آخرین: فوتبال انگلستان را در 4 ردیف OK با پایان فصل

توسط آسوشیتد پرس

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

باشگاه های فوتبال در انگلستان حرفه ای ردیف چهارم لیگ در حال حمایت این فصل که قبل از موعد مقرر به پایان رسید.

انگلیسی لیگ فوتبال گفت که “مورد نظر جهت سفر” از لیگ یک باشگاه های اما این تصمیم نیاز به تایید از مقامات فوتبال.

اگر فصل است رها نهایی جدول رده بندی خواهد بود تعیین می شود یک امتیاز به ازای هر بازی سیستم. باشگاه می خواهید به ضایعات سقوط در این فصل پس از دو قطره نیست به semiprofessional پنجم ردیف.

اما سه تیم برتر هنوز هم می توان به طور خودکار به لیگ یک. پلی آف بین چهار طرف هنوز هم مورد نیاز برای تعیین نهایی ارتقاء نقطه.

این EFL آن می گوید: “هیئت مدیره در حال حاضر در نظر گرفتن پیامدهای تقسیم ترجیح رویکرد در ملاقات بعدی خود را.”

در بیانیه ای EFL می گوید لیگ یک باشگاه هنوز به توافقی در مورد اینکه آیا برای محدود کردن یا نه در حالی که قهرمانی تیم متعهد شد برای از سرگیری این فصل است.

___

ناشناس Werder Bremen بازیکن باید به قرنطینه به مدت دو هفته پس از نزدیک اعضای خانواده آزمایش مثبت برای COVID-19.

برمن است که با توجه به میزبان بایر لورکوزن روز دوشنبه در بوندسلیگا بازی برگشت از لیگ مجبور شد به دو ماه استراحت با توجه به شیوع کروناویروس.

این باشگاه می گوید: تحت تاثیر بازیکن به طور مداوم آزمایش منفی برای COVID-19 اما “تصمیم به محل او را تحت قرنطینه ساخته شده بود در رابطه با برمن مقامات بهداشتی.”

همه بازیکنان و کارکنان باشگاه قرار گرفته اند پنج دور از آزمایش با نتایج مثبت است.

برمن ورزشی مدیر فرانک باومن می گوید: “به عنوان یک نتیجه تیم ما و کارکنان ما تحت هر گونه خطر. این نشان می دهد که پزشکی پروتکل کار می کند و افراد آلوده می تواند به شناسایی زود هنگام است.”

بوندسلیگا است با توجه به رزومه در روز شنبه با شش بازی. همه مسابقات را بدون تماشاگر و با دقیق بهداشت اقدامات در محل برای بقیه فصل.

___

بین المللی ژیمناستیک فدراسیون ایجاد یک صندوق به لحاظ مالی کمک به ورزشکاران ملی و فدراسیون در حال مبارزه در میان همه گیر.

صندوق خواهد شد در حدود 400.000 دلار به گروه های مختلف به امید کاستن چه شکل رئیس جمهور Morinari Watanabe خواستار یک “قبر بحران است.”

این صندوق خواهد بود موفق توسط انجیر بنیاد برای همبستگی. بنیاد حمایت صدها نفر از ورزشکاران و فدراسیونها در نیاز از طریق بورس های تحصیلی به کمک های مالی پس از حادثه و تجهیزات کمک های مالی از زمان آغاز آن در سال 2002. معیار برای درخواست کمک مالی به زودی منتشر خواهد شد.

فدراسیون همچنین گفت: سازمان های عضو را نمی توان ملزم به پرداخت 2020 حق. شکل می گیرد در حدود 120 ، 000 $از حق.

___

Swearingen داده خواهد شد یک فرصت برای نمایش همین Shula مجسمه در ورزشگاه برای اولین بار از یک سری از حوادث به جشن اواخر مربی.

دسترسی به مجسمه توسط وسیله نقلیه مجاز خواهد بود بعدی جمعه و شنبه. طرفداران مورد نیاز خواهد بود برای عمل اجتماعی فاصله و دلسرد از آوردن هر گونه موارد با آنها.

دلفین ها میزبان یک مکان یادبود برای Shula در ورزشگاه پس از coronavirus نگرانی سهولت.

Shula led 1972 و 1973 دلفین ها به سوپر جام قهرمانی. مرگ او در 4 ماه مه در سن 90.

___

میشیگان مسابقات که در آن تور LPGA امیدوار به از سرگیری لغو شده است.

LPGA می گوید داو دریاچه های بزرگ خلیج دعوتی را نمی توان جولای 15-18 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. تور نمی ارائه هر گونه جزئیات دیگری به جز کمیسر مایک Whan با تاکید بر سلامت طولانی مدت از این سفر میباشد.

این تیم تنها رویداد در LPGA برنامه. Whan می گوید داو یافته عنوان اسپانسر قرارداد و LPGA خواهد شد بازگشت به دریاچه های بزرگ Bay منطقه در سال آینده و فراتر از آن.

لغو به معنی LPGA در حال حاضر امید به بازگشت جولای 23-26 با ماراتن LPGA کلاسیک در اوهایو.

___

بین المللی تنیس سالن از شهرت را در سال 2020 القای مراسم گوران Ivanisevic و Conchita مارتینز لغو شده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. بنابراین سالانه مردان چمن-دادگاه سالن از شهرت باز مسابقات است.

القای برنامه ریزی شده بود در سالن در Newport, Rhode Island برای جولای 18. که همان روز این مسابقات قرار بود به پایان برساند.

اما COVID-19 شیوع منجر به تعلیق همه تحریم رقابت های تنیس از ماه مارس و حداقل تا پایان ماه ژوئیه.

Ivanisevic و مارتینز در حال حاضر مفتخر خواهد بود در کنار هر کلاس 2021 inductees در جولای 2021.

سالن از شهرت اعلام لغو و می گوید: بلیط-دارندگان می توانید بلیط خود را در سال 2021 تبدیل آنها به یک معافیت مالیاتی کمک مالی به سالن و یا بازپرداخت.

___

حرفه ای تنیس تورهای در حال گسترش خود را تعلیق ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس از طریق حداقل در پایان ماه ژوئیه.

تعداد کل مسابقات اوراق توسط ATP و WTA از ماه مارس در حال حاضر در صدر 40.

هر دو تور می گویند که آنها را بیشتر برنامه ریزی اطلاعیه در ماه ژوئن.

بالا تورهای در حال حاضر به حال شده است در انتظار حداقل تا جولای 13. که اعلام شد در مارس 1 در همان روز که همه انگلستان باشگاه گفت: این امر می تواند لغو Wimbedon برای اولین بار در سال 75 به دلیل شیوع.

___

اتلتیکو مادرید مدافع Renan لدی بازگشت به آموزش پس از گزارش پاک شده است پس قبلی تست مثبت برای coronavirus.

اسپانیایی فوتبال باشگاه می گوید: Renan آموزش دیده خود را.

رسانه های اسپانیایی گزارش داد که لدی تا به حال آزمایش منفی پس از گذراندن چند روز محدود زیر اولیه نتیجه مثبت است.

تیم بازگشته اند به آموزش در باشگاه امکانات اما بازیکنان باید احترام اجتماعی فاصله.

___

قبرس فوتبال فدراسیون با نام خارج از فصل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این تصمیم پس از یک تیم از کارشناسان پزشکی را رد کرد مجموعه ای از سلامت پروتکل های کشیده شده توسط فدراسیون و اصرار داشت که خود را با دستورالعمل ها را به دنبال دارد.

فدراسیون گفت: آن را نمی تواند غلبه بر گروه متخصص را تقاضا است که کل تیم در قرنطینه می شود و به مدت دو هفته اگر هر بازیکن تست مثبت برای ویروس.

اومونیا نیکوزیا Anorthosis فاماگوستا آپولون لیماسول و آپولون لیماسول شد و چهار تیم برتر در جدول رده بندی زمانی که لیگ برتر به حالت تعلیق در آمد و نماینده قبرس در فصل آینده در مسابقات اروپایی.

فدراسیون همچنین تصمیم گرفت که تعداد تیم های حاضر در دسته اول در فصل آینده افزایش خواهد یافت به دو به 14. وجود خواهد داشت هیچ سقوط, این سال, اما دو تیم از بخش دوم حرکت خواهد کرد ،

بخش اول را بازگشت به 12 تیم فصل بعد با چهار تیم سقوط و دو تیم به ترویج.

___

روسیه لیگ فوتبال راه اندازی مجدد خواهد شد در 21 ژوئن پس از یک استراحت بیش از سه ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

لیگ در نظر دارد برای بسته هشت دوره از بازی ها به بیش از یک ماه به پایان برساند در ژوئیه 22. لیگ جمهور سرگئی Pryadkin می گوید همه بازی ها برگزار خواهد شد در خالی استادیوم.

روسیه و جام نیز ادامه با نهایی در جولای 25. این بدان معناست که برخی از باشگاه ها به 11 بازی به پایان فصل.

برنامه ریزی توسعه-حذفی سقوط کاهش یافته و تنها با پایین دو باشگاه در بخش بالا تنزل به طور خودکار به عنوان معمول است.

لیگ نیز به تصویب یک قانون تغییر اجازه می دهد تا به پنج تعویض در هر بازی.

___

آلمانی فدراسیون فوتبال است و تاخیر در راه اندازی مجدد مردان سوم-تقسیم بندی به دلیل آن را ندارد سیاسی تصویب.

سومین بخش برنامه ریزی شده بود به سر در مه 26 در میان بیماری همه گیر کوروناویروس اما فدراسیون می گوید که نمی تواند اتفاق می افتد بدون رفتن جلوتر از مقامات در سراسر کشور است. بازی در اول و دوم بخش سر گرفته خواهد شد شنبه.

سومین بخش هنوز 11 دور از بازی به بازی.

این بیماری همه گیر است و قرار است در چندین سوم-بخش باشگاه ها تحت فشار است.

رهبر MSV دویسبورگ دارای مشکلات مالی و دوم-محل Grissemann مانهایم گفت: روزنامه های محلی روز پنج شنبه که آن را متوقف آموزش به دلیل آن را ندارد coronavirus آزمون.

دو تیم محروم از بازی تا مارس 27 توسط ایالت زاکسن-آنهالت و می توانید تنها در گروه های کوچک.

___

جهانی راگبی است به تعویق افتاد ژوئیه آزمون مسابقات مربوط به جنوب و در نیمکره شمالی سازمان ملل به دلیل جاری محدودیت در مسافرت های بین المللی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

این ورزش را بین المللی حاکم بر بدن با صدور بیانیه ای روز شنبه گفت: اواسط سال آزمون پنجره خواهد بود موکول زمانی که مرزی سفر و مقررات قرنطینه آرام هستند.

نیوزیلند برنامه ریزی شده بود به بازی ولز و اسکاتلند و استرالیا راه اندازی شد به بازی ایرلند و هندوستان و آفریقای جنوبی در حال برنامه ریزی برای میزبانی اسکاتلند و گرجستان است. جهانی راگبی گفت: به تعویق افتادن است که با توجه “به دولت در حال انجام و آژانس بهداشت COVID-19 احكام است.”

___

استرالیا قوانین فوتبال را شروع دوباره در ژوئن 11, با, دور دوم لیگ فوتبال استرالیا به توان تقریبا سه ماه پس از رقابت متوقف شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

استرالیا, فوتبال, لیگ, مدیر اجرایی Gillon McLachlan روز جمعه اعلام کرد که مسابقات به صورت چهار بعدی دور از چگال فصل منتشر خواهد شد در عرض 10 روز. AFL, استرالیا, پربیننده ترین لیگ ورزش از نظر حضور و غیاب و تلویزیون مخاطبان بود به حالت تعلیق در 22 مارس پس از یک دور.

قرنطینه الزامات و محدودیت های مسافرتی از برخی از ایالت ها به معنی بازیکنان و کارکنان از چهار AFL باشگاه از استرالیای غربی و جنوب استرالیا — سواحل غرب عقاب Fremantle کامیون آدلاید کلاغ و Port Adelaide — خواهد بود به طور موقت بود نقل مکان به هاب در Gold Coast, یک ساعت جنوب بریزبن.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر