توسط MARK KENNEDY

نیویورک (AP) — بودجه بزرگ موسیقی “یخ زده” نمی خواهد بازگشایی زمانی که تئاتر برادوی راه اندازی مجدد مارک برای اولین بار از زمان تاسیس نشان می دهد قطع شده است با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

تا به حال فقط نشان می دهد که در انتظار بودند به طور رسمی باز اعلام کرده اند تعویق و یا لغو. دیزنی هنوز “شیر شاه” و “علاءالدین” در برادوی و پنج تولیدات “یخ زده” برنامه ریزی شده در سراسر جهان است.

با استناد به “جهانی همه گیر” Thomas Schumacher جمهور و تولید دیزنی تئاتر محصولات روز پنجشنبه گفت که در حال اجرا سه دیزنی را نشان می دهد در برادوی بود “قابل دفاع است.”

40-بازیگران “یخ زده” باز در مارس 2018 و قرار داده شده در میان پنج برادوی محصولات برای هر دو ناخالص و حضور بیش از دو سال از آن فرار اغلب کشیدن در بیش از $1 میلیون و حتی 2 میلیون دلار در هفته است. آن فروش بیش از 150 میلیون دلار است.

بازیگران’ انجمن حقوق صاحبان سهام که نشان دهنده 51,000 بازیگران و مرحله مدیران واکنش نشان داد و با ترس به اخبار و خواست نیویورک و سیاستمداران ملی برای نجات بخش هنر.

“اخبار امروز باید همه دست به دست در عرشه لحظه برای رژیم صهیونیستی است. (ماریو) Cuomo, شهردار (بیل) د Blasio و کنگره گفت:” ماری McColl مدیر اجرایی. “هنر و سرگرمی بخش درایوهای اقتصاد, نیویورک, درست مثل آن را در شهرستانها و شهرهای سراسر کشور است. تصمیمات اتخاذ شده در روزها و هفته های آینده را شکل خواهد داد که در آینده از بخش هنر برای سال آمده است. مقامات دولتی در تمام سطوح باید بیشتر فکر کنیم با قاطعیت در مورد حمایت از هنر و یا ما کل اقتصاد کندتر خواهد بود به بهبود است.”

دیزنی تئاتر می شود هیچ شرکت یارانه از شرکت والت دیزنی و مرحله خود را نشان می دهد باید از نظر مالی خود کفا است. خود موزیکال هستند به شدت وابسته به خانواده و مخاطبان کشیده شده از out-of-towners و گردشگری حساب برای برخی از 60 درصد از برادوی بلیط دارندگان.

شوماخر گفت: repurposing مجموعه و لباس از برادوی نشان می دهد کمک خواهد productions از “یخ زده” در تور آمریکای شمالی و همچنین نشان می دهد در لندن و سیدنی و توکیو, هامبورگ, آلمان. دیزنی دیگر نشان می دهد که در کار از جمله یک مرحله موسیقی از “شاهزاده عروس” و یک نسخه از “هرکول”.

اگر چه تاریخ دقیق برای اجرای برنامه به رزومه در برادوی هنوز به تعیین خواهد برادوی تولید کنندگان در حال حاضر ارائه بازپرداخت و مبادلات برای بلیط های خریداری شده را نشان می دهد از طریق سپتامبر. 6.

برادوی اجرای برنامه متوقف شد در مارس 12 بعد از کومو ممنوعیت تجمعات 500 یا بیشتر مردم است. وجود 31 productions در حال اجرا از جمله هشت جدید نشان می دهد در پیش نمایش و دیگری هشت را نشان می دهد در تمرینات آماده سازی برای فصل بهار است.

برخی از نشان می دهد مانند یک آینده احیای نیل سیمون “پلازا سوئیت” بازیگران Matthew Broderick and Sarah Jessica Parker, و همچنین به عنوان یک موسیقی مورد مایکل جکسون را تحت فشار قرار دادند تولید خود را برای سال آینده.

دیگر نشان می دهد که برنامه ریزی شده برای باز کردن این بهار رها شده اند برنامه های خود را از جمله “جلادان” و احیای ادوارد آلبی است “کسانی که ترس از Virginia Woolf?”

___

علامت کندی در

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de