توسط KEVIN FREKING و جیل COLVIN

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام فرمانداران سراسر کشور روز شنبه به کار به بازگشایی مدارس که بسته شد به دلیل coronavirus تیز در نظر گرفتن موضوع را با دکتر Anthony Fauci را احتیاط در مقابل حرکت بیش از حد به سرعت در ارسال دانش آموزان به کلاس.

رئيس جمهور را متهم Fauci مایل “بازی تمام طرف معادله” یک نظر که پیشنهاد او این است که خسته کننده ملت بیماری های عفونی متخصص.

“من فکر می کنم آنها باید باز مدارس کاملا. من فکر می کنم آنها باید” مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید, انعکاس نظرات او ساخته شده بود در یک مصاحبه تلویزیونی. “کشور ما رو به عقب بر گردیم و آن را به عقب بر گردیم به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. و من نمی در نظر گرفتن کشور ما در آینده اگر مدارس تعطیل هستند.”

Fauci بود خواست احتیاط در قبل از شهادت یک کمیته مجلس سنا سهشنبه اگر چه او روشن ساخته است که او معتقد است بازگشایی تصمیم گیری خواهد شد به احتمال زیاد متفاوت از یک منطقه به منطقه بعدی است.

“ما نمی دانیم که همه چیز را در مورد این ویروس و ما واقعا بهتر بود بسیار مراقب باشید به خصوص وقتی که می آید به کودکان” Fauci گفت: کمیته. در یک نقطه او گفت که اعضای “ایده داشتن درمان های در دسترس و یا واکسن برای تسهیل ورود مجدد دانشجویان به سقوط مدت خواهد بود چیزی است که می تواند یک بیت از یک پل خیلی دور است.”

Fauci بعد مشخص شد که او دلالت دانش آموزان باید محروم از بازگشت به کلاس تا COVID-19 واکسن توسعه یافته است. اما نظرات او بودند با این وجود در ایران توسط مفسران محافظه کار و همچنین به عنوان سن. رند R-Ky., که به مفهوم “نوع مسخره است.”

“برای من, آن را قابل قبول پاسخ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از Fauci در روز چهارشنبه. او گفت: coronavirus است “تا به حال تاثیر بسیار کمی در افراد جوان” اگرچه بیش از موارد مرموز سندرم التهابی در افراد جوان است که تصور می شود مربوط به virus.

صحبت از Fauci تهمت گفت: Maria Bartiromo در یک مصاحبه برای فاکس کسب و کار شبکه خبر “صبح با ماریا” که “من کاملا مخالفم با او در مدارس است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و Fauci باید علنا مخالفت قبل از جمله در اثر برخی داروها که تست شده اند برای درمان ویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن است و همچنین در مورد Fauci مثبت توجه رسانه ها و تمایل خود را به تناقض جمهور. اما مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین اذعان کرد که مقاومت برای از بین بردن, دکتر, خواهد بود شدید.

, Fauci صادر کند و هشدار داد که شهرها و ایالات متحده می تواند “را به عقب برگردانید” و دیدن بیشتر مرگ و آسیب های اقتصادی اگر آنها را بلند stay-at-home سفارشات بیش از حد به سرعت یک پیام است که می ایستد در تضاد به مغلوب ساختن پیشی جستن فشار برای بازگشایی این کشور به عنوان او تلاش می کند تا بی پرده آسیب های اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر در طول انتخابات سال است.

“وجود دارد یک خطر واقعی است که شما ماشه شیوع است که شما ممکن است قادر به کنترل” Fauci به عنوان هشدار داد بیش از دو دوجین متحده شروع به بلند کردن مستندات خود را.

در میان کسانی که در حال کلرادو و داکوتای شمالی که فرمانداران ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه.

در داکوتای شمالی است که تا به حال موارد کمتر از بسیاری از کشورهای دیگر کالیفرنیا ، داگ بورگوم اجازه اکثر کسب و کار برای بازگشایی, آوریل 1 با اقدامات احتیاطی که شامل محدود کردن کافه ها و رستوران ها با نصف ظرفیت و نیاز به آرایشگاه و زیبایی به پوشیدن ماسک.

بورگوم این هفته اعلام کرد که مدارس ممکن است به ارائه برخی از برنامه های تابستانی آغاز ژوئن 1 اگر مدرسه محلی مقامات تصویب و اقدامات مانند محدود کردن اندازه کلاس.

در همان زمان, مرگ و میر همچنان به افزایش است. مقامات بهداشتی دولت در روز سه شنبه گزارش دو مورد جدید مرگ و میر ناشی از COVID-19 آوردن آن مرگ و میر به 38. دولت همچنین گزارش 53 موارد جدید آوردن مجموع به 1,571.

تاثیر در کلرادو بوده است به مراتب بدتر است. مرگ و میر وجود دارد پیشی گرفته 1,000 این هفته با بیش از 20 ، 000 داشتن تست مثبت است.

لیبریا Jared پلیس در این ماه به تدریج شروع به استراحت محدودیت در حالی که هشدار وجود دارد می تواند حرکت صعودی اگر ویروس موج.

پلیس تا به حال انتقاد از سازمان مدیریت اضطراری فدرال در طول روزهای اولیه از این بیماری همه گیر برای موجد خسارت در به خرید تجهیزات حفاظت فردی و سایر منابع که در کلرادو مانند بسیاری متحده شده بود مذاکره با فروشندگان خصوصی. اما به تازگی او را گرفته بیشتر رویکرد دیپلماتیک به کار با دولت است.

کاخ سفید به شدت احتیاطی در روزهای اخیر برای حفاظت از رئیس جمهور و مقامات ارشد مقامات دولت از این ویروس پس از دو افرادی که کار بر روی ترکیب آزمایش مثبت است. چرا که او تا به حال در تماس با یکی از این افراد معاون رئیس جمهور مایک پنس شده است نگه داشتن فاصله خود را از تهمت صحبت کردن با تلفن به جای در فرد است.

“من دیده نمی مایک پنس و من او را از دست ندهید” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “در حالی که کمی ما را از هم جدا ماندن از آنجا که شما نمی دانید که چه اتفاقی می افتد با این دیوانه و وحشتناک بیماری است.”

___

آسوشیتد پرس نویسندگان جیم اندرسون در دنور و جیمز مک فرسون در بیسمارک داکوتای شمالی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de