توسط مارک لوی و مایکل RUBINKAM

HARRISBURG, Pa. (AP) — دو روز پس از رژیم صهیونیستی است. تام Wolf مورد آنها را به عنوان “بزدلانه” و قول داد به خودداری از بودجه چند, پنسیلوانیا, شهرستان, نشانه های چهارشنبه آنها در حال حرکت به جلو با برنامه های به زودی او را با بلند کردن برخی از محدودیت های همه گیر. دیگران را تحت حمایت فرماندار تهدید.

کمیسیون در بسیاری از یمن کنترل استان ها که در آن فرماندار دموکرات هنوز به سهولت هر گونه محدودیت می گویند که آنها می توانید مدیریت بر بهداشت عمومی از COVID-19 و بازگشایی با خیال راحت. آنها می گویند shutdown تهدید به نابود کردن اقتصاد محلی — به خصوص کسب و کارهای کوچک — دیگر آن می رود.

“بیا این جمعه ما را در افتتاح چرا که ما شده ایم گرفتن صدها ایمیل, پیام های متنی و تماس های تلفنی است که این صاحبان کسب و کار در آستانه بسته شدن پایین” دانیل کمپ سوم رئیس جمهوری بیش از حد هیئت مدیره شهرستان کمیسیون گفت: دولت و مجلس سنا در جلسه روز شنبه.

Beaver County, صفحه اصلی سپاهان خانه سالمندان شیوع گفت: این طرح به عمل به عنوان اگر گرگ در حال حاضر کاسته محدودیت وجود دارد به این معنی ساکنان می توانند آزادانه ترک خانه های خود و خرده فروشان دفاتر و دیگر انواع کسب و کار می تواند بازگشایی شده است. به دلیل شیوع بیش از حد است که تنها غرب پنسیلوانیا شهرستان است که باقی می ماند قفل شده است.

Columbia County, در ضمن رای دادند روز شنبه برای پیوستن به بیش از حد و دیگر شهرستانهای استان است که طرح بلند گرگ اقامت در خانه دستور و اجازه می دهد تا کسب و کارهای غیر ضروری به بازگشایی جمعه بدون برکت و رحمت خود را. کلمبیا گفت: آن coronavirus اعداد شده اند متورم با گزارش بی نظمی و متهم به دفتر فرماندار از عدم برقراری ارتباط و چرا از آن نشده است مجاز به خروج از برخی از محدودیت های همه گیر.

اما کلمبیا قطعنامه همچنین هشدار داد در کسب و کار بازگشایی در مخالفت با دولت shutdown که آنها این کار را در خطر خود با اشاره به بخش “نمی تواند محافظت از شهرستان کسب و کار و افراد” از دولت مصر است. Wolf گفته است که کسب و کار است که باز بدون اجازه خود را به خطر اندازد حرفه ای و کسب و کار مجوز گواهی اشغال و سیاست های بیمه.

“ما نمی خواهم به انجام آنچه ما امروز” گفت: Columbia County کمیسر دیوید Kovach یک دموکرات که عضو هیئت مدیره اکثریت جمهوری خواه. “اما ما احساس می کنیم نیاز به ایجاد یک بیانیه.”

استان ها که هنوز برنامه ای برای لغو محدودیت وجود گرگ را تهدید به خودداری میلیاردها دلار در COVID-19 بودجه نیز شامل لبنان و لنکستر دولت هفتم-پرجمعیت ترین.

اما مقامات شهرستان در جای دیگر — از جمله Schuylkill County و Dauphin County, صفحه اصلی, دولت و سرمایه — زمان توجه و حمایت کردن حتی به عنوان آنها همچنان به فشار گرگ برای بلند پروازانه تر بازگشایی جدول زمانی.

“برای ما به تهدید و سپس اجرای یک” هی همه بازگشت به سبز در Berks County,’ ما را به رنج می برند عواقب” گفت: Berks County کمیسر کوین Barnhardt, یک دموکرات با اشاره به گرگ رنگی بازگشایی طرح است. “و من نمی خواهم به یکی می گفت هی من برگزار شد تا پول یا ما محروم بودند ، به دلیل یک تصمیم احمقانه.”

George F. Halcovage جونیور جمهوری خواه صندلی از Schuylkill County هیئت مدیره گفت: فرماندار در زمان بیشتر آشتی جویانه تن در یک کنفرانس تلفنی با county کمیسیون.

“این تماس تلفنی شنیدن فرماندار گویند” ما نیاز به مشارکت و همکاری با county, کمیسیون,’ است که بسیار مهم بود,” او گفت:. “این اولین بار است که من شنیده ام که گفت.”

یک پیام در سمت چپ بود با گرگ را اواخر روز چهارشنبه به دنبال نظر.

فرماندار قبلی هشدار به شهرستان آمد در میان افزایش فشار از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره که می خواهند او را به آسانسور خود را همه گیر محدودیت با سرعت بیشتری در مناطق دیگر در پنسیلوانیا است. Wolf گفته است که در حال حرکت با سرعتی بیش از حد ریسک به خطر انداختن پیشرفت پنسیلوانیا ساخته شده است که در برابر یک ویروس است که بیمار برخی از 59,000 کشته و نزدیک به 4000 نفر در سطح ایالت.

در Berks County, کمیسیون روز چهارشنبه گفت: آنها نمی تواند در وجدان خوب توصیه در کسب و کار برای بازگشایی در سرپیچی از گرگ با توجه به این خطر است.

اما در یک ویدیو کنفرانس خبری که در آن آنها دعوت چندین تلاش صاحبان کسب و کار کوچک به صحبت های هیئت مدیره به نام گرگ بلافاصله اقدام به اجازه می دهد Berks به بازگشایی آن می توانید انجام دهید تا با خیال راحت.

بزرگ جعبه خرده فروشان شده اند که ضروری و مجاز به کار در طول همه گیر هستند و به طور پیوسته قرار دادن محلی متعلق به رقبای خارج از کسب و کار آنها گفت.

“فرماندار Wolf ما در حال التماس شما را به تجدید نظر در آنچه شما انجام می دهند به کشورهای مشترک المنافع پنسیلوانیا و به Berks County” گفت: Christian Leinbach, GOP صندلی از Berks County هیئت مدیره. “آیا شما واقعا باور یک مغازه گل کوچک کمتر است امن تر از هزاران نفر از مردم هجوم آوردند خارج شده و لاو برای روز مادر گل؟”

در دیگر coronavirus مربوط به تحولات:

___

موارد

پنسیلوانیا وزارت بهداشت روز چهارشنبه گزارش داد 137 اضافی coronavirus مرگ و میر بالا بردن سطح ایالت در مجموع به 3,943.

مرگ و میر رخ داده است بیش از چند هفته گذشته. وزارت بهداشت و درمان شده است آشتی سوابق خود را با داده های ارائه شده توسط بیمارستان های سلامت, سیستم های شهری, ادارات بهداشت و خانه های سالمندان.

بیش از دو سوم از دولت ویروس مرگ و میر رخ داده است در میان ساکنان خانه های سالمندان و موسسات مشابه.

مقامات بهداشتی گزارش 707 جدید عفونت آوردن ایالت مجموع به حدود 59,000.

تعدادی از عفونت است که تصور می شود به مراتب بالاتر از دولت مورد تایید شده تعداد زیرا بسیاری از افراد آزمایش شده است نیست و مطالعات نشان می دهد افراد آلوده می تواند بدون احساس بیمار. هیچ اطلاعات در مورد چگونه بسیاری از مردم به طور کامل بهبود یافتند.

برای اکثر افراد این ویروس باعث خفیف یا متوسط علائم روشن است که در چند هفته. افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود هستند در معرض خطر بیشتر بیماری شدید از جمله پنومونی و یا مرگ.

___

بودجه آموزش و پرورش

پنسیلوانیا مدارس را دریافت خواهد کرد $524 میلیون دلار بودجه فدرال برای کمک به آنها در پاسخ به این ویروس دفتر والی گفت.

ایالات متحده وزارت آموزش و پرورش مصوب پنسیلوانیا نرم افزار برای یک بار اضطراری تخصیص بود که بخشی از دولت فدرال coronavirus تسکین قانون توسط رئیس جمهور امضا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر ماه مارس است.

مدارس ممکن است با استفاده از بودجه برای طیف گسترده ای از اهداف از جمله مواد غذایی, خدمات حرفه ای, آموزش, تکنولوژی, خرید مایع و تمیز کردن وسایل تابستان و پس از برنامه های مدرسه و بهداشت روانی پشتیبانی فرمانداری گفت.

tinyurlis.gdulvis.netshrtco.de