مثل شکوفه های گیلاس, Tung شکوفه (油桐花) یکی دیگر از شگفت انگیز گل است که در میان مردم از تایوان. هر سال از اواسط ماه مارس تا اواسط ماه مه هنگامی که تونگ شکوفه در شکوفه کامل بسیاری از hilltops در سراسر تایوان هستند پوشانده با برف سفید گل تونگ درختان.

لطفا تماشای ویدئو زیر از تونگ شکوفه ها در تایوان است.

تونگ درختان

تونگ درخت (油桐樹) یک درخت برگریز است که رشد می کند به ارتفاع حدود 20 متر (66 ft) میریزد و برگ آن در پاییز. این یک monoecious (雌雄同株) و diclinous (雌雄蕊異花) درخت با هر دو جنس نر و ماده گل برن در همان گل آذین. تونگ درختان شد برای اولین بار به ارمغان آورد به تایوان از سرزمین اصلی چین و کاشته شده در مناطق پر از تپه در سراسر تایوان توسط ژاپنی ها در طول دوره استعمار (1895-1945).

In April and May hills around the country turn white thanks to the Tung Blossoms. (Image: Billy Shyu / Vision Times)

در آوریل و مه تپه های اطراف این کشور به لطف تونگ شکوفه. (تصویر: بیلی Shyu / چشم انداز نیوز)

تونگ روغن درخت و چوب

تونگ دانه درخت را می توان مورد استفاده برای استخراج تونگ روغن درخت. به عنوان روغن تونگ است که با دوام و انعطاف پذیر مواد غذایی سالم و برگ مقاوم در برابر آب پایان آن را هنگامی که مورد استفاده در ساخت مبلمان و قایق و دیگر کالاهای مصرفی قبل از آن جایگزین های مصنوعی ارزان تر جایگزین. تونگ چوب درخت نیز مواد اولیه در تولید کالاهای مصرفی اعم از مبلمان و آلات موسیقی به chopsticks, از چوب کبریت و کاغذ چتر.

Hilltops in Taiwan are covered by snow-white Tung blossoms in early summer. (Image: Billy Shyu / Vision Times)

Hilltops در تایوان تحت پوشش برف سفید تونگ شکوفه در اوایل تابستان. (تصویر: بیلی Shyu / چشم انداز نیوز)

تونگ شکوفه

تونگ درخت گل برن در خوشه با شکوفه های سفید آغشته یا راه راه با رنگ صورتی در گلو. گل خوشه های ساخته شده از یک یا چند زن گل احاطه شده توسط تعدادی از گل مرد تنها مرد گل درخت سقوط خواهد کرد.

Tung blossom represents Hakka people's respect for nature and their frugal attitude.(Image: Julia Fu / Vision Times)

تونگ شکوفه های نمایندگی مردم هاکا احترام به طبیعت و صرفه نگرش است. (تصویر: جولیا فو / چشم انداز نیوز)

زمانی که تونگ شکوفه های رشد به وفور افتاده شکوفه های روی زمین شبیه برف در بهار. تایوانی در نتیجه مراجعه به تونگ شکوفه عنوان “برف در مه” و یا “برف در ممکن است.” در واقع تونگ شکوفه ها به طور گسترده ای مورد استفاده در انواع Hakka فرهنگی خلاق محصولات و همچنین.

The Tung Blossoms in northern Taiwan's Keelung City. (Image: Billy Shyu / Vision Times)

تونگ شکوفه در شمال تایوان در کیلونگ شهرستان. (تصویر: بیلی Shyu / چشم انداز نیوز)

نماد مردم هاکا

به عنوان تونگ درختان عمدتا کاشته شده در مناطق مسکونی توسط مردم هاکا در تایوان آنها استفاده می شود مهم اقتصادی محصول برای Hakka خانواده. امروزه با توجه به این واقعیت است که اقتصادی اهمیت تونگ درختان در تایوان کاهش یافته که Hakka معیشت مردم است که دیگر متکی تونگ درختان. با اینحال تونگ درختان را تبدیل به نماد Hakka گروه قومی در تایوان به عنوان آنها را گرامی داشتن ارزش اقتصادی این درخت آورده پدران خود.

Tung Blossoms are favored for their beautiful appearance and pristine snow-white color. (Image: Billy Shyu / Vision Times)

Tung, شکوفه های مورد علاقه خود را ظاهر زیبا و بکر برف سفید رنگ. (تصویر: بیلی Shyu / چشم انداز نیوز)

Hakka تونگ Blossom Festival

به ترویج Hakka فرهنگ تایوان در شورای Hakka امور شروع به حمایت از Hakka تونگ Blossom Festival (客家桐花祭) در سال 2002. از آن پس انواع Hakka فرهنگی فعالیت های سازماندهی شده توسط دولت های محلی در طول گل فصل در هر سال است.

The Tung Blossom Park at Tucheng District in northern Taiwan's New Taipei City. (Image: Billy Shyu / Vision Times)

تونگ شکوفه پارک در Tucheng منطقه در شمال تایوان جدید شهر تایپه. (تصویر: بیلی Shyu / چشم انداز نیوز)

علاوه بر این با بسیاری از دنج پارک ها و مسیرهای پیاده روی های تونگ شکوفه های تاسیس شده در مکان های مختلف با ضخامت تونگ درخت غلظت سراسر کشور تونگ شکوفه شده اند و به راحتی قابل دسترس برای عموم و Hakka تونگ شکوفه جشنواره تبدیل به یک رویداد محبوب در تایوان است. علاوه بر مشاهده زیبا و نفس گیر خوشه تونگ شکوفه های بازدید کنندگان همچنین می توانید به کاوش Hakka فرهنگ و درک Hakka آشپزی در طول جشنواره. اما جای تأسف است که بسیاری از فعالیت های لغو شده اند, در این سال با توجه به ourbreak CCP ویروس (COVID-19).

Many hiking trails are blanketed by Tung blossoms. (Image: Julia Fu / Vision Times)

بسیاری از مسیرهای پیاده روی پیاده روی هستند پوشانده توسط تونگ شکوفه. (تصویر: جولیا فو / چشم انداز نیوز)

آن عاشقانه است برای راه رفتن در مسیرهای پر پیچ و پوشانده با برف-گل های سفید در طول جشنواره. به ویژه در زمانی که تونگ شکوفه های در حال سقوط کردن درخت و این شگفت انگیز است برای دیدن mini-پروانه-مانند سفید تونگ شکوفه های نخ ریسی را به زمین و یا آب از جریان از خوشه های گل در آسمان است.

One of the hiking trails at the Tucheng Tung Blossom Park in New Taipei City. (Image: Billy Shyu / Vision Times)

یکی از مسیرهای پیاده روی پیاده روی در Tucheng تونگ شکوفه پارک جدید در شهر تایپه. (تصویر: بیلی Shyu / چشم انداز نیوز)

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما هفتگی ایمیل

جهانی بهداشت در ایران: فراخوان برای تایوان ورود

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de