سابق لیگ بزرگ و مدیر و بازیکن هاو در ICU با ویروس

هوستون (AP) — سابق لیگ برتر مدیر و infielder هنر هاو است که در بخش مراقبت های ویژه در بیمارستان هوستون با کوروناویروس.

73 ساله هاو بهترین و شناخته شده به عنوان مدیر “Moneyball” اوکلند دو و میدانی حذفی تیم در اواخر 1990s و 2000s اولیه تایید شده در پنج شنبه شب او شده است در برخورد با این بیماری پس از اولین علائم احساس از COVID-19 on May 3.

هاو گفت: ایستگاه او در بر داشت او مثبت بود دو روز پس از آزمایش و تلاش برای بازیابی در خانه. او رفت و به بیمارستان توسط آمبولانس در روز سه شنبه و همچنان در ICU.

“تجربه هرگز چیزی مانند آن را قبل از” هاو گفت که او نیاز به رفتن را از 24 ساعت بدون تب قبل از او می تواند از بیمارستان مرخص.

هاو صرف 12 فصل در این رشته به عنوان یک بازیکن در درجه اول در پایه دوم و پایه سوم. او برای پیتسبورگ (سال 1974-75) و هوستون (1976-82) اما از دست رفته 1983 فصل با آسیب دیدگی قبل از بازی دو سال بیشتر برای سنت لوئیس (1984-85). هاو آمار .260 بیش از کار خود را با 43 صفحه اصلی اجرا می شود و 293 RBIs. او تنها postseason هومر در سه حذفی سفر آمد و در سال 1981 NL بخش سری در برابر لس آنجلس.

هاو شروع خود در لیگ بزرگ مدیریتی حرفه ای با Astros در سال 1989 و رهبری آنها را برای پنج فصل است.

او در زمان بیش از یک را در سال 1996 و مدیریت آنها را به مدت هفت سال در حالی که برنده 600 به طور منظم فصل بازی و پیشرو در اوکلند به پلی آف سه بار. آن تیم شناخته شد, مدیر کل بیلی Beane که روش غیر متعارف با استفاده از sabermetrics به ارزیابی بازیکنان است. نویسنده Michael Lewis نوشت: پرفروشترین کتاب در یک را به نام “Moneyball” و بعدها تبدیل به یک فیلم با بازی براد پیت به عنوان Beane و فیلیپ سیمور هافمن, به عنوان هاو.

هاو منتشر شد از قرارداد خود را با یک پس از سال 2002 و فصل شد مدیر متس نیویورک برای دو فصل.

“می خواهم به ارسال بهترین آرزوها از طرف ما کل سازمان سابق @متس مدیر هنری هاو است که در یک بیمارستان هوستون مبارزه COVID-19,” متس معاون رئیس جمهور از فارغ التحصیلان روابط عمومی و تیم مورخ “هرگز ملاقات بهتر است.”

هاو که مدیریتی رکورد 1,129–1,137 اخیرا به عنوان تگزاس ” نیمکت مربی در طول سال های 2007 و ’08 فصل است.

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر