توسط MARTIN CRUTSINGER

واشنگتن (AP) — فدرال رزرو روز جمعه گفت که وال استریت آسیب پذیر باقی می ماند به یکی دیگر از شوک اگر جهانی و همه گیر می شود “غیر منتظره دوره” قرار دادن مجدد گونه در اقتصاد و سیستم مالی این کشور.

بانک مرکزی گفت: سیستم مالی تحت فشار شدید در ماه مارس به عنوان همه گیر تعطیل اندازه اقتصاد و فرستاده بازارهای رو به کاهش.

فدرال رزرو گفت: اقدام سریع خود کمک به کاهش بسیاری از تنش اما هشدار داد که قیمت ها را برای سهام و اوراق قرضه و دارایی های دیگر می تواند به سقوط بیشتر بسته به اینکه در این دوره از ویروس.

“قیمت دارایی ها آسیب پذیر باقی می ماند به طور معنی داری کاهش قیمت باید همه گیر را غیر منتظره و البته اقتصادی fallout اثبات بیشتر عوارض جانبی و یا سیستم مالی سويه دوباره ظهور” فدرال رزرو گفت.

بانک فدرال ارزیابی از ویروس’ تاثیر بر سیستم مالی و در آمد یک دو بار در سال “ثبات مالی گزارش” که بانک مرکزی مسائل مربوط به ارزیابی آسیب پذیری در سیستم مالی است.

این گزارش همچنین اشاره کرد که بدهی های شرکت های بزرگ افزایش یافته است به لحاظ تاریخی سطوح بالا حتی قبل از coronavirus آمار ایالات متحده است. تیز اقتصادی انقباض آن را سخت تر برای کسب و کار و افراد خود را برای دیدار با تعهدات وام.

در حالی که بدهی خانوار است که به عنوان بالا به عنوان بدهی های کسب و کار از دست دادن میلیون ها شغل به این معنی است که بانک ها می تواند به صورت “مواد زیان” اگر وام گیرنده نمی تواند بازپرداخت وام مسکن و سایر مصرف کننده بدهی.

در این گزارش گفت که تنش دیده می شود در ماه مارس در انواع بازارهای مالی مانند کوتاه مدت وام های کسب و کار شناخته شده به عنوان تجاری کاغذ بود کاسته و با کمک تعدادی از اورژانس تسهیلات اعتباری فدرال رزرو ایجاد شده برای مقابله با مشکلات خاص شبیه به کمک به بانک مرکزی ارائه شده در سال 2008 بحران مالی است.

فدرال رزرو نگرانی این است که در حالی که میلیاردها دلار آن تامین برای حفظ اعتبار و یا نقدینگی از خشک شدن از سیستم مالی می تواند در برخورد با یک موج از شرکت های بزرگ و یا فردی ورشکستگی است که می تواند افزایش پرداخت بدهی نگرانی.

Coronavirus بحران فرستاده این کشور نرخ بیکاری فزاینده به 14.7 درصد در ماه آوریل به بالاترین سطح خود از زمان رکود بزرگ دهه 1930. آن را نیز باعث تیز انقباض در رشد اقتصادی و تحلیل گران پیش بینی اقتصاد می تواند کوچک در یک رکورد نرخ سالانه 40 درصد در سه ماهه جاری.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیش بینی تیز تک به تک در نیمه دوم سال اما خصوصی پیش بینی نگران هستند که این کشور می تواند در تلاش برای خروج از زمان رکود تا زمانی که یک واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.

در این گزارش گفت که اصلاحات در سیستم مالی به تصویب رسید و پس از بحران 2008 تا به حال ساخته شده است بانک ها و دیگر موسسات بسیار بهتر آماده مسئولیت رسیدگی به بحران کنونی اما خطرات هنوز هم باقی مانده است.

“بخش مالی آسیب پذیری هستند به احتمال زیاد به طور قابل توجهی در کوتاه مدت” در این گزارش است. “گونه های در خانواده و کسب و کار ترازنامه از اقتصادی و شوک های مالی از ماه مارس احتمال ایجاد fragilities که در گذشته برای برخی از زمان.”

رئیس فدرال جروم پاول هشدار داد در سخنرانی روز شنبه که اقتصاد ایالات متحده را تبدیل به گیر در طولانی رکود اگر کنگره و کاخ سفید نمی ارائه کمک های بیشتر به آدرس اقتصاد خرید اینترنتی.

به عنوان بخشی از آشفتگی بازار در اوایل سال جاری ذکر شده توسط فدرال رزرو این گزارش گفت که حداقل برخی از صندوق های تامینی به نظر می رسد به اند “به شدت” با افت بزرگ در قیمت دارایی ها و افزایش نوسانات در ماه های فوریه و مارس. این گزارش گفت: این مشکلات به نظر می رسد عوامل موثر در بازار دررفتگی.

“همه گفت: چشم انداز برای ضرر و زیان در موسسات مالی برای ایجاد فشار در میان مدت به نظر می رسد بالا” این گزارش گفت:.

در یک مرتبط با توسعه, بانک مرکزی و دیگر بانک فدرال تنظیم جمعه اعلام کرد آنها به طور موقت تغییر مقررات در چقدر اهرم بانک های بزرگ با بیش از 250 میلیارد دلار دارایی نیاز به نگه داشتن در مقابل وام آنها را.

این تغییرات که به اثر پس از تغییر حکومت منتشر شده است در دفتر ثبت فدرال اجازه خواهد داد که بانک های بزرگ را بیشتر وام های در دسترس به شایسته اعتباری وام گیرندگان. فدرال رزرو گفت: شل تر مورد نیاز خواهد ماند و در اثر از 31 مارس سال آینده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de