چگونه به آموزش فرزندان خود را به عادات خوب

شما می خواهید بهترین ها را برای فرزندان خود را. شما می خواهید آنها را به رشد به عنوان نوع خوشخو و احترام افراد در جامعه است. چه شگفت انگیز است که چگونه به راحتی فراموش کنیم زمانی که ما بچه ها و محیط زیست است که به کمک قالب شخصیت ما را به آنچه در آن است امروز. بدیهی است که کودکان و نوجوانان امروز رشد در یک محیط که کاملا متفاوت از آن اما جنبه های اساسی از شکل دادن به یک کودک عادات را در سال های شکل گیری باقی می ماند همان.

آن را به یک بازی

بر خلاف کودکان در حال زندگی می کنند. در سال های اولیه خود را, آن را بسیار خسته کننده و اغلب بی فایده به آنها را به انجام کاری برای بلند مدت سود. بنابراین مهم این است که به ساختار یک استراتژی است که بر اساس تکرار و تقویت و پاداش فوری. شما می توانید پاداش فرزند خود را برای چیزهای اساسی مانند مسئول بودن برای وسایل خود را نگه داشتن اتاق خود را تمیز مسواک زدن دندان های خود را شستن دست های خود را با استفاده از “متشکرم” و “لطفا” و کمک به شما را با کارهای روزمره در خانه.

شما ممکن است ذخیره مجازات برای موقعیت های دشوار اما نتایج کوتاه مدت است. پيش از آن که آن را یک نقطه به آنها کارهای کوچک و اهداف و پاداش دادن به موفقیت های خود. این باعث ایجاد یک طرح ذهنی برای این نوع رفتار که منجر به یک نتیجه مثبت.

(Image: Screenshot / YouTube)

پاداش برای رفتار خوب در همه اشکال و اندازه های مختلف. (تصویر: Screenshot / YouTube)

سحر و جادو از روال

ذاتا مردم عاشق یک روال و داشتن یک برنامه را به چوب. این بسیار مهم است برای یک کودک به یک روال برای کار با. آن می رود یک راه عالی برای کمک به آنها را اولویت بندی وظایف و مولد شود. این کمک می کند تا آنها برای ایجاد تمرکز و پاک و دور روانی درهم و برهمی. به عنوان پدر و مادر ضروری است که ما آنها را به یک روال قابل قبول و پیگیری اجرای آن به طور مداوم از طریق تقویت مثبت و یادآوری است. این همیشه دشوار است, برای شروع, اما اگر شما ماندن در این دوره نتایج را نشان می دهد و فرزندان خود را در سکوت با تشکر از شما آن را بعد از آن.

راه رفتن صحبت

یکی از رایج ترین اشتباهات ما را به عنوان پدر و مادر این است که در انتظار بچه های ما بهتر از ما هستند و بدون تلاش برای بهبود خودمان. آنها ممکن است فاقد تجربه زندگی اما بچه ها احمق نیستند. آنها احساس زمانی که شما در حال حساس و زمانی که شما واقعا بر این باورند که آنچه به شما می گویند. بنابراین آن را یک نقطه برای زندگی کردن به عنوان مثال قبل از اینکه شما تحمیل چیزی بر روی آنها. شما می خواهید بچه های خود را به وقت شناس? آنها نشان می دهد شما وقت شناس. شما می خواهید آنها را به کار سخت ؟ آنها نشان می دهد چگونه آن را انجام داده است. شما لازم نیست که به موفقیت در همه زمان هااما برای دیدن آنها نیاز به شما قرار دادن در زمان و تلاش.

بخشی از بازی

بسیاری از والدین فکر می کنم که آنها نیاز به حفظ نوعی از وضعیت موجود با فرزندان خود که در آن آنها به نوعی حق دارند به آنها بگویید چه کاری انجام دهید اما در واقع بدون درگیر شدن آنها در جهان خود را. شما احساس می کنید آن را آسان تر به نگه داشتن یک فاصله خاص است. این است که قصد ندارم به کار کردن طولانی مدت است. کودکان و نوجوانان پاسخ بهتر به کسی که چهره همان چالش های آنها انجام دهد. تعامل با آنها. سعی کنید به درک جهان خود را به جای انتظار می رود آنها را به گوش دادن به شما.

(Image via pexels / CC0 1.0)

کودکان و نوجوانان پاسخ بهتر به کسی که چهره همان چالش های آنها انجام دهد. (تصویر: از طریق pexels / CC0 1.0)

ساخت یک بدن تجربه

این مهم است به تلقین ارزش چیزهایی که از سن بسیار جوان و آن را شگفت انگیز است که چگونه شما می توانید این کار را تنها با گذراندن وقت با کودک خود. آنها نیاز به درک که تجارب تعداد بیش از پاداش مادی. هنگامی که فرزند خود را می بیند شما را از برنامه پر مشغله خود را برای رفتن در یک هفته تعطیلات با خانواده و یا حتی فقط یک درایو سریع با بچه ها در اطراف بلوک برای, بستنی, آن را می گوید زیادی. و به عنوان کودک شما رشد می کند بزرگتر, این خاطرات است که خود را تقویت شادی آنها را می خواهید به انجام همین کار را برای خانواده خود را.

در پایان روز آن است که کودک خود را. هیچ استراتژی خاص. ما همه اشتباه می کنند اما ما از آنها یاد بگیرند و در حرکت است. مهم ترین جنبه از بالا بردن یک کودک است به او و یا او احساس دوست داشتنی. شما کشف کردن بقیه.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

مطالعه نشان می دهد که اثرات مضر BPA می تواند معکوس شود

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر