توسط MATTHEW NAUGHTON

FALLS CHURCH, Va. (AP) — جذبه بود وسوسه انگیز: کوتاهی مو بودند به حال به عنوان فرصتی برای نوشیدن یک آبجو در یک نوار پس از فرمانداران در مریلند و ویرجینیا به توافق شل weekslong مستند محدودیت به دلیل coronavirus. اما بر خلاف دیگر مناطق کشور است که در حال خارش به بازگشایی ثروتمند حومه در آن دسته از کشورهای در حال اصرار بر ماندن تعطیل.

این تصمیم به دنبال یک الگوی دیرینه است که در آن مناطق مرفه مرز واشنگتن دی سی عمل کرده اند بیشتر در کنسرت با یکدیگر و پایتخت کشور در مقایسه با کشورهای خود را.

سی شهردار موریل Bowser خود در روز چهارشنبه تمدید این شهر اقامت در خانه سفارش تا ژوئن 8, با استناد به ادامه افزایش COVID-19 موارد است. ویرجینیا شمالی و حومه مریلند مونتگمری و شاهزاده جورج شهرستانهای ماندن تعطیل برای حداقل چند هفته آینده با استناد به کروناویروس مورد اعداد است که به طور نامتناسبی بالاتر از بقیه کشورهای خود را.

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان گفت: در حالی که او اجازه می دهد یک فاز یک برای بازگشایی دولت خود را روز جمعه به او نیز اجازه می دهد مونتگمری و شاهزاده جورج شهرستانهای را به حرکت در سرعت خود را.

در اوایل این هفته ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم گفت: دولت در فاز یک نیز می تواند آغاز خواهد شد در روز جمعه. فاز یک اجازه می دهد تا آرایشگاه و سالن مو برای بازگشایی و همچنین محدود صندلی در فضای باز در کافه ها و رستوران ها و کم ظرفیت خرید خرده فروشی.

غرب ویرجینیا اگر چه باقی خواهد ماند و در “فاز صفر” با تمام محدودیت ها هنوز هم در محل برای حداقل دو هفته پس از منطقه, درخواست برای معافیت.

نرتهم که قبلا در خواست یک رویکرد واحد و یکپارچه برای تمام اعضای دولت گفت: یک رویکرد دو جانبه به بازگشایی توجیه اعداد. در حالی که تصدیق کرد که درصد مثبت آزمون در حال سقوط در سراسر کشور او اشاره کرد که در صد در ویرجینیای شمالی کاهش یافته است و تنها به 25 درصد در حالی که در بقیه ویرجینیا از آن کاهش یافته است به 10٪.

اما عوامل دیگر در بازی. ساکنان ثروتمند حومه بالاترین متوسط درآمد در کشور و در شمال ویرجینیا به خصوص درصد زیادی از کارگران شاغل در با تکنولوژی بالا و دولت زمینه های است که اجازه می دهد آنها را به راحتی انجام دهد شغل خود را از صفحه اصلی بر خلاف کارگران در خدمت اقتصاد است.

“ویرجینیای شمالی است تحمل بیشتری از یک فرمت از محدودیت به دلیل آن متفاوت اقتصاد متفاوت به بازار کار گفت:” علامت گذاری Rozell یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه جورج میسون در ویرجینیای شمالی.

واقعیت هم این است که اقتصاد مریلند و ویرجینیا متصل به واشنگتن ،

اندی شلال صاحب Busboys و شاعران زنجیره ای از رستوران ها و کتاب فروشی های شاخه در هر سه مکان.

شلال گفت: Bowser خود مناسب است برای حفظ یک موضع محافظه کار. فرمانداران و عملا فرمانداران مانند Bowser “در حال گرفتن فشار از همه طرف,” او گفت:. “برای او باز خواهد بود سیاسی نامناسب در این زمان است.”

با این وجود شلال گفت که یک بار شمال ویرجینیا اجازه می دهد تا خود را آرلینگتون رستوران برای باز کردن برای پاسیو در فضای باز ناهار خوری او قصد دارد برای استفاده.

“این یک فرصت خوب برای یک محاکمه اجرا از برخی از اقدامات ایمنی ما نصب شده است,” او گفت:.

در سی منطقه شهرستان و شش شهرستان اطراف آن — از جمله پرنس جورج و شهرستان مونتگمری در ایالت مریلند و چهار شهرستان در ویرجینیا — دیده می شود بیش از 16,000 جدید COVID-19 موارد و حدود 750 مرگ و میر در دو هفته گذشته.

یکی از راه های کلیدی که در آن ایالت تعیین آمادگی خود را برای بازگشایی این است که از طریق افزایش تست همراه با یک روند رو به پایین در coronavirus موارد بیش از یک دوره دو هفته ای. اما در حالی که ویرجینیا افزایش یافته است, تست مریلند شاهد کاهش در آزمون اداره طی هفته گذشته یک AP تجزیه و تحلیل را نشان می دهد.

مارک Elrich, اجرایی, از, Montgomery, مریلند, شهرستان گفت: بازگشایی باید تلاش هماهنگ در سطح محلی است.

“مرزهای ما هستند بنابراین مایع,” او گفت:. “پس بگو کسی باز می شود یک بازار بزرگ در شمال ویرجینیا, آن را بسیار به احتمال زیاد است که مردم از همه جا در حال رفتن به رفتن وجود دارد. تا زمانی که شما می دانید که شما رو کنترل ویروس در جمعیت خود را که برای رفتن به یک چیز خوب است.”

Elrich گفت: او می داند که “یک اقلیت پر سر و صدای” ناراضی است با محدودیت اما با اشاره به رای گیری نشان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق افراد ترجیح می دهند که دولت همچنان تحت اقامت در خانه سفارش دهید.

شلال نیز غافل از تنش در روابط عمومی-بهداشت بحران و بحران اقتصادی.

“این یک کمی عجیب و غریب, راستش,” او گفت:. “آن آغاز شده به عنوان یک موضوع پزشکی و در حال حاضر آن را تبدیل شدن به یک مسئله سیاسی مخلوط با موضوع پزشکی.”

هوگان سخنگوی مایکل ریچی گفت: فرماندار پشتیبانی از این مناطق است که احساس آنها آماده نیست برای باز کردن. او گفت: دولت با تشویق رهبران محلی در نقاط مختلف کشور “را برنامه ریزی و تصمیم گیری است که بهترین ها را برای ساکنان خود را.”

نرتهم تصمیم به طور رسمی معاف شمال ویرجینیا از ورود به فاز یک است و برای برخی از تأکید خاردار تقسیم بین منطقه محلی شناخته شده به عنوان نوا و بقیه از ویرجینیا یا RoVa.

جمهوری خواه مجلس رهبر اقلیت تاد گیلبرت که نشان دهنده بخش هایی از دره شناندو گفت: او زمانی که متوجه نرتهم با استفاده از “استراحت ویرجینیا” عبارت پردازی برای توجیه یک محل اقامت برای ویرجینیای شمالی.

“در این زمینه فقط آن را تقویت می کند که زمانی که روستایی ویرجینیا درخواست شد برای باز کردن زود هنگام او گفت: اما زمانی که ویرجینیای شمالی خواسته برای باز کردن دیر گفت: بله” گیلبرت گفت.

___

آسوشیتد پرس خبرنگاران اشرف خلیل و مگان هویر در واشنگتن; Brian Witte در آناپولیس مریلند و رجینا گارسیا کانو در بالتیمور کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de