به عنوان CCP شیوع کروناویروس در ادامه به گسترش وجود داشته است خواستار آن است که این مستند در سراسر آمریکا بود لغو و فعالیت های اقتصادی دوباره راه اندازی شود. مخالف صدای استدلال می کنند که چنین سناریویی خواهد بدتر شدن وضعیت سلامت و در نتیجه بیشتر افراد آلوده و مرده قربانیان. اما این واقعیت است که اقتصاد ایالات متحده نمی تواند همچنان غیر فعال باقی می ماند نیز یک واقعیت تلخ است. بنابراین آنچه که باید ما را انتخاب کنید — باید امریکا حذف مستند و تقویت اقتصاد در هزینه ممکن است از هزاران زندگی یا باید کشور اولویت بندی زندگی حتی در هزینه های بسیاری از مردم در حال تبدیل شدن فقیر و گرسنه?

باز کردن اقتصاد

در مصاحبه با ABC News, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعتراف کرد که همه چیز در حال رفتن به آسان زمانی که اقتصاد در حال بازگشایی شد. با این حال او هشدار داد که این تنها راه برای جلوگیری از کشور از فزاینده به یکی دیگر از رکود اقتصادی ، “برخی از مردم شود بد است ؟ بله. اما ما باید به کشور ما باز است و ما باید آن را باز کنید به زودی… اما در همان زمان ما در حال رفتن به تمرین های اجتماعی فاصله ما قصد شستن دست ما قصد داریم برای انجام بسیاری از چیزهایی که ما یاد گرفته ایم به انجام بیش از گذشته مدت زمان z’ او گفت که در گزارش MarketWatch.

دولت ایالات متحده اعلام کرده است ما 2 تریلیون دلار بسته برای حمایت از افراد بیکار و مضطرب کسب و کار. اما دولت نمی تواند نگه داشتن توزیع پول رایگان برای مدت طولانی. برای اطمینان از ایمنی مالی از کسب و کار و کارکنان اقتصاد داده شود در مسیر بازگشت. به عنوان ساده به عنوان آن است. هیچ راه دیگری وجود ندارد. دیگر اقتصاد فلج بیشتر رقت انگیز شرایط زندگی مردم در حال رفتن به, به ویژه کسانی که متعلق به لحاظ اقتصادی ضعیف تر از بخش های. بیشتر کسب و کار در حال رفتن به تعطیل. مجموعه های مالیاتی را شیب و دولت خود را شروع خواهد شد احساس گرما.

The U.S. government has announced a US$2 trillion package to support unemployed people and distressed businesses. (Image: via pixabay / CC0 1.0)

دولت ایالات متحده اعلام کرده است ما 2 تریلیون دلار بسته برای حمایت از افراد بیکار و مضطرب کسب و کار. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

این استدلال که بلند کردن اجسام مستند محدودیت افزایش خواهد عفونت سطوح نیز صادق است. اما آن را به حساب نمی عواقب نگه داشتن مستند فعال برای بیش از حد طولانی است. استیون Mnuchin وزارت خزانه داری وزیر به تازگی هشدار داده است که اگر مستند اقدامات نه برداشته به زودی, امریکا, ممکن است رنج می برند دائمی آسیب های اقتصادی.

مسائل مربوط به اشتغال

بسیاری از کارشناسان در حال حاضر احساس می کنید که ممکن است دیگر برای مشاغل از دست رفته به بهبود بود. در آوریل اقتصاد ایالات متحده از دست داده و تقریبا 20.5 میلیون شغل است. توسط اواسط ماه مه 36 میلیون نفر بود و کاربردی برای مزایای بیکاری بیشتر از زمان رکود بزرگ. نیل Kashkari رئيس جمهور از بانک فدرال رزرو مینیاپولیس اعتراف کرد که ‘V’-شکل بازیابی در شغل است که در حال حاضر دور از واقعیت است. آن را در زمان بیش از یک دهه به تعمیر کار بازار ارسال 2008-2009 بحران مالی است.

دوره نقاهت شغل از دست داده است برای رفتن به یک چالش بزرگ است. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

در ضمن چهار سناتور جمهوریخواه نوشته شده است نامه ای به رئیس جمهور تهمت درخواست او را به حالت تعلیق در صدور مهمان ویزا برای کارگران خارجی. آنها با اشاره به این که کارگران داخلی باید اولویت به منظور جبران زیان کار این چند ماه گذشته. اجازه می دهد کارگران خارجی در در زمانی که امریکا در میان یک بحران اشتغال است یک دستور غذا برای تحریک خشم عمومی.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

پول خوب بد کسب و کار: انگلستان فروش سلاح به دولتهای خودکامه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de