بحران همه گیر هوا به آمار بیمه برای $200 میلیارد

لندن (AP) — این بیماری همه گیر خواهد شد و هزینه های صنعت بیمه بیش از $200 میلیارد دلار با توجه به لویدز لندن که تخمین زده است که خود را پرداخت در حال حاضر در رقابت با هفت. 11, 2001 حملات و یا ترکیب اثر طوفان هاروی ماریا و ایرما در سال 2017.

لویدز که به عنوان یک بازار بیمه می پردازد به بیمه متاثر از بلایای طبیعی گفت: این انتظار به پرداخت بین $3 میلیارد دلار و 4.3 میلیارد دلار به شرکت های بیمه برای کمک به آنها در مقابله با COVID-19 بیماری همه گیر.

ضرر و زیان می تواند گسترش و اگر مستندات در ادامه به سه ماهه بعدی که فشار کلی هزینه برای صنعت بیمه برای $203 میلیارد دلار است. بر خلاف طوفان برای مثال همه گیر تاثیر جهانی سیستمیک مدت و بلند مدت.

“لوید معتقد است که هنگامی که مقیاس و پیچیدگی های اجتماعی و اقتصادی تاثیر COVID-19 به طور کامل درک کلی هزینه به بازار جهانی بیمه های غیر زندگی و صنعت است به احتمال زیاد به مراتب بیش از کسانی که رویدادهای تاریخی” لندن مبتنی بر بازار بیمه گفت.

مطالعه انجام شده توسط لویدز فرض اجتماعی فاصله و مستند اقدامات از طریق 2020 و همچنین پیش بینی کاهش در تولید ناخالص داخلی در سطح جهان است.

“چه چیزی باعث COVID-19 منحصر به فرد است که نه تنها ویرانگر ادامه انسانی و اجتماعی بلکه شوک اقتصادی.” لوید اجرایی جان نیل گفت. “با در نظر گرفتن همه این عوامل با هم را به چالش صنعت به عنوان قبل از هرگز, اما ما را حفظ خواهد کرد با تمرکز بر حمایت از مشتریان و در ادامه به پرداخت ادعا می کند در طول هفته ها و ماه های آینده.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر