پکن (AP) — چین رفته یک ماه بدون اعلام هیچ گونه جدید مرگ و میر ناشی از کروناویروس و کمتر از 100 بيمار در درمان COVID-19.

ملی کمیسیون بهداشت گزارش چهار مورد جدید از این ویروس در جمعه, همه, محلی متقابل عفونت در شمال شرق استان جیلین که در آن یک خوشه با منشاء نامشخص شناسایی شده است در روز های اخیر. روز گذشته این کمیسیون گزارش یک مرگ بود در تاریخ 14 آوریل.

فقط 91 مردم باقی می ماند در درمان COVID-19 و 623 دیگران در انزوا بودن موارد مشکوک و یا برای داشتن آزمایش مثبت بدون نشان دادن علائم از جمله 11 به تازگی شناسایی شده است.

در مجموع چین گزارش کرده است 4,633 مرگ و میر در میان 82,933 موارد پس از این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در اواخر سال گذشته در مرکز شهر ووهان.

برخی از مسکونی ترکیبات تست ساکنان برای این ویروس به عنوان ووهان تلاش برای تست همه آن 11 میلیون نفر در 10 روز. این شهر به دستور جوامع محلی برای تست هر کس پس از شش مورد جدید ظاهر آخر هفته گذشته برای اولین بار عفونت وجود دارد در بیش از یک ماه است.

چین نگهداری اجتماعی فاصله و ممنوعیت اتباع خارجی که وارد کشور شده است اما به طور فزاینده ای باز جهان دومین اقتصاد اجازه می دهد تا هر دو کارخانه بزرگ و کوچک کسب و کار به از سرگیری تولید و ارتباط با مشتریان.

دولت در نظر دارد برای برگزاری مراسم مجلس جلسه سالانه در اواخر این ماه اما با شدت محدود دسترسی برای روزنامه نگاران و دیگران. نشست کنگره خلق ملی است که انتظار می رود به کمتر از نرمال خواهد شد اما هنوز هدف به مجموعه اقتصادی و اجتماعی اهداف خود را برای سال آینده از جمله اعلام آمار و ارقام بودجه موسسات پیشرو مانند افراد ارتش آزادی بخش.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— بیشتر در سئول عفونت: کره جنوبی گزارش کرده است 27 تازه موارد از جمله 22 در سئول در منطقه که در آن مقامات بهداشتی شده اند تقلا برای تست و منزوی بالقوه حامل ویروس پس از کشف ده ها تن از عفونت های مرتبط با clubgoers. آمار و ارقام منتشر شده توسط کره جنوبی را به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز جمعه آورده و ملی در مجموع به 11,018 موارد و 260 ویروس های مربوط به مرگ و میر. این انتقال مجبور تاخیر در بازگشایی مدارس در حال حاضر برنامه ریزی برای شروع ممکن است 20. وزیر بهداشت پارک داد neung-هو ابراز امیدواری کرد این کشور می تواند در حفظ و شیوع بیماری تحت کنترل تعدادی از موارد فعال شد در حال حاضر زیر 1000.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de