دانشمندان در سراسر جهان در حال کار در روز و شب به توسعه یک واکسن است که می تواند پایان CCP coronavirus بیماری همه گیر. چین برای توسعه یک COVID-19 واکسن است نه فقط در مورد صرفه جویی در زندگی شهروندان خود را, اما همچنین یک فرصت برای تغییر موقعیت خود در جامعه بین المللی پس از انتقاد باعث شیوع.

واکسن نژاد

در حال حاضر وجود دارد صدها نفر از پتانسیل واکسن نامزدها در سطح جهان است. وجود دارد به احتمال زیاد تنها یک برنده خواهد بود. کسی که توسعه موفق واکسن را در تمام شکوه و عظمت از صرفه جویی در جهان و همچنین ایجاد مقدار زیادی از پول. تا آنجا که جغرافیای سیاسی نگران است که COVID-19 واکسن باعث شده یک نوع جنگ سرد بین ایالات متحده و چین شبیه به مسابقه فضایی با روسیه است.

به گفته برایان Mercurio یک استاد حقوق در دانشگاه هنگ کنگ و یک کارشناس دارو ثبت اختراع چینی دولت سعی خواهد کرد برای متقاعد کردن کشورهای دیگر برای تصویب آن واکسن برای اولین بار. رژیم ممکن است انجام تمام این می تواند به خنثی کردن توسعه واکسن از کشورهای دیگر پس از آن به شدت می خواهد به عنوان “نجات دهنده است.” “چین را سریع پیگیری روند تصویب برای یکی از آن خانه-طراحی و توسعه واکسن در حالی که ردیابی سریع یک خارجی-طراحی و توسعه واکسن. در این راه تنها واکسن است که می تواند به بازار عرضه شده و تزریق در چین خواهد بود که چینی ساخته شده واکسن” Mercurio گفت: برای فردا.

(Image: Screenshot / YouTube)

چینی رژیم سعی خواهد کرد برای متقاعد کردن کشورهای دیگر برای تصویب آن واکسن برای اولین بار. (تصویر: Screenshot / YouTube)

چنین نگرشی بود که در حال حاضر بر روی صفحه نمایش پس از شیوع ویروسی جهانی شد. چین رفت و در یک ماسک-هدیه ولگردی و قانونی شکنی ارسال هزاران facemasks به کشورهای دیگر در یک پیشنهاد به پروژه خود را به عنوان یک مسئول قدرت. اگر رژیم می کند توسعه واکسن آن را اجتناب ناپذیر است که پکن خواهد ترومپت آن را از طریق تمام رسانه ها. به گفته برخی از کارشناسان coronavirus واکسن توسعه است که دیده می شود به عنوان نوعی از بازی های المپیک در چین که در آن آنها آمده است در اول و برنده مدال طلا. CCP ریخته یک مقدار زیادی از منابع به توسعه واکسن حتی استقرار ارتش دانشمندان است.

پکن-بر اساس Sinovac تراریخته Ltd. یک دارو ساز توسعه داده است که امیدوار کننده واکسن در حال حاضر شروع به صحبت کردن با رگولاتور در کشورهای دیگر مورد انجام در مقیاس بزرگ در اواخر مرحله کارآزمایی بالینی است. تیانجین بر اساس CanSino بیولوژیک, Inc. همکاری با ارتش چین به توسعه یک واکسن نامزد و ارائه یک نرم افزار برای انجام آزمایش های بالینی در کانادا. اگر این سرمایه گذاری به نوبه خود یک موفقیت چین را یک “قدرت نرم” سلاح در دست خود. حتی برخی از کشورها که بلندترین انتقاد پکن برای محرمانه بودن آن بیش از این ویروس به احتمال زیاد mollified.

تهدید نرم

با توجه به FBI, چینی, هکرها ظاهرا در تلاش برای سرقت COVID-19 واکسن داده های تحقیق و دولت ایالات متحده انتظار می رود که به صدور یک بیانیه رسمی در روزهای آینده. برخی بر این باورند که نرم تلاش می تواند باعث رسما تحریم ضد آمریکایی سازمان که مسئولیت رسیدگی به تهدیدات سایبری از جمله اشخاص مانند آژانس امنیت ملی و پنتاگون Cyber Command.

According to the FBI, Chinese hackers are apparently trying to steal COVID-19 vaccine research data. (Image via pixabay / CC0 1.0)

با توجه به FBI, چینی, هکرها ظاهرا در تلاش برای سرقت COVID-19 واکسن داده های تحقیق. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

FBI ارزیابی به شرح زیر اخیر مشترک هشدار صادر شده توسط ایالات متحده و بریتانیا که هشدار داد که هکرها با هدف قرار دادن ملی و بین المللی COVID-19 پاسخ. این نرم تلاش بودند انجام شده توسط Advanced Persistent Threat (APT) گروه با استفاده از “رمز عبور پاشش” روش. اطلاعات شخصی ذخیره شده توسط موسسات دانشگاهی پزشکی و مراکز تحقیقاتی دولت های محلی و…. هدف قرار گرفتند. APT گروه هستند که با حمایت کشورهایی مانند چین و ایران و روسیه است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

کارت اعتباری و وام دهندگان در مواجهه با گرما به علت COVID-19

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de