توسط JON GAMBRELL

دبی, امارات متحده عربی (AP) — مدیر عامل شرکت فرودگاه شلوغ دنیا برای مسافرت های بین المللی می خواهد به جهان پرواز دوباره اما حتی او اذعان دارد همه چیز باقی می ماند تا در هوا در طول coronavirus بیماری همه گیر.

پل گریفیث نظارت آنچه در حال حاضر بسیار ساکت تر فرودگاه بین المللی دبی, صفحه اصلی به مسافت های طولانی حامل امارات و حیاتی به شرق و غرب سفر می کند. میلیون ها نفر که یک بار ریخت و از طریق فرودگاه concourses دیگر پرواز به کشور در سراسر جهان اجرا مستندات و ممنوعیت سفر برای مبارزه با ویروس و COVID-19 بیماری را باعث می شود.

هر چند متعلق به دولت امارات قصد دارد برای راه اندازی مجدد برخی از پروازهای هفته آینده Griffiths به اسوشیتد پرس گفت که این فرودگاه هنوز به پیدا کردن یک عملی coronavirus یا تست آنتی بادی به اداره در یک مقیاس گسترده به مسافران است. تا زمانی که یک واکسن یا یک راه حل دائمی برای این ویروس وجود دارد می تواند وجود داشته باشد “کاملا سطح پایین فعالیت برای مدتی” او گفت:.

“من فکر می کنم این چیزی است که وجود دارد بسیاری از مردم که در حال ارائه حدس این که آیا آن را 18 ماه یا دو سال یا کمتر یا بیشتر” گریفیث روز چهارشنبه در گفتگویی گفت. “اما مشکل این است که آن را تمام كند. صادق پاسخ این است که هیچ کس واقعا نمی داند.”

فرودگاه شناخته شده به عنوان DXB دیدم 86.4 میلیون مسافر در سال 2019 6 میلیون بیشتر از مکان دوم فرودگاه هیترو در لندن است. که پایین 3% از سال 2018 زمانی که دبی بود 89.1 میلیون مسافر است.

اما سفر هوایی در این سال بوده است مختل شده توسط ویروس. در سه ماهه اول فرودگاه بین المللی دبی این تعداد مسافر کاهش یافت و تقریبا یک پنجم به 17.8 میلیون دلار در مقایسه با سال گذشته است. محموله و بازگشت پرواز شده است پرواز, اما.

آغاز مارس 21, امارات قصد دارد به عمل پروازها به نه شهر از جمله شیکاگو; فرانکفورت آلمان; لندن; مادرید; میلان; پاریس; تورنتو و سیدنی و ملبورن در استرالیا است. در حال حاضر مسئولین در امارات پروازهای پوشیدن دستکش و ماسک و دیگر دنده محافظ.

در فرودگاه مشتریان و کارکنان به طور یکسان پوشیدن ماسک و دستکش یکبار مصرف. گرما اسکنر نگاه بیش از مسافر و آنها را به تجربه با هر دو coronavirus و آنتی بادی آزمون Griffiths گفت. این فرودگاه هیچ فوری استراتژی برای تست همه مسافران مانند ایسلند قصد دارد برای انجام کار در فرودگاه خود را در ریکیاویک. است که برگ های باز امکان بدون علامت coronavirus حامل ساخت آن را بر روی یک پرواز.

“من معتقدم که ما در حال انجام همه چیز ما می توانید به مطمئن شوید که ما در حفظ یکپارچگی سلامت و امنیت و ایمنی مشتریان و کارکنان” Griffiths گفت. “و به عنوان روش های جدید در دسترس تبدیل کنیم البته محاکمه و اتخاذ آنها را اگر آنها موثر و مقیاس پذیر است.”

این ویروس را گرفته سخت تلفات در دبی و گسترده تر, امارات متحده عربی یک فدراسیون است که شامل شش دیگر sheikhdoms در شبه جزیره عربستان و در میان آنها ابوظبی. اماراتی مقامات می گویند آنها به شناسایی برخی از 20,000 موارد این ویروس با بیش از 200 کشته و 6,000 بهبود. .

Ramping تا فعالیت در امارات و دبی, فرودگاه بین المللی بسیار مهم است برای دبی که به ایجاد خود را به عنوان حیاتی hub برای حرکت آزاد تجاری, مردم و پول در سراسر جهان — . فرودگاه-شرکت مبتنی بر Dubai Duty Free, که وسیع قفسه الکل الکترونیک, عطر و اسباب خوش آمد می گوید تیره و تار چشم مسافران از سراسر جهان در حال فروش فقط بیش از 2 میلیارد دلار در سال گذشته به تنهایی.

فرودگاه خود شده است قادر به نگه داشتن به آن 2,650 مستقیم کارکنان در حالی که داشتن به “تعلیق کاهش و یا خاتمه” قرارداد اضافی 2,450 شخص ثالث پیمانکاران Griffiths گفت. تولید درآمد و کاهش هزینه ها در اولویت است در یک زمان از عدم اطمینان چه مدت اختلال جهانی در سفر خود ادامه خواهد داد, او گفت:.

آنچه که در آینده به نظر می رسد مانند در سوال باقی می ماند.

Griffiths پیشنهاد کرد که یکی از راه های به جلو می تواند دیجیتال گذرنامه با اطلاعات سلامت — یک جایگزین برای low-tech زرد واکسیناسیون کتاب مسافران گاهی اوقات نیاز است. با توجه به همه گیر را ناهموار جلوه در سراسر جهان دو جانبه معاملات ممکن است نیاز به زده کشور به کشور بیشتر پیچیده جهانی سفر, اما کاهش این ویروس گسترش یافته است.

اما گریفیث معتقد است که جهان در نهایت بازگشت به فرودگاه و که همه گیر است و دیگری اختلال در یک خط طولانی از رویدادهای مهم مانند سال 1991 در جنگ خلیج فارس گردید. 11 حملات تروریستی و شیوع سارس.

“من احساس می کنم همه ما در حال ایستاده در خط شروع با حداکثر سرعت دویدن مسابقه و ما به دنبال در استارت و در انتظار است که تپانچه به اخراج” Griffiths گفت. “به محض این که انگشت جلوتر اطراف ماشه ما آماده خواهید بود به بهار به عمل است.”

___

آسوشیتد پرس نویسنده پری Abuelgasim در دبی, امارات متحده عربی کمک به این گزارش.

___

دنبال جان Gambrell در توییتر در www.twitter.com/jongambrellAP.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de