چگونه به ضرب و شتم بدهی با بدهی با گلوله برف زدن

بسیاری از افراد را در بر داشت خود را در یک وضعیت که در آن آنها در حال غرق بدهی در برخی از نقطه در زندگی خود را. برای برخی از مردم آن را یک مبارزه مداوم می شود و پس از تثبیت در شیوه زندگی خود را که آنها احساس نا امید کننده در مورد آینده است. با کارت های اعتباری, وام شخصی, وام مسکن, و/یا از قبل موجود وام های دانشجویی برش به کیفیت زندگی خود آن را گاهی اوقات سخت به فکر می کنم شما همیشه می تواند به صورت رایگان از بدهی هیولا.

این روزها آن را مسخره آسان برای به دست آوردن دسترسی به وام و کارت های اعتباری. اولیه اکستازی که این ناگهانی جریان نقدی را فراهم می کند در جلسه مورد نیاز خود را به زودی می پوشد به عنوان شما شروع به گرفتن آن اطلاعیه برای بازپرداخت و نرخ بهره شروع به سفت گرفتن خود را در کیف پول خود را. اگر شما احساس می کنید مانند شما در حال غرق شدن در هرگز پایان دادن به موج بدهی شما می توانید مبارزه و به دست آوردن مجدد کنترل زندگی خود را از طریق یک روش ساده و در عین حال موثر شناخته شده به عنوان بدهی با گلوله برف زدن.

بدهی با گلوله برف زدن

بدهی با گلوله برف زدن روش در مورد حمله به حجم واقعی بدهی های خود را به جای نرخ بهره خود را. اساسا استراتژی است که به تمرکز در بازپرداخت خود را به کوچکترین بدهی به همان سرعتی که شما می توانید از طریق ساخت اضافی پرداخت بیش از پرداخت حداقل است که شما نیاز به ایجاد. شما می توانید به طور موثر از بین بردن بدهی در کوتاه مدت پیش بینی شده طول زمان. شما سپس می توانید با استفاده از درآمد آزاد تا با از بین بردن این بدهی را پرداخت اضافی علیه بعدی خود را بدهی ،

(Image via pixabay / CC0 1.0)

تمرکز بر بازپرداخت خود را به کوچکترین بدهی به همان سرعتی که شما می توانید از طریق پرداخت های اضافی. (تصویر از طریق pixabay / CC0 1.0)

طرز عمل

ایجاد یک لیست از تمام بدهی های موجود خود را در کوچک به بزرگ صعودی با نظم. موافقت خود را با حداقل پرداخت به طور منظم برای هر یک از بدهی های موجود. را به پرداخت های اضافی به غیر از توافق حداقل به اول یا کوچکترین بدهی. این پرداخت اضافی خواهد بود خود را “گلوله برفی” ، تکرار این کار هر ماه تا زمانی که بدهی های خود را اول به طور کامل پرداخت شود.

در حال حاضر شما باید پول آزاد از نیاز به ایجاد یک کمتر از حداقل پرداخت. اضافه کردن که پول خود را به “گلوله برفی” پایتخت که بدان معنی است که شما باید یک بزرگتر “گلوله برفی” که در حال حاضر می تواند مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت بدهی بعدی در این فهرست است. این دنباله در ادامه با “گلوله برفی” در حال رشد و اعمال پس از آن به بدهی های پایین لیست تا زمانی که تمام بدهی های خود را پاک می شوند.

مفاهیم

دیو رمزی طرفداران این استراتژی به عنوان یکی از مراحل اصلی برای دستیابی به استقلال مالی. هنگامی که شما در حال تلاش برای پرداخت عظیم انباشت بدهی این کار غیرممکن به نظر می رسد. با گلوله برف زدن تکنیک وظیفه شما این است compartmentalized دادن شما کوچک اما قابل توجهی برنده است که برای کمک به حفظ حرکت خود را.

با تمرکز بر پرداخت های خاص کوچکتر بدهی سریع تر شما در واقع قادر به آزاد کردن سرمایه بیشتر برای از بین بردن خود را بزرگتر بدهی های بعد.

آن ساده است. وجود محاسبات و یا تهدید آمیز گسترده به نگرانی در مورد. وجود دارد هیچ لغزنده بهره مرکب از بازی به بازی. همه شما باید یک شماره به تمرکز در هر زمان داده شده تا شما واضح و روشن در مورد آنچه هدف شما این است و فقط باید برای رفتن در مورد از بین بردن است که یک بدهی.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

با تمرکز بر پرداخت های خاص کوچکتر بدهی سریع تر شما در واقع قادر به آزاد کردن سرمایه بیشتر برای از بین بردن خود را بزرگتر بدهی های بعد. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

آنچه در مورد علاقه ؟

البته همیشه وجود دارد دو نظرات در مورد هر یک از تکنیک های بهره وری. مالی وجود دارد و صاحب نظران و کسانی که بر این نظر است که این بدهی با گلوله برف زدن است موثر ترین راه برای مدیریت بدهی های خود را با توجه به این واقعیت است که آن را به حساب نرخ بهره است که متهم هستند. مطمئن شوید که وجود دارد ممکن است تکنیک های دیگر است که شما صرفه جویی در مورد علاقه های ارائه شده را دنبال کنید و آنها را به T.

اما حقیقت امر این است که بهترین برنامه برای از بین بردن بدهی است که باعث تشویق فرد به انجام کاری بلافاصله در مورد آن در مراحل آنها می توانید انجام. اعتماد به نفس gleaned از برداشتن گام های کوچک به سمت هدف خود را از استقلال مالی است و یک افزایش بزرگ و خدمت به شما در حفظ و متعهد چیزی است که شما ممکن است پیدا کردن فاقد اگر شما سعی می کنید به دنبال پیچیده تر برنامه.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

سرمایه گذاری زمان با کیفیت در دایره درونی خود را

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر