WILKES-BARRE — زمین محافظت جمعه اعلام کرد آن اهدا خواهد شد $50,000 به پایین جنوب دره شورای اسلامی از دولت برای کمک به ارائه فوری منابع به 8 شهرداری در Luzerne County طول COVID-19 بیماری همه گیر.

این LSVCOG شامل شهر نانتیکوک این شهرستان نیوپورت پلیموت و هانوفر و بخش Plymouth شکر درجه یک و اشلی. زمین محافظت است همچنین یک عضو. جنگجو اجرای قصبه اگر چه نه یک LSVCOG عضو را نیز شامل می شود در توزیع بودجه.

Hanover Township مدیر سام Guesto گفت COVID-19 قرار داده است مقدار زیادی از استرس در شهرداری مانند کسانی که در LSVCOG. با اینحال Guesto گفت: کارکنان همچنان به خدمت خود جوامع مربوطه هر روز هم برای تماس های اضطراری و برای عموم مردم کار می کند.

مشغول به کار از نزدیک با این جوامع در حال حاضر برای بیش از 25 سال زمین محافظت گفت که می خواهد برای حمایت از آنها را تا آنجا که ممکن است.

Guesto گفت: پول اهدا خواهد شد اختصاص داده شده برای منابع ضروری مانند PPE و کنترل عفونت/غربالگری تجهیزات (به عنوان مثال ، ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده هوشمند دما). برای اطمینان تمام نیاز های ایمنی و سلامت آشنا می شوند.

تری Ostrowski پلی اتیلن | رئیس جمهور/مدیر عامل شرکت از زمین محافظت گفت: او را درک فشار COVID-19 همه گیر است که با داشتن و ادامه خواهد داد به جوامع محلی.

“تاثیر اقتصادی خاص را تحمل برای بسیاری از ماه آینده و حتی بعد از ویروس متهم” Ostrowski گفت. “ما می خواهیم اطمینان حاصل شود که هیچ شهرداری به نگرانی در مورد آینده با تامین بودجه برای حفاظت از خود خدمات اضطراری و عمومی این نسخهها کار کارکنان که در خارج وجود دارد, هر روز حفظ و ارائه خدمات به ساکنان خود را.”

Guesto رئيس جمهور از کاهش جنوبی دره دندانه دار گفت: همکاری شهرداری ها از این پایین تر جنوب دره شورای دولت (LSVCOG) بسیار سپاسگزار از کمک مالی صندوق ارائه شده توسط زمین محافظت.

“این منابع کمک خواهد کرد با خرید بسیاری از COVID-19 هزینه های مربوط از جمله شخصی, حفاظت تجهیزات و مواد ضد عفونی کننده منابع است که نگه داشتن کارکنان امن در حالی که ارائه خدمات” Guesto گفت. “ما می خواهم برای تشکر از هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت تری Ostrowski از زمین محافظت برای چنین کمک مالی سخاوتمندانه.”

سناتور. جان Yudichak من-Swoyersville گفت: “در حالی که هنوز هم ادامه دارد به افتخار ماموریت خود را بازپس معدن متروکه اراضی و احیای شمال شرقی پنسیلوانیا زمین محافظت شده است یک شریک ثابت قدم به جوامع ما در طول COVID-19 بحران است. امروز کمک مالی سخاوتمندانه به پایین جنوب دره دندانه دار برای COVID-19 صندوق امداد به عنوان به خوبی به عنوان رهبری خود را با شمال شرقی پنسیلوانیا خانه سالمندان SOS برنامه عهد درست به تعهد خود را به جوامع ما است.”

در مورد محافظت از زمین

زمین محافظت (EC) یک سازمان غیر انتفاعی اختصاص داده شده به پرداختن به اثرات از پیش تنظیم مقررات آنتراسیت و زغال سنگ معدن در شمال شرقی پنسیلوانیا است.

1994, EC خریداری شده و نزدیک به 16,500 هکتار از زمین از ورشکستگی آبی شرکت ذغال سنگ آنجا که تا به حال نادیده گرفته شده است دیده می شود تنها به عنوان دائمی eyesores و یادآوری از گذشته است.

EC, اما, مشاهده زمین به عنوان یک فرصت برای تحول پیشرفت و رشد است.

از امروز 2,000 معدن-زخم هکتار بوده اصلاح شده و در حال حاضر متعهد به مثبت و سازنده استفاده مجدد.

دو سیستم درمان کاهش acid mine drainage محلی در حوزه آبخیز. یکی دیگر از 8000 هکتار حفاظت شده است برای تفریح و greenspace. تمام این تلاش ها ردیابی بازگشت به EC را فراگیر طرح است که به دنبال یک مطلب قابل زندگی جامعه در حال حاضر و پاک راه را برای مثبت, مترقی, تغییر برای نسل های آینده است.

برای اطلاعات بیشتر www.earthconservancy.org.

رسیدن به لایحه O’Boyle در 570-991-6118 و یا در توییتر @TLBillOBoyle.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de