هزاران نفر از مردم است.”

برای کسانی که در آینده به گام مطالعات NIH در حال همکاری با برخی از بزرگترین شرکت های دارویی برای ایجاد یک طرح جامع پس از هر بالقوه واکسن آزمایش شده است همان راه استفاده از پایگاه داده همان, به جای هر یک از شرکت ابداع روش خاص خود را دارد. که مشارکت — به نام ACTIV یا شتاب COVID-19 مداخلات درمانی و واکسن — است که مانند یک چتر که در آن واکسن سازان می توانند در زمانی که آنها آماده برای شروع ثبت نام.

برخی از سوالات کلیدی هستند و چه کسانی که در معرض بیشترین خطر از COVID-19 مانند افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی مزمن خواهد شد, پاسخ به عکس.

“اگر شما تا به حال یک واکسن است که فقط کار می کرد برای 20 ساله و کار نمی کند برای 70 ساله ها که نمی خواهد یک موفقیت” کالینز گفت.

در حالی که Collins’ تیم musters مورد نیاز علم مغلوب ساختن پیشی جستن در جمعه منصوب Moncef Slaoui سابق گلاکسو اجرایی منجر به گسترده تر در پیچ و تاب سرعت پروژه را به همراه ژنرال ارتش ، گوستاو Perna فرمانده ارتش ایالات متحده Materiel فرمان.

این پروژه نیز کار بر روی درمان های جدید و تست گزینه اما واکسن یک اولویت است.

“هنگامی که یک واکسن آماده است دولت ایالات متحده را اعزام هر هواپیما کامیون و سرباز مورد نیاز برای کمک به توزیع آن را به مردم آمریکا به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک باغ گل رز رویداد.

سازمان جهانی بهداشت و سلامت جهانی رهبران روشن ساخته اند که هر گونه واکسن باید به اشتراک گذاشته شده به طور مساوی بین فقیر و غنی کشور است. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ایالات متحده با کشورهای دیگر مهم نیست که یک واکسن برای اولین بار.

“ما هیچ نفس وقتی که می آید به این,” او گفت:. وی افزود: “آخرین چیزی که هر کسی به دنبال سود است.”

Slaoui جانباز واکسن توسعه دهنده گفت: اهداف “بسیار معتبر” اما افزود: “من همچنین بر این باورند که آنها بسیار چالش برانگیز است.”

برخی از گروه های در حال بازجویی Slaoui مالی و تضاد منافع; او به استعفا از مدرن مدیره.

در هفته های اخیر, ارشد, مقامات کاخ سفید و متحدان انداخته اند حمایت خود را پشت “عملیات با سرعت پیچ و تاب” نگرانی است که جهش اقتصادی رئیس جمهور در شرط بندی خود را انتخاب مجدد بر نیاز به قابل اعتماد واکسن. هنوز هم تهمت مصر بود که ایالات متحده خواهد بازگشایی صرف نظر از موفقیت این تلاش است.

“واکسن یا هیچ واکسن ما پشت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به عنوان متحده شروع به بازگشایی با وجود ترس از موج دوم ویروس.

با وجود این همه تاکید بر سرعت Collins تاکید کرد که “هیچ گوشه ها در حال رفتن به برش” در ایمنی و دانشمندان خواهد بود با دقت به دنبال عوارض جانبی.

اما او افزود: “اگر ما می توانیم این واکسن وجود دارد حتی یک روز زودتر از در غیر این صورت ما ممکن است که به موضوع را به کسی.”

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید