پریتزکر معذرت خواهی برای گفتن MLB بازیکنان نباید معامله

شیکاگو (AP) — فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر عذرخواهی برای انتقاد از بازیکنان بیس بال برای چانه زنی بیش از حقوق خود را در مذاکرات با مدیریت در نحوه دریافت coronavirus-تاخیر نجومی در راه است.

روز سه شنبه “من می دانم که بازیکنان حق چانه زدن بیش از حقوق خود را” اما اضافه کرد “من نا امید در راه های بسیاری است که بازیکنان در حال برگزاری برای این بسیار بسیار بالا حقوق و پرداخت در طول زمان هنگامی که من فکر می کنم همه به خطر انداختن.”

در او , او گفت:, “من می خواهم به آدرس چیزی که من گفتم دیروز در مورد بیس بال و بیس بال بازیکنان است.”

“من می خواهم برای معذرت خواهی برای ترک این تصور که بازیکنان بیس بال باید این حق را برای مقرون به صرفه برای محافظت از سلامت خود و ایمنی” از حزب دموکرات گفت. “من کاملا پشتیبانی که راست و من باید ساخته شده است که بیشتر روشن است.”

بازیکنان مورد توافق در ماه مارس به قبول در کوتاه فصل به عنوان بخشی از یک معامله است که تضمین آنها زمان سرویس اگر هیچ بازی هستند.

صاحبان در روز دوشنبه به تصویب یک پیشنهاد برای یک 82-بازی فصل. نگران از دست دادن پول اگر بازی ها را بدون طرفداران صاحبان تایید درخواست بازیکنان به پایه حقوق خود را بر روی بازیکنان می گویند که به مقدار حقوق و دستمزد کلاه و آنها هرگز موافق به آن چارچوب است.

پریتزکر یکی از اعضای خانواده که صاحب هایت. فوربس تخمین زده است که خود را خالص ارزش $3.4 میلیارد دلار است.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر