آخرین: استرالیا قوانین فوتبال به پا زدن کردن در ژوئن 11

توسط آسوشیتد پرس

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

استرالیا قوانین فوتبال را شروع دوباره در ژوئن 11, با, دور دوم لیگ فوتبال استرالیا به توان تقریبا سه ماه پس از رقابت متوقف شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

استرالیا, فوتبال, لیگ, مدیر اجرایی Gillon McLachlan روز جمعه اعلام کرد که مسابقات به صورت چهار بعدی دور از چگال فصل منتشر خواهد شد در عرض 10 روز. AFL, استرالیا, پربیننده ترین لیگ ورزش از نظر حضور و غیاب و تلویزیون مخاطبان بود به حالت تعلیق در 22 مارس پس از یک دور.

قرنطینه الزامات و محدودیت های مسافرتی از برخی از ایالت ها به معنی بازیکنان و کارکنان از چهار AFL باشگاه از استرالیای غربی و جنوب استرالیا — سواحل غرب عقاب Fremantle کامیون آدلاید کلاغ و Port Adelaide — خواهد بود به طور موقت بود نقل مکان به هاب در Gold Coast, یک ساعت جنوب بریزبن.

___

لیگ برتر فوتبال گسترش لیگ توقف در گروه و تیم آموزش از طریق ژوئن 1.

توقف شده بود در محل از طریق مه 15.

MLS بازیکنان مجاز به استفاده از هوای آزاد, تیم زمینه های آموزش به صورت داوطلبانه تمرینات فردی در انطباق با محلی مقامات بهداشتی و دستورات دولت که ایجاد شد در مشاوره با پزشکی و کارشناسان بیماری های عفونی.

تیم آموزش امکانات بسته باقی می ماند به همه بازیکنان به غیر از کسانی که نیاز به درمان یا توانبخشی تحت نظر تیم پزشکی کارکنان است که نمی توان از ایمنی خود خوابگاه.

MLS به حالت تعلیق در این فصل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس در مارس 12, بسته, تمام, تیم, امکانات, اما, درخواست بازیکنان برای ماندن در بازار با تیم خود را.

___

کاوالیرز به جلو تریستان تامپسون می خواهد NBA به آن postseason حتی اگر او و کلیولند هم تیمی های گنجانده شده در این پلی آف.

“بچه ها می خواهید به بازی” تامپسون گفت: در طول یک زوم کنفرانس تماس بگیرید.

تامپسون که واجد شرایط است به صورت رایگان آژانس پس از این فصل گفت: یکی از بزرگترین takeaways از یک کنفرانس تلفنی با کمیساریای آدم نقره در هفته گذشته بود که بازیکنان به خصوص آنهایی که با یک شانس برای برنده شدن یک عنوان — مشتاق به بازگشت بر روی زمین به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

اول هر چند تامپسون گفت: ضروری است که هر کس احساس می کند حفاظت از coronavirus.

“آنها در حال تلاش برای برنده مسابقات قهرمانی بنابراین من درک می کنم که آنها در آینده از آنها می دانند که هر کس می خواهد برای دیدن بازی بسکتبال,” او گفت: از لس آنجلس. “هر کس می خواهد به تماشای پلی آف. من می خواهم به تماشای پلی آف با دوستان من — شما می دانید تشویق و رفتن دیوانه است. اما نگرانی اصلی این است که چگونه ما آن را در یک راه که در آن هر کس در صلح و هنگامی که آنها به کار می کنند.”

با توجه به آنچه لیگ تصمیم می گیرد این امکان وجود دارد تامپسون ممکن است بازی خود را نهایی بازی برای کلیولند. قرارداد خود را به پایان می رسد در پایان این فصل اما 29 ساله گفت که او فکر می کند و خیلی جلوتر.

___

Supercross آماده به رول است دوباره.

AMA Motocross اعلام کرد هفت ساخته شده برای تلویزیون Supercross مسابقات از 31 مه تا ژوئن 21 به بستن یک فصل وقفه coronavirus بیماری همه گیر.

مسابقه برگزار خواهد شد در دانشگاه یوتا برنج-اکلز در ورزشگاه سالت لیک سیتی بدون طرفداران و تلویزیونی در NBC. اقدامات ایمنی را شامل موظف پیش غربالگری تست دما چک ماسک صورت, افزایش مایع تلاش و اجتماعی دورى کردن آهنگ است.

این فصل Supercross متوقف شد در اوایل ماه مارس پس از 10 دور از 17-مسابقه قهرمانی سری. الی Tomac منجر کن Roczen با سه امتیاز به عنوان نهایی هفت مسابقه.

قهرمانان در 450cc و دو کلاس 250cc خواهد بود و تاج پس از هفت مسابقه.

___

Washington Wizards اسکات بروکس مربی تیم اتحاد — تور 50.000 دلار برای یک صندوق که تغذیه کارگران درگیر در برخورد با کروناویروس بیماری همه گیر.

بروکس’ خانواده اضافه شده $25,000 به $25,000 در اصل به اهدا تغذیه مقدم است.

بروکس گفت که او می خواهم اجازه دهید کودک خود را اصلاح سر خود را در صورتی که مقدار رسیده بود برای کمک به ارائه وعده های غذایی به اولین پاسخ دهندگان و کارکنان بهداشت و درمان در منطقه واشنگتن.

___

Arizona Cardinals دفاعی lineman کوری پیترز میزبانی مجازی باشگاه کتاب که آریزونا دبیرستان دانش آموزان می توانند با عضویت در این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این باشگاه که به نام “کوری پیترز راهکار” و دیدار خواهد کرد در این هفته در یک کنفرانس ویدئویی است. انتشار اخبار از کاردینالها گفت: هدف این است که “در عمق بحث در مورد انواع کتاب در حالی که همچنین ارائه منابع لازم و هدایت است.”

کتاب باشگاه بخشی از پیترز’ پایه به نام پطرس آموزش و پرورش غنی سازی پروژه که ایجاد شد در سال 2012 و با تمرکز بر خواندن.

31 سال سن پیترز است نه سال NFL کهنه است که گذشته خود را صرف چهار فصل در آریزونا. او در آغاز تمام 16 بازی فصل گذشته.

___

سواحل اقیانوس اطلس در کنفرانس کمیسر جان Swofford می گوید لیگ انتظار برای توزیع تقریبا همه از آن به درآمد پیش بینی شده برای مدارس عضو این سال با وجود خاموش کردن ورزش در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در یک ویدئو کنفرانس با خبرنگاران پنج شنبه, Swofford گفت: لیگ انتظار برای توزیع “98%” از آن پیش بینی شده بالغ به لیگ مدارس. او نمی بحث در مورد مقدار خاص.

“با توجه به شرایط ما احساس بسیار خوبی در مورد که در واقع” Swofford گفت.

NCAA اعلام کرد در ماه مارس که این امر توزیع $225 میلیون در ماه ژوئن به 350 من بخش مدارس پس از لغو آن مردان و بسکتبال مسابقات بسیار کمتر از طرح اصلی از 600 میلیون دلار.

اما Swofford گفت: مسابقات لیگ جبران برخی از ضرر و زیان در پس انداز برای لغو مسابقات قهرمانی حوادث و همچنین کمتر سفر و هزینه های دیگر. علاوه بر این Swofford گفت: لیگ انتظار بود “تا حدودی در پیش رو” از پیش بینی های خود را برای آن ESPN-همکاری کانال های تلویزیونی که راه اندازی در ماه اوت است.

این لیگ در حال حاضر با توجه ACC شبکه به کمک یک رشد شکاف مالی با دیگر قدرت ها ، Swofford گفت: این شبکه در نهایت قادر به پخش تقریبا تمام درآمد خود را-ایجاد حوادث از اتمام فصل فوتبال به بسکتبال برنامه که از دست نهایی هفت بازی از ACC مسابقات مردان.

___

مینه سوتا مدیر ورزشی علامت Coyle و مدرسه پنج بالاترین پرداخت مربیان سر توافق کرده اند که به 10% کاهش پرداخت برای اولین بار در شش ماه آینده سال مالی برای کمک به جبران ضرر و زیان درآمد از COVID-19 بیماری همه گیر.

Coyle اعلام کرد کاهش پرداخت در روز پنج شنبه برای او مربی تیم فوتبال P. J. Fleck مردانه بسکتبال مربی ریچارد Pitino زنان مربی تیم بسکتبال لیندسی واندن مردانه, مربی تیم هاکی باب Motzko و مربی والیبال هیو McCutcheon. گروه شش قبلا در زمان یک هفته داوطلبانه کاهش حقوق و دستمزد تصویب شده در ماه گذشته. این دانشگاه گفت: صرفه جویی ترکیبی از این کاهش خواهد شد در مورد $615,000. Fleck بالاترین نان در 4.6 میلیون دلار در سال 2020 است.

“من از تعهد خود را به مینه سوتا و تمایل به کمک در یک زمان از اوضاع مالی” Coyle گفت.

سال مالی آینده شروع می شود در تاریخ 1 ژوئیه. Coyle گفت: هیئت مدیره از رجنت در هفته گذشته است که این بخش در سرعت به پایان سال مالی جاری با 4 میلیون دلار کسری بودجه. این 2019-20 بودجه عملیاتی برای Gophers ورزشی بود $123 میلیون. ورزشی بخش پیش بینی ریزش تا $75 میلیون از حد انتظار درآمد تحت بدترین سناریو از لغو 2020 فصل فوتبال. یک ضربه خفیف تر از 30 میلیون دلار در درآمد از دست رفته است هوا اگر بازی های فوتبال بدون هواداران.

___

دانشگاه آبرن جمهور Jay Gogue پیش بینی ببر بازی فوتبال در این فصل است.

Gogue گفت: ورودی دانشجویان سال اول در روز شنبه “ما در حال رفتن به فوتبال این سقوط است.”

Gogue نمی ارائه هر گونه جزئیات در این فیلم کوتاه در مورد چگونه به بازی می شود و مورد بحث نیست که آیا طرفداران خواهد بود در می ایستد. اما Auburn رئیس جمهور پیش بینی coronavirus همه گیر نمی خواهد نگه داشتن دانشگاه از داشتن “تمام فعالیت های است که ما باید هر سقوط.”

او گفت: Auburn خواهد بازگشایی کلاس های پردیس و برادری و خواهری و فعالیت های باشگاه.

کنفرانس جنوب شرقی تشکیل یک نیروی کار از متخصصان پزشکی از 14 موسسات عضو به بحث در مورد بهترین راه ها برای از سرگیری ورزشی.

___

آوگسبورگ مربی Heiko Herrlich را از دست او تیم را در اولین بازی که در لیگ فوتبال رزومه شنبه زیرا او شکست قرنطینه قوانین برای خرید لوازم آرایش.

Herrlich گفت: صبح روز پنج شنبه است که او در سمت چپ این تیم را از هتل به طور خلاصه به بازدید از یک سوپر مارکت در جستجوی خمیر دندان و کرم پوست.

ساعت بعد او گفت که او می خواهد هنوز بازی روز شنبه به دلیل “در این وضعیت من زندگی می کردند تا به موقعیت من به عنوان یک مدل نقش برای من و تیم است.”

بازی برابر ولفسبورگ بود که Herrlich اولین بازی در شارژ از 14-محل آوگسبورگ. او منصوب شد و در ماه مارس بود اما در عین حال برای نظارت بر یک بازی را به خاطر لیگ متوقف شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

آوگسبورگ می گوید: Herrlich را مسئول آموزش دوباره تنها پس از دو تست منفی برای coronavirus.

___

Milwaukee Brewers مدیر کل دیوید استرنز می گوید او امیدوار است یک پتانسیل بازگشت از لیگ اصلی بیس بال از یک بیماری همه گیر-اعمال وقفه می تواند “ارائه یک انحراف” و “بخشی از راه حل به آنچه که همه در حال رفتن را از طریق در حال حاضر.”

استیرنز تاکید کرد که این امر نیاز به انجام “در شیوه ای امن و مسئول.”

“حقیقت این است که ما نمی دانیم که چه سناریو در حال آمدن است” Stearns کرد و گفت: در خارج از بیمارستان به عنوان تخمیر کمک اهدا وعده های غذایی به کارگران بیمارستان.

“ما آماده خواهد شد,” او اضافه شده است. “اگر ما متهور از مقامات بهداشت عمومی اگر ما متهور از مقامات دولتی اگر موافقت نامه های لازم می توان ما آماده خواهد شد و ما آن را رفتن.”

تخمیر در حال کار با شرکت های دیگر و محلی آتش نشانان برای کمک به ارائه 1,000 وعده های غذایی به کارگران در میلواکی بيمارستان منطقه. استیرنز صحبت کرد و پس از غذا داده شد به کارکنان در شفق سنت لوک مرکز پزشکی.

___

دانشگاه وست ویرجینیا رئیس جمهور E. Gordon هی پاکستان که کوهنوردان را در بازی فوتبال این سقوط “حتی اگر من کت و شلوار.”

“من مچ ضبط من آماده برای رفتن در” 76 ساله هی شوخی در مصاحبه با WOWK-پخش تلویزیون در این هفته. “اما من فکر می کنم با همه چیز ما در حال رفتن به آن را انجام دهد بر اساس چه امن است, آیا سالم برای طرفداران ما و چه سالم برای دانش آموز ما ورزشکاران است. اما من معتقدم که ما فوتبال بازی کند.”

با وجود عدم اطمینان در اطراف coronavirus همه گیر همه بزرگ 12 مدارس از جمله غرب ویرجینیا, برنامه ریزی برای باز کردن دانشگاه ها برای ترم پاییز یک گام کلیدی در جهت راه اندازی سقوط ورزش است.

این اولین بار نیست که یک بیانیه Gee تبدیل شده سر.

پس از آن ایالت اوهایو رئیس جمهور مورد انتقاد قرار گرفت در سال 2010 برای گفتن TCU و Boise State تعلق ندارد در شناسنامه بازی عنوان حتی اگر آنها فرار جدول به دلیل ضعف برنامه با اشاره به کمتر مخالفان به طور کلی به عنوان “خواهر کوچک فقیر.”

در سال 2012 او در زمان یک شات در نوتردام در جلسه ایالتی اوهایو ورزشی وکیل گفت که مدرسه بود هرگز دعوت به پیوستن به ده بزرگ به دلیل آن کشیش خوب نیست همکاران. “کسانی که لعنت کاتولیک” نمی توان اعتماد کرد, او گفت:.

او بعد از آن عذرخواهی کرد.

___

یک قاضی تایید هلندی فدراسیون فوتبال تصمیم به قراضه سقوط و ارتقاء از یا به بالا پرواز اردویسه آن را به عنوان برش های کوتاه از فصل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این دو باشگاه در ردیف دوم Keuken Kampioen بخش Cambuur, لیوواردن و De Graafschap دوتینخم راه اندازی یک چالش قانونی به آوریل 24 تصمیم به دنبال مهر و موم ارتقاء در دادگاه.

در حکم جریان زندگی می کنند پنج شنبه, قاضی, هانس Zuurmond رد استدلال خود گفت: جنس هلندی, انجمن KNVB این قدرت برای چنین تصمیم گیری.

Zuurmond می گوید به دلیل coronavirus این KNVB “تا به حال به یک تصمیم با پشت خود را به دیوار. انجام هیچ چیز یک گزینه نیست.”

با توجه به حکم این KNVB تا به حال به قانون به نفع همه باشگاه ها. Zuurmond می گوید که “بسیار تلخ و cambuur, De Graafschap اما این کافی نیست برای سرنگونی این تصمیم است.”

این تصمیم مشخص شده اولین بار در یک دادگاه حکم داده است در یک چالش قانونی به یکی از عمده اروپا لیگ’ coronavirus توقف.

هلند در مارس 24 شد اولین ردیف بالا لیگ اروپا به لغو مانده از این فصل است. اما باشگاه که احساس محروم با شرایط بلافاصله اعلام کرد قصد دارد برای راه اندازی جنگ حقوقی.

___

دولت بریتانیا می گوید که کمک به لیگ برتر رزومه در ژوئن اما آن را می خواهد منابع مالی به جریان در سراسر زبان انگلیسی فوتبال و طرفداران بیشتری قادر به تماشای بازی در تلویزیون.

وزیر فرهنگ الیور Dowden مذاکرات روز پنج شنبه با مقامات فوتبال به عنوان ملی coronavirus مستند شروع به کاسته شود. این بیماری همه گیر را ادامه خواهد داد برای جلوگیری از هر گونه طرفداران از حضور در مسابقات اگر رویدادهای ورزشی را راه اندازی مجدد در ماه ژوئن پس از اینکه به حالت تعلیق در ماه مارس است.

Dowden می گوید: “دولت در حال باز کردن درب برای رقابتی فوتبال برای بازگشت با خیال راحت در ماه ژوئن. این باید شامل گسترش دسترسی برای علاقه مندان به مشاهده پوشش زنده و تضمین منابع مالی از این بازی پشتیبانی از سرگیری گسترده تر فوتبال خانواده است.”

در یک بیانیه Dowden می گوید مقامات فوتبال نیاز برای نهایی کردن برنامه های خود را قبل از موافقت دولت داده خواهد شد و برای لیگ برای شروع دوباره.

بازیکنان هنوز هم با داشتن اجتماعی را حفظ فاصله در آموزش, اما تماس رود که اجازه داده شود و اگر وجود ندارد جدید سنبله در COVID-19 نفر در سراسر کشور.

___

IndyCar مقامات اعلام کرده اند NBC خواهد شد چهار ساعت برنامه در 24 مه تاریخ اصلی این سال ایندیاناپولیس 500 که به عقب نگاه در سال گذشته مسابقه.

مایک Tirico خواهد مصاحبه مسابقه برنده سیمون Pagenaud و نفر دوم الکساندر رسی در طول پخش.

در این سال ایندی 500 موکول شده است برای Aug. 23.

“در حالی که این آخر هفته روز یادبود قطعا متفاوت خواهد بود و ما خوشحالیم که برای پیوستن به ما همکاران در NBC Sports در ادامه این سنت از طریق این ویژه تلویزیون ارائه” Penske Entertainment Corp. مدیر عامل علامت مایل در بیانیه ای گفت. “ما مشتاقانه منتظر به رسمیت شناختن هر دو نظامی ما و خط مقدم COVID-19 قهرمانان در حالی که ارائه موتورسواری طرفداران برخی شدید و پشت صحنه IndyCar اقدام از طریق مسابقه پخش.”

قبل از مسابقه پوشش را شامل ارج نهادن به خط مقدم کارگران در طول همه گیر و همچنین نظامی سنت همراه با 500. این برنامه همچنین پیش نمایش این سال فصل بازکن است که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 6 در تگزاس است.

___

ریونز قصد جبران ورزشگاه کارگران اگر NFL بازی ها را قبل از یک تعداد محدود از طرفداران و یا هیچ یک در همه — با توجه به اجتماعی فاصله مورد نیاز در طول coronavirus بیماری همه گیر.

کلاغ جمهور کون کاس می گوید این تیم در حال کار بر روی یک برنامه به ارائه برآورد 3,300 نفر شاغل یک بازی معمولی در روز است.

“اگر ما این نوع از کارکنان آنجا که ما یک کاهش جمعیت در استادیوم, ما در حال برنامه ریزی در ایجاد یک کارکنان کمک صندوق” کاس گفت و اشاره کرد که “ما نمی فسخ و یا بیکار و یا furloughed کسی و ما اصلا قصد.”

به جای تماشای از حاشیه در minicamp عمل Cass بود در خانه اش پنج شنبه صبح, صحبت تلفنی مرتب با ایران در راه است. او اشاره کرد که در حالت عادی سال در این تاریخ وجود دارد خواهد بود 90 بازیکنان داشتن صبحانه در تیم ستاد.

کاس گفت: تیم طوفان یا گرداب شدید برنامه ای برای باز کردن اردوگاه های آموزشی و شروع فصل در زمان, اما آن را “ممکن است مجبور به ایجاد تنظیمات.”

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر