توسط ساموئل PETREQUIN

بروکسل (AP) — کمیسیون اروپا روز پنجشنبه گفت: آن را به حالت تعلیق در تحویل 10 میلیون چینی, ماسک برای عضو متحده و بریتانیا پس از دو کشور شکایت در مورد کیفیت پایین از این دسته اند.

به عنوان بخشی از تلاش های خود برای مقابله با COVID-19 بحران در این ماه بازوی اجرایی اتحادیه اروپا آغاز اعزام ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

پس از اولین دسته از 1.5 میلیون ماسک روانه بازار شد به 17 از 27 عضو متحده و بریتانیا, لهستان ‘s وزیر بهداشت Lukasz Szumowski گفت: 600,000 موارد مقامات لهستانی را دریافت نکرده اند تازه گواهینامه و موفق به تطابق با استانداردهای پزشکی مورد نیاز برای توزیع آنها.

“ما تصمیم به تعلیق تحویل آینده از این ماسک” کمیسیون بهداشت سخنگوی استفان دی Keersmaecker گفت. “ما خواهد شد و سپس ببینید که چه عمل باید گرفته شود اگر وجود دارد در واقع یک مشکل کیفیت با این ماسک است.”

با توجه به ده Keersmaecker دیگر عضو دولت هلند به شناسایی مشکلات مشابه است.

کل سهام از ماسک های خریداری شده از یک ارائه دهنده از طریق اتحادیه اروپا و صندوق. آن را برای توزیع در هفته اقساط بیش از شش هفته است. د Keersmaecker اصرار داشت که این کمیسیون با وسواس به دنبال تمام اقدامات کنترل هنگامی که آن را خریداری ماسک و تایید آنها قابل استفاده است.

“اگر لازم است البته ما از هر اقدام قانونی لازم,” د Keersmaecker گفت.

او افزود که کمیسیون بهداشت و ایمنی مواد غذایی استلا Kyriakides کرده و هشدار داده تمام کشورهایی که در حال حاضر دریافت ماسک در مورد مشکلات بالقوه و از آنها خواست تا با ارائه پیشنهادات و انتقادات خود را با کیفیت.

“آن است که از اهمیت زیادی برخوردار است که تجهیزات حفاظت فردی فرستاده شده توسط این کمیسیون است که از کیفیت بسیار بالا و” د Keersmaecker گفت. “که اساسی دلیل که تجهیزات مورد استفاده توسط شهروندان و حرفه ای در بخش بهداشت و درمان.”

___

Monika Scislowska در ورشو کمک کرده است.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de