مارشال در تلاش برای متحد کردن ایران با استقرار در کانزاس مسابقه

جان هانا

TOPEKA کن. (AP) — راجر مارشال نشان دهنده غربی کانزاس در کنگره منطقه غنی از عربستان آرا و اهدا کنندگان است که با توجه به حالت چهار سناتور ایالات متحده آمریکا در طول 50 سال گذشته. او مسلح با درجه بالا تاییدیه و معادل آن از طلا در یک جمهوریخواه سنا اولیه: یک کلیپ از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تماس او را “دوست بزرگ.”

او حتی یک دکتر که در تبلیغات نشان می دهد او در مالش و یک کت سفید که او را نیز فرسوده برای مصاحبه.

هنوز مارشال تلاش برای تحکیم توافق حمایت اولیه در برابر سابق کانزاس وزیر امور خارجه کریس Kobach شاید بیشتر تفرقه سیاسی رقم در سیاست خارجه. قوی و تردید در مورد مارشال برخی از جمهوری خواهان تماشای ظهور نامزد دیگری در مسابقه و نگرانی از نو که آیا آنها قادر خواهید بود برای انتخاب یک جمهوری خواه است که می توانید بکشید کردن چه زمانی انتظار می رود آسان نوامبر برنده شوید.

“این هنوز Kobach را به از دست دادن” گفت: تیم Shallenburger سابق امور خارجه ایران با رئیس و خزانه دار دولت.

در خطر سنا صندلی خالی بودن توسط GOP پت رابرتز در یک وضعیت که در آن جمهوری خواهان را برنده هر سنای آمریکا مسابقه در کانزاس پس از سال 1932.

Kobach پیشنهاد نگرانی که بیگانه راست جمهوری خواه ممکن است نامزدی برنده دادن دموکرات جدید امید و وادار کردن جمهوری خواهان به صرف پول برای نگه داشتن صندلی. به عنوان GOP نامزد فرماندار از دو سال پیش Kobach خاموش بسیاری از مستقل و متوسط رای دهندگان دموکرات لورا کلی از جیبش شگفت آور جامد پیروزی.

با اوباما در سختی انتخاب مجدد مسابقات در آریزونا, کلرادو, مین, مونتانا و کارولینای شمالی که این آخرین چیزی است که جمهوری خواهان نیاز به خرید اینترنتی از coronavirus اضافی ایجاد عدم اطمینان بیش از چشم انداز خود را از برگزاری کنترل سنا.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفته است که مردم آمریکا وزیر امور خارجه مایک Pompeo خود باقی مانده است اولین انتخاب برای, کانزاس, صندلی گفت: یک مجلس سنا, اوباما مشاور آشنا با مک کانل تفکر. Pompeo سابق کانزاس در کنگره گفت:

در حالی که مک کانل نیست صحبت به Pompeo از ژانویه یا به متحدان انجام این کار, او تا به حال چندین گفتگو با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد کانزاس مسابقه و نشان داده شده است تهمت های رای گیری نشان می دهد که Kobach می تواند برنده نامزدی, با توجه به یک جمهوری خواه و آشنا با رهبران مجلس سنا ،

جمهوری خواهان در حال spooked چون فرض دموکراتیک نامزد وزارت امور خارجه بهداشت ، باربارا Bollier, بازنشسته, کانزاس, شهرستان, منطقه, دکتر, مطرح نزدیک به 3.5 میلیون دلار برای مبارزات انتخاباتی خود را تا پایان ماه مارس است.

مارشال بود حزب خودی” ، اما برای همه مزایای مبارزات انتخاباتی خود تلاش کرده است به پیروزی محافظه کاران که باید اعتماد او را پس از او شکست حزب چای مورد علاقه Rep. تیم Huelskamp برای برنده شدن در صندلی خود را در کنگره چهار سال پیش.

ساخته شده است که آن را دشوار است برای متحد کردن ضد Kobach رای در شلوغ زمینه که شامل به طور بالقوه تقویت مبارزات انتخاباتی از یک شهر کانزاس-منطقه سابق شرکت لوله کشی صاحب امیدوار کننده برای کمک به تهمت اخلال در واشنگتن است.

“رئیس جمهور تهمت به مقابله با بسیاری از تلخه” باب همیلتون می گوید: در دوم تلویزیون نقطه. “آنچه که او نیاز به یک لوله کش خوب.”

در مصاحبه ای مارشال گفت: مسابقه “راست جایی که من فکر کردم ما خواهد بود در حال حاضر.”

او معتقد است مهم افزایش در آمد در اواخر ماه آوریل از توسط مزرعه ای در کانزاس دفتر طولانی با نفوذ در مناطق روستایی کانزاس است. او به حمایت از 96 سال کانزاس آیکون و سابق ایالات متحده آمریکا در سال 1996 ایران نامزد برای رئیس جمهور.

او تا به درمان بیماران در Kansas City, Kansas, و جنوب غربی کانزاس که در آن شیوع ضربه زدن به صنعت بسته بندی گوشت می آمد و تحت فشار قرار دادند و کارکنان خود را برای کمک به داد و بیداد, تست لوازم و تجهیزات حفاظت فردی برای دولت است.

“فقط وجود دارد هرگز یک مهم تر زمان به یک پزشک در برخی از نوع یک موقعیت رهبری” مارشال در مصاحبه ای گفت:. “تمرکز من شده بود که پیام امید برای کمک به Kansans عقب بر گردیم روی پای خود را دریافت کنید ما با خیال راحت از طریق این چینی coronavirus.”

باشگاه برای رشد سیاسی اقدام کمیته متعهد به در حال اجرا $2.2 میلیون نفر در ضد مارشال تلویزیون نقاط شروع و در اواسط ماه ژوئن. رایگان-بازار-دولت, گروه حمایت Huelskamp در مارشال اولین کنگره نژاد در سال 2016.

آن را به طور رسمی تایید شده Kobach اما آن رئیس جمهور سابق ایندیانا در کنگره دیوید مک اینتاش, گفت:, باشگاه, برای, رشد, رشد اعتماد به نفس در مورد Kobach انتخابات شانس و معتقد است حزب وابستگی در نهایت راهنمای کانزاس رای دهندگان تصمیم گیری.

“هنگامی که از آن می شود که من فکر می کنم Kobach برنده,” او گفت:.

رهبری مجلس سنا صندوق یک ایران گروه نزدیک به مک کانل که با این نسخهها کار برای حفاظت از حزب اکثریت سنا شده است Kobach از شروع به عنوان یک پلاریزه نامزدی که می تواند از دست دادن انتخابات عمومی. پرسید: اگر آن را ممکن است دخالت در اولیه سخنگوی جک Pandol گفت: آن را نه رد هر چیزی.

در عین حال یک استراتژیست ایران گفت: جمهوری خواهان نزدیک به تماشای Hamilton, لوله کشی, شرکت, صاحب, که تا حد زیادی کمک های مالی انتخاباتی خود را از طریق وام. استراتژیست صحبت خواست نامش فاش نشود به توصیف داخلی ایران با تفکر در مورد این مسابقه گفت: کسانی که به دنبال یک جایگزین برای Kobach به نظر می رسد تقسیم می روم یک مسیر برای یک Kobach برنده شوید.

یکی مداخله شکست خورده است. کانزاس اوباما رئیس مایک Kuckelman به دو نامزد دیگر در ماه گذشته ترغیب آنها به رها کردن — کانزاس جمهور سوزان Wagle و دیو Lindstrom شهر کانزاس-منطقه تاجر و سابق Kansas City Chiefs بازیکن. نه.

Kobach باقی مانده است عمدتا در شمال شرق مزرعه ای در کانزاس در حال رشد سویا شکار بوقلمون یا دو و اتصال با طرفداران در زوم و در Facebook جلسات زندگی می کنند.

او برنامههای تلاش برای دریافت Wagle و Lindstrom خارج از مسابقه است. نام تجاری خود را در میان محافظه کاران او را به یک پایگاه جامد به عنوان او به فروش می رساند تا خود را به عنوان کسی که “نه محدود میکند.”

“آنها نمی خواهند فقط muddling در اطراف در وضعیت موجود” Kobach گفت.

Kobach همچنین تاکید می کند که او را برجسته جمهوری خواه کانزاس به تایید مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 و به عنوان رسمی مشاور.

مارشال می گوید که بارها و بارها او رای دادند و با مغلوب ساختن پیشی جستن 98 ٪ از زمان در خانه اما ضد مارشال PAC رایگان برای همیشه گفت که کنگره نمی تواند بر شمارش به پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا پس از حمایت دولتی اوهایو جان Kasich در سال 2016.

دانشگاه کانزاس دانشمند علوم سیاسی پاتریک میلر گفت: مارشال آغوش مغلوب ساختن پیشی جستن “را در امریکا بزرگ دوباره” دستور کار به نظر می رسد “half-hearted” در کنار Kobach.

“چگونه می توانم شما را-MAGA که؟” میلر گفت.

____

همچنین کمک شد آسوشیتد پرس نویسنده آلن فرهم در واشنگتن است.

____

دنبال جان هانا در توییتر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر