FDA به کاخ سفید جدید راهنمایی در سریع COVID-19 آزمون

توسط MATTHEW پرونه

مهر — رئیس سازمان غذا و دارو گفت: جمعه خود را به آژانس ارائه راهنمایی های جدید به کاخ سفید پس از داده ها پیشنهاد کرد که سریع COVID-19 تست استفاده شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران هر روز ممکن است اشتباهات و منفی کاذب.

کمیسر استیو هان گفت که اگر یک فرد مشکوک به بیماری های ناشی از “این ممکن است به ارزش اگر تست منفی است گرفتن یک دوم تاييدی. که آنچه ما هدایت است.”

این آزمون توسط Abbott Laboratories, است, استفاده روزانه در کاخ سفید برای تست تهمت و اعضای کلیدی خود را از کارکنان از جمله coronavirus نیروی کار. از آن بررسی داده های اولیه نشان می دهد 15 دقیقه تست می توانید از دست COVID-19 موارد دروغ پاکسازی بیماران آلوده.

هان خواست در CBS در روز جمعه که آیا او می خواهم همچنان به توصیه با استفاده از آزمون در کاخ سفید گفت: “خواهد شد که کاخ سفید تصمیم گیری است.” اما او گفت: این آزمون در بازار و FDA همچنان به “توصیه به استفاده از آن و یا به آن را در دسترس برای استفاده.”

مقامات بهداشت فدرال شده اند هشدار پزشکان به پتانسیل عدم دقت در تست استفاده شده است که در هزار بیمارستان و درمانگاه و تست سایت در سراسر ایالات متحده است.

FDA هشدار یک روز پس از پژوهشگران در دانشگاه نیویورک گزارش داد نتایج نشان می دهد ابوت آزمون می تواند دست به نیمی از عفونت با یک رقیب آزمون های ساخته شده توسط Cepheid. این پژوهش بوده است نه کارشناسی و یا منتشر شده در یک مجله پزشکی شد و بر اساس حدود 100 بيمار.

محققان دریافتند که ابوت آزمون اجرا در این شرکت قابل حمل ID در حال حاضر سیستم از دست رفته یک سوم از عفونت سکس با Cepheid آزمون که سواب ذخیره شد در مایع استفاده می شود به حمل و نقل آزمایشگاه نمونه. هنگامی که نمونه ها خشک نگه داشته شود در این آزمون از دست رفته 48 درصد از موارد پرچم Cepheid تست.

محققان به نام تست عملکرد “غیر قابل قبول” با توجه به خطر دروغ پاکسازی بیماران که می تواند گسترش عفونت به دیگران است. آنها کاستی از مطالعه شامل زمان مورد نیاز برای حمل و نقل نمونه های بیمار به دستگاه برای پردازش.

ابوت رد یافته گفت: محققان با استفاده از آزمون “در راه است که آن طراحی شده است مورد استفاده قرار گیرد.”

“ID در حال حاضر در نظر گرفته شده است نزدیک بیمار با لينک مستقيم سواب روش آزمون” شرکت در بیانیه ای گفت.

این شرکت با اشاره به مستقل دیگر نتایج مطالعه ای که در بر داشت در این آزمون به دقت شناسایی 90 درصد یا بیشتر عفونت.

ماه گذشته ابوت تغییر دستورالعمل برای تست آن به صراحت هشدار می دهند در برابر قرار دادن نمونه های بیمار در حمل و نقل مواد شیمیایی. به روز رسانی پس از پژوهشگران در کلینیک کلیولند گزارش 15% منفی کاذب نرخ برای نمونه های ذخیره شده در مواد شیمیایی است.

FDA گفت: آن را بررسی داده ها با ابوت و مشغول به کار بود در یک نامه به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در مورد پتانسیل دقت مسائل. آژانس گفته پزشکان ممکن است نیاز به تایید نتایج منفی ابوت تست اگر بیماران دارای علائم و نشانه های این ویروس است. تنظیم کننده گفت: آنها نیاز به ابوت به انجام پیگیری مطالعات در آزمون دقت.

FDA اول پاک ابوت آزمون در اواخر ماه مارس تحت شرایط اضطراری قدرت استفاده می شود برای سرعت بخشیدن به بررسی آزمایشات و درمان در طول یک بحران بهداشت عمومی. آژانس مجاز است بیش از 90 آزمون به طور موثر بازار با سیل تست گزینه در میان مشکلات مداوم ramping تا تست سطح.

برای هفته تهمت ترویج ابوت آزمون به عنوان یک “بازی تعویض.” روز دوشنبه شرکت ID در حال حاضر سیستم و تست کارتریج نمایش داده شد برجسته در معنای برجسته کشور پیشرفت در تست.

“این آزمون ها بسیار پیچیده هستند — بسیار سریع و بسیار خوب” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:.

دولت به حمل بیش از 235,000 از آزمون به دولت بهداشت عمومی آزمایشگاه. و ابوت است به طور جداگانه گفت: این توزیع 1.8 میلیون آزمون به امکانات مراقبت های بهداشتی در تمام 50 ایالت.

یک سخنگوی کاخ سفید بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر پنج شنبه شب.

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر