سفر قهرمان: ماجراجویی نهایی

از طریق برخی از مهمترین pathbreaking قطعه از نوشتن چنین به عنوان قدرت افسانه, قهرمان هزار چهرهو درونی می رسد از فضا, جوزف کمپبل به ما مفهوم سفر قهرمان. در ارزش اسمی, مفهوم است که اساسا ترکیبی از اسطوره ها و افسانه ها از بی شمار فرهنگ از سراسر جهان — یک “جوانه ایده” است که به شکل پایه و اساس داستان است.

با توجه به qz.com: “هر کسی می تواند تبدیل به یک قهرمان — بر روی هدف و یا حتی به طور تصادفی. اما آن را شامل دردناک تکامل است که یک پیش نیاز برای عظمت است.”

اما سفر قهرمان است بسیار بیشتر از آن است. آن را نمادی از روایت ما را به زندگی ما و ما هدف از وجود است. این اساس تقریبا تمام ماجراجویی و داستان های اساطیری. وجود دارد که در حقیقت دنباله ای از وقایع که آیا ما آن را ذهنی از طریق رسانه های خارجی مانند فیلم و یا در خود ما شخصی درونی کشت سفر. بیایید نگاهی به پیاده روی را از طریق سفر قهرمان.

(Image: wikimedia / CC0 1.0)

سفر قهرمان اساس تقریبا تمام ماجراجویی و داستان های اساطیری. (تصویر: ویکیپدیا / CC0 1.0)

عادی جهان

در مرحله اول ما دیدن قهرمان در محیط زیست طبیعی. که فرد ناقص است و ناقص و دست و پا زدن در احساسات ناشی از فقدان هدف در زندگی خود را. قهرمان مجبور است به دنبال چه جامعه دیکته. آنها بی اطلاع هستند و یا تمایلی به تحقق بخشیدن به پتانسیل واقعی خود را. این اصل نشان می دهد به طور پیش فرض بشر دولت از ذهن است.

تماس به ماجراجویی

این نقطه که در آن قهرمان وجود طبیعی به چالش کشیده است. وجود دارد یک تغییر در دولت خود را از ذهن و شایع ترین احساسات در اینجا این است که سردرگمی است. قهرمان است که در مواجهه با این معضل از پذیرش یک چالش است که تغییر زندگی خود را برای همیشه لطفا برای. آنها نیاز به خارج از منطقه راحتی خود را. عواقب امتناع از این تماس مشخص شده در این مرحله است.

امتناع از تماس

قهرمان شدید را تجربه آشفتگی و با وجود اینکه ارائه شده با این چالش است که تهدید موجودیت خود را و/یا وجود از مردم در اطراف آنها پیدا کردن خودش همیشه وجود ندارد و بارها و بارها امتحان کنید برای جلوگیری از اجتناب ناپذیر است. فاز انعکاسی است از ما چگونه سعی کنید به فرار از مسائل ما و پنهان شدن در پشت بهانه به مراحل مورد نیاز برای رسیدن به پتانسیل واقعی ما.

جلسه با مربی

در بسیاری از داستان های قوی وجود دارد و با نفوذ شکل که کمک می کند تا قهرمان چهره ترس خود را و آنها را آماده برای چالش های پیش رو. در زندگی واقعی این لزوما باید به یک تعامل فیزیکی با یک استاد است. این می تواند هر چیزی که شما روبرو می شوند — یک کتاب, کد, از, افتخار یک فرد شما هرگز ملاقات کرد اما که ایدئولوژی یا دیدگاه های شما الهام بخش است.

(Image: Screenshot / YouTube)

در بسیاری از داستان های قوی وجود دارد و با نفوذ شکل که کمک می کند تا قهرمان چهره ترس خود را و آنها را آماده برای چالش های پیش رو. (تصویر: Screenshot / YouTube)

عبور از آستانه

این نقطه حمل و نقل از جهان عادی به ویژه جهان است. قهرمان ممکن است هنوز ابهامات در مورد قابلیت های خود را به چالش اما آنها در یک نقطه از جایی که آنها می توانند بازگشت و آنها را برای اولین بار ساخته شده تعهد خود را به سفر.

آزمون متحدان دشمنان

یکی از مهم ترین نقاط در سفر قهرمان این است که اساسا در مرحله مقدماتی به ویژه جهان است. آنها در سفر خود و برخورد مردم با آنها اتحاد و یا مبارزه در میدان جنگ در جنگهای. آنها احساس راه خود را از طریق و آشنایی با قوانین ویژه ای در جهان است. این نشان دهنده چه هر کس می رود از طریق یک فاز جایی که آنها سعی می کنید برای ایجاد یک تغییر مثبت در زندگی خود. شما را به یک درک جدید خود را, محیط زیست, دوستی, را, دشمنان و یادگیری مهارت های جدید.

با توجه به prezi.com: “فیلم” پدرخوانده ” واقعا شامل این مرحله از سفر قهرمان. این همه را دارد: دشمنان (به Tattaglias), متحدان و تیم (از خانواده Corleone و متحدان آنها) و البته آزمون (یک زن و شوهر نمونه خواهد بود مرگ سانی Corleone و مایکل در حال ارسال به سیسیل).”

رویکرد درونی غار

مرحله یکی مانده به آخر قهرمان رو خود چالش نهایی است و این فاز که در آن بسیاری از انعکاس درگیر است. قهرمان در این مقطع زمانی چه آنها هرگز احساس ممکن بود. آنها را تثبیت قدرت خود و در محل خاص و در این مرحله آنها احضار تمام منابع در اختیار خود را به چهره خود را به چالش بکشد.

مصیبت

این چیزی است که در این سفر مورد تمام شده است. مصیبت این است که محور سفر قهرمان. به طور خاص قهرمان دستخوش یک “مرگ” را تجربه کنند. چالش به تخلیه تمام منابع خود را و آنها را از لحاظ جسمی و ذهنی. آنها دیگر کسی که در این سفر آغاز شده و آنها در حال حاضر تولد. این فاز نشان دهنده چگونه ما مجبور به تغییر از طریق موانع و در فرایند ظهور قوی تر و ادعا حق ما را به پاداش.

پاداش

وجود گنج است که محافظت شده توسط هر اژدها; اکسیر; منبع قدرت نامحدود — آن است که هر آنچه که قهرمان خود را به دست آورده مصیبت. این چیزی است که در اصل الهام گرفته از قهرمان به مجموعه ای از در سفر و چه مخاطب یا خواننده است که منتظر است. نشانگر آن علت برای جشن.

(Image: Screenshot / YouTube)

پاداش هر قهرمان به دست آورده خود را از طریق مصیبت شاید یک گنج محافظت شده توسط اژدها. (تصویر: Screenshot / YouTube)

جاده پشت

این نقطه معکوس برای تماس به ماجراجویی. در حالی که تماس به ماجراجویی می کشد قهرمان به ویژه جهان راه بازگشت مجموعه قهرمان خود را در مسیر بازگشت به دنیای عادی. فاز دوباره برقرار معادله قهرمان دارد با جهان عادی پس از دگردیسی.

قیامت

این اشکال دم-فرمت پایان از مصیبت فاز که در آن قهرمان مورد نیاز است برای تقویت خود را تازه به دست آورد وضعیت قهرمان و فداکاری برای حفظ و یا بازگرداندن نظم در جهان عادی. این مرحله بسیار مهم است در تبيين قهرمان که شروع به سفر خود را از که آنها در حال حاضر.

بازگشت با اکسیر

این فاز نماد جشن و به اشتراک گذاری ثروت که قهرمان به دست آورد تا از این ویژه جهان با جهان عادی. آن را فراهم می کند بسته به این سفر آن را به عنوان ایجاد هدف از قهرمان. اکسیر نماد هر چیزی از یک داروی معجزه ثروت مشترک با فقرا دانش جدید و یا به سادگی تحقق یک حقیقت است. آن را فراهم می کند حرکت لازم نیست برای از سرگیری زندگی در جهان عادی.

سفر قهرمان است که در اصل یک چرخه که شامل فرد سفر بین دو جهان — “عادی جهان” و “ویژه جهان است.” مانند قهرمان ما سفر شروع می شود و به پایان می رسد در جهان عادی. ما به طور مداوم نیاز به تصویب از طریق یک جهان خاص و در چالش های خودمان را تغییر دهیم. سوال — آیا شما آماده برای این سفر?

با توجه به scottjeffrey.com: “سفر قهرمان نشان دهنده یک monomyth که می بینیم در اکثر اگر نه همه فرهنگ ها; این نشان دهنده یک فرایند است که مربوط به کل خانواده انسان است.”

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

می توانید از طب سنتی چینی کمک به مقابله با CCP Virus

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر