AP عکس: انگلستان بارها در انتظار تماس برای باز کردن درب دوباره

توسط مت DUNHAM و پان PYLAS

لندن (AP) — تلفن زنگ میزند و صدای در طرف دیگر می شود مستقیما به نقطه: “علاقه داشتن به یک پاینت?”

پاسخ به همان اندازه اشاره کرد: “خدا آره.”

که مکالمه کوتاه و یا برخی از تغییرات جزئی از آن است را به جای رفتن به بالا و پایین انگلیس در روز بارها و در نهایت باز کردن درهای خود را دوباره به تشنه به طور منظم.

آنها بوده ام از دست رفته به شدت در این کشور coronavirus مستند. در واقع این کشور بارها که تعداد حدود 47,000 با توجه به آبجو و میخانه انجمن گفته شد به بستن درهای خود را در 20 مارس سه روز قبل از نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد که کامل مستند.

“ما در حال گرفتن دور, باستان حق مسلم رایگان-متولد مردم بریتانیا برای رفتن میخانه و من می توانم درک کنند که چگونه مردم احساس می کنند که در مورد او گفت:” وقتی خود را اعلام بسته شدن.

و دوباره در روز یکشنبه هنگامی که گسترش بخش عمده ای از مستند محدودیت های بیشتر او با اشاره به “تاریک میخانه” به رله درک خود را از تاثیر اجتماعی مبارزه با کروناویروس. هیچ تغییر قبل از ژوئیه به نظر می رسد.

صنعت است که دیده می شود هزاران نفر از بارها نزدیک بیش از چند دهه گذشته, چهره, چشم انداز بیش از هزاران رفتن زیر. بسیاری از آنها انجام آنچه آنها می توانند برای خدمت به جامعه از جمله در شمال لندن است که ارائه تازه کشیده آبجو برای بایگانی اطلاعات به صف مشتریان در 3.5-پاینت (2 لیتری) ظروف.

که چیزی, اما اگر آن را فقط در مورد نوشیدن آبجو و سپس اتاق نشیمن و یا باغ کفایت خواهد کرد. اما هرگز کاملا مشابه.

میخانه است یک خانه یک خانه دور از خانه — برای مصرف کنندگان و غیر مصرف کنندگان به طور یکسان. آن را از رفتن به میدان جنگ برای دوستان و خانواده در زمان های خوب و بد برای تاریخ اول و breakups. و یا فقط به در حالی که دور ساعت با هیچ چیز زیادی برای گفتن و یا انجام دهد.

آنها میزبان به زندگی غنی مراسم مجلل.

میخانه دارای جایگاه ویژه ای در فرهنگ بی بدیل در هر نقطه دیگری در جهان است. آنها کلید بلوک های ساختمان از یک هویت مشترک و به اشتراک گذاشته شدن اتصالات از کوله هملت در سیب کشور در جنوب غربی انگلستان از جمله در Somerset, به, بیشتر, whisky-متمرکز پناهگاه در اسکاتلند مانند در ایسل آاف سکی.

برخی مانند در شمال ولز بازگشت صدها سال و در مکان های سایه و محدود — به ظاهر توطئه گر در بحث ها جدا گوشه. دیگران gleaming و جدید, باز, وسعت, علوفه برای صدا و خشم از بحران سازمان ملل شش راگبی بین المللی است. بیشتر شبیه ورزشی تراس که پدران ما استفاده می شود برای ایستادن در روز شنبه بعد از ظهر.

و انگار همه چیز را در میان از درجه یک ناهار خوری به هفته امتحان.

آنها حتی باید آرایه ای از نام برای تحکیم پیوند تاریخ و درس خود را. که ye جان برف ؟ 19 قرن اپیدمیولوژی ، دوک و دوشس که — اجازه انجام برخی تحقیقات. دیگران فقط ساده عجیب و غریب است. واقعا ؟ این اتش بازی سلاح در جنوب شرقی لندن و یا در Cornwall.

آنها تغییر را از طریق سال آرامش در زمستان به عنوان ورود به سیستم آتش سر و صدا و اله هستند supped. طراوت در ارتفاع تابستان به عنوان باغ آبجو جهش به یک نوع mini-جشنواره — به خصوص در حال حاضر که آنها بچه پسند.

این نزدیکی غریبه که شاید بسیاری از دست رفته است. Opining در این و آن. از آن جایی که بسیاری از یادگیری مهارت های دیپلماتیک و استفاده از آنها. گاهی اوقات می توانید آن را بیش از حد به خصوص زمانی که یکی بیش از حد بسیاری شده است imbibed — یک کلمه عبور اینجا یا نامناسب نگاه وجود دارد می تواند به نوبه خود هوا آبی است. یا بدتر خشونت آمیز.

بدون بارها چیز کاملا کار می کند و همچنین بازگشایی مجدد حتی در دوران اجتماعی فاصله خواهد سیگنال شروع یک مسیر به حالت عادی بیشتر از شاید هر چیز دیگری. پس از چند ماه از مستند فشار جوامع نیاز به تعامل مجدد و میخانه بدون شک اصلی ترین وسیله نقلیه برای بلند کردن ارواح برای زندگی غنی مجلل به خود را شنیده ام یک بار دیگر.

علاقه داشتن به یک پاینت?

خدا آره!

___

دنبال AP همه گیر پوشش و

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر