پول خوب بد کسب و کار: انگلستان فروش سلاح به دولتهای خودکامه

سلاح صنعت یکی از بزرگترین نقدی گاو در جهان است. و انگلستان به نظر می رسد به طور کامل سرمایه گذاری در چنین فرصت های سود آور حتی اگر برخی از عواقب آن ممکن است به راحتی نقض حقوق بشر است. گزارش های اخیر توسط کمپین علیه تجارت اسلحه (CAAT) نشان می دهد که انگلستان به فروش بیش از 3 بار بیشتر سلاح به رژیم های سرکوبگر در سال 2019 نسبت به سال قبل است.

فروش اسلحه

این CAAT گزارش نشان می دهد که بریتانیا مجموع فروش سلاح در سال 2019 بود در US$1.6 میلیارد. از 48 کشور جهان را که در انگلستان به فروش می رسد اسلحه 26 از آنها طبقه بندی شده به عنوان “آزاد” ایالات متحده طرفدار دموکراسی و آزادی. در حالی که در سال 2018 حدود 214 میلیون دلار آمریکا ارزش اسلحه فروخته شد به رژیم های سرکوبگر این تعداد افزایش به US$681 میلیون دلار در سال گذشته افزایش حدود 390 درصد!

شده است وجود دارد رشد تقاضا است که دولت بریتانیا توقف فروش سلاح به رژیم های اقتدارگرا که به نوبه خود استفاده از آنها را به بدبختی خود را به شهروندان خود و یا مردم کشورهای دیگر از جمله انگلستان است. اما دولت هنوز به تصمیم بتن در این زمینه است. دلیل این امر واضح —

جنگ یک کسب و کار سودآور. برای جلوگیری از سلاح های شرکت از فروش تجهیزات نه تنها پایین آوردن درآمد خود را اما همچنین بر توسعه سلاح های جدید. این می تواند با قرار دادن انگلستان در پشت کشورهای دیگر از نظر تکنولوژی نظامی. به این ترتیب حتی اگر برخی از قانونگذاران ممکن است بخواهید به سلطنت در فروش اسلحه به دولت های سرکوبگر اسلحه لابی همواره موفق به فرار از هر گونه سخت تحریم.

(Image: Campaign Against Arms Trade via flickr CC BY-SA 2.0)

شده است وجود دارد رشد تقاضا است که دولت بریتانیا توقف فروش سلاح به رژیم های اقتدارگرا که به نوبه خود استفاده از آنها را به بدبختی خود را به شهروندان خود و یا مردم کشورهای دیگر. (تصویر: کمپین علیه تجارت اسلحه از طریق فلیکر CC BY-SA 2.0)

اما دادگاه های انگلستان شده اند بیش از حد ملایم در این موضوع. در سال گذشته یک دادگاه صادر شده به منظور انجماد فروش اسلحه به عربستان سعودی که یکی از بزرگترین مشتریان از بریتانیا اسلحه شرکت BAE Systems. به عنوان یک نتیجه از فروش سلاح به رژیم صهیونیستی کاهش یافته و در حالت دوم نیمی از 2019. اما در طول پنج سال گذشته بین 2015 و 2019, پرش فوق العاده ای ساخته شده سود فروش به عربستان سعودی تور بیش از US$18.6 میلیارد دلار است.

دیگر رژیم های سرکوبگر که بریتانیا است که فروش اسلحه شامل قطر و عمان و امارات متحده عربی سه کشور دارای رتبه به عنوان “آزاد” توسط خانه آزادی. “ما مطابق با همه مربوط به کنترل صادرات قوانین و مقررات در کشور است که در آن عمل می کنیم و فعالیت های ما به موضوع دولت بریتانیا تایید و نظارت” یک سخنگوی این شرکت گفت: به عنوان گزارش شده توسط نگهبان.

این COVID-19 چالش

این COVID-19 شیوع ایجاد کرده است برخی از عوارض انگلستان نظامی-صنعتی پایه به گفته وزیر دفاع بن والاس. وزارت دفاع (وزارت دفاع) است که در حال حاضر در رنگ قرمز با US$3.72 به ما 16 میلیارد دلار. پست CCP coronavirus وزارت را مجبور به تصمیم گیری در تهیه نقشه راه در راه است که فشار منابع مالی خود را به عمیق تر خاک منفی است. Re-پروفایل از تجهیزات مختلف برنامه های لازم خواهد بود.

(Image: Defence Images via flickr CC BY-SA 2.0)

انگلستان وزارت دفاع (وزارت دفاع) است که در حال حاضر در رنگ قرمز با US$3.72 به ما 16 میلیارد دلار. (تصویر: دفاع تصاویر از طریق فلیکر CC BY-SA 2.0)

این است برای رفتن به دشوار پس اکثر برنامه ها به هم وابسته هستند. به عنوان مثال پژوهش در خفا تکنولوژی ممکن است با هم تداخل دارند با تحقیقات متمرکز بر رادار و جت. به تعطیل یک برنامه را تا حد زیادی تحت تاثیر دیگران نیز هست. چنین نقدی اعتبارات برای برنامه های مختلف خواهد بود یک کابوس است. در همین حال وزارت دفاع را تایید کرده US$328 میلیون دلار برای این کشور سایبر آسیب پذیری تحقیقات (CVI) برنامه با هدف شناسایی و مبارزه با خطرات سایبری.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

مسابقه برای Coronavirus واکسن و مفاهیم چین

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>