نسکار firmed برنامه های آن از طریق اواخر ماه ژوئن تغییر چیزهایی که در اطراف برای حفظ این مسابقات نزدیک به تیم مقر در جنوب.

هنوز هم دست نخورده? Pocono Raceway را doubleheader را در ماه آینده.

سهام ماشین سری پنج شنبه اعلام کرد که آن را به چوب به تنسی و جورجیا ویرجینیا و فلوریدا و آلاباما در ماه ژوئن مسابقات — همه آنها بدون فن.

اما نهایی خرداد مسابقه آخر هفته و چهار روز در Pocono برجسته توسط اولین سری جام twinbill در تاریخ ژوئن 27 و 28 ژوئن — هنوز رتبهدهی نشده است در مواجهه با هر گونه تغییرات.

آخر هفته نیز شامل ARCA, Xfinity و کامیون سری مسابقات با NBCSN حمل پخش برای دو جام نژادها. نسکار وب سایت هنوز هم شامل لینک به خرید بلیط به حوادث با هیچ یک به فروش می رسد برای هر یک از قبلی نژادها.

نسکار در حال حاضر برنامه ای برای نژادها 20 — از جمله و نه در سری جام — به عنوان آن را برمی گرداند به آهنگ پس از تعطیل برای بیش از دو ماه با نگرانی در مورد کوروناویروس.

جام سری برنامه ریزی شده است برای از سرگیری این یکشنبه در دارلینگتون Raceway و اجرای چهار بار در 11 روز در کارولینای جنوبی پیگیری و در شارلوت موتور جاده سریع السیر در کنکورد, North Carolina.

سپس نسکار را به Bristol Motor Speedway در تنسی در مه 31. مسیر تقریبا سه ساعت رانندگی فاصله برای بسیاری از شارلوت-منطقه مبتنی بر تیم است. برخی از رانندگان می تواند پرواز خصوصی به این آهنگ از طریق هلیکوپتر.

نسکار خواهد شد و سپس مسابقه در آتلانتا موتور جاده سریع السیر با کامیون سری و Xfinity سری در ژوئن 6 و سری جام در ژوئن 7. آهنگ در همپتون گرجستان است که حداقل چهار ساعت رانندگی و تیم می تواند نیاز هتل ها.

جام سری مسابقه را برای سومین بار در یک شنبه شب در Martinsville Speedway در ویرجینیا در 10 ژوئن.

سپس هر سه ملی سری را هم اجرا می شود و نیاز به سفر هوایی با دو روز کامل در حیاط-میامی جاده سریع السیر در جنوب فلوریدا. کامیون سری و Xfinity سری مسابقه خواهد شد در ژوئن 13, سپس Xfinity سری اجرا خواهد شد دوباره در ژوئن 14 در گرم کردن برای جام سری.

نسکار خواهد شد و سپس رفتن به آلاباما Superspeedway با ARCA سری و Xfinity سری مسابقه ژوئن 20 و جام در 21 ژوئن. این تیم می تواند درایو به آلاباما جاده سریع السیر اما بسیاری ممکن است استفاده از هتل ها.

نسکار به تعویق افتاد حوادث در کانزاس سریع السیر میشیگان بین المللی جاده سریع السیر به Xfinity سری مسابقه در اواسط اوهایو و کامیون سری مسابقه در تگزاس موتور جاده سریع السیر. این Xfinity نژاد در آیووا جاده سریع السیر برنامه ریزی برای 13 ژوئن منتقل شده است به حیاط در ژوئن 14.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de