FBI: Missouri مرد برنامه ریزی برای بمب گذاری در بیمارستان خودش را کشته بود

توسط هدر HOLLINGSWORTH

ماموریت کان. (AP) — میسوری که برنامه ریزی برای بمب گذاری در شهر کانزاس-منطقه بیمارستان کشته های خود را در ماه مارس به عنوان ماموران FBI خدمت کرده از یک علت احتمالی حکم بازداشت اف بی آی روز جمعه گفت.

کالبد شکافی مشخص شد که ماموران اف بی آی شات تیموتی ویلسون, 36, از ریمور میسوری در اندام فوقانی و تحتانی در مارس 24 در یک خیابان در جاپلین میسوری اما که خود باعث مرگ خود تحمیل زخم به سر و آژانس گفت. اف بی آی می گویند نیست اگر Wilson شات خود را قبل یا بعد از این عوامل او را به گلوله بست.

محققان گفت: Wilson شد مضطرب دولت در پاسخ به کروناویروس بحران و انگیزه های نژادی و مذهبی و ضد دولت عناد با توجه به اسناد دادگاه. طرح یادآور شد از سال 1995 در بمب گذاری در یک ساختمان فدرال در شهر اوکلاهما. ویلسون برای اولین بار صحبت از برنامه ریزی برای یک حمله در ماه آوریل یا ژوئن اما ماموران اف بی آی می گویند که او نقل مکان کرد تا زمانی که به عنوان coronavirus ساخته شده راه خود را به Missouri.

به دنبال طولانی در حال اجرا تروریسم داخلی تحقیقات آغاز شد که در سال 2019 با ویلسون ارتباطات رمز شده در مورد بمب سازی با جارت ویلیام اسمیت 24 ساله پیاده نظام ارتش سرباز که چهره زندان برای توزیع بمب سازی اطلاعات از طریق رسانه های اجتماعی.

ویلسون در نظر گرفته شده حمله به دانشگاه کانزاس بیمارستان در Kansas City, Kansas, قبل از حل و فصل در یک برنامه برای پارک یک خودرو حاوی مواد منفجره و منفجر کردن آن را در پارکینگ بلتون مرکز پزشکی منطقه ای در Cass County, محققان دولت در دادگاه اسناد و مدارک.

فقط دو روز قبل از مرگ ویلسون و یک مامور اف بی آی مخفی بازدید بلتون منطقه ای به بازرسی بیمارستان ملک و رفتار خشک و اجرای طرح های خود را در دادگاه ثبت می گویند.

سوابق نشان می دهد که برای ماه Wilson مورد بحث بود ایده هایی برای یک حمله تروریستی گفتن مامور مخفی اف بی آی است که او با توجه به سایت های از جمله یک نیروگاه هسته ای و مراکز اسلامی در میسوری و خارج دفتر مرکزی و یا یک کنیسه در آرکانزاس است. او همچنین در مورد سال گذشته تیراندازی تا عمدتا سیاه مدرسه ابتدایی اف بی آی گفت: در گواهی حسن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر